חיבור דיסק קשיח ישן למחשב חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור דיסק קשיח ישן למחשב חדש

jambo222

Recommended Posts

אני עומד לקנות מחשב חדש 

ובמחשב הישן יש לי 750GB  קבצים על 2 דיסקים קשיחים חומר שאני רוצה להשתמש בו.

האם אני יכול להתקין את הדיסקים האלה במחשב החדש ( דיסקים מלפני 8 שנים )

שאלה שנייה האם אני יכול לחבר 2 מחשבים למסך אחד כך שכל פעם אני אפעיל מחשב אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החיבור שלהם?

Sata 1\2\3 ? כן.

PATA ? סביר מאוד להניח שלא.

בהתחשב שדיסק של 2-3 טרה עולה גרושים עדיף להחליף ולקנות דיסק חדש. דיסקים ישנים של יותר מ5 שנים בכלל לא הייתי מסתכן.

קח לך גם למערכת הפעלה.

מה החיבור שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך,

אם אתה קונה מחשב חדש והישן לא מפורק אתה יכול להעביר את הקבצים דקך שיתוף ברשת הביתית בלי לפרק שום רכיב חומרה.

יהיה לך קל יותר מלפרק ולהרכיב.

או אם יש לך דיסק חיצוני בכלל קל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jambo222

האם אני יכול לחבר 2 מחשבים למסך אחד כך שכל פעם אני אפעיל מחשב אחר

אם במסך שלך יש מספר כניסות סביר להניח שתוכל לחבר כל אחת למחשב אחר ולבחור (ע"י שימוש בכפתורי המסך או/ו התפריט המובנה) באיזה אות קלט להשתמש.

אם במסך שלך יש כניסה אחת בלבד לאות ואתה עדיין רוצה לחברו למספר מקורות (מחשבים), אתה תצטרך פתרון חומרתי בצורת רכזת KVM, שמאפשרת לחבר אליה מספר מחשבים (בד"כ חיבורי מקלדת, עכבר ומסך), מקלדת אחת, עכבר אחד ומסך אחד ולבחור על איזה מחשב לשלוט. כך ניתן לשלוט על מספר מחשבים בלי שיהיה צורך במסך, מקלדת ועכבר לכל מחשב בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוסיף על דבריו של smalul בנוסף להמ שהוא הציע אפשר להשתלט על המחשבים עם כל כלי שליטה (RDP, VNC וכיוב') ולחסוך גם את ה-KVM

אין ספק ש-KVM הוא נוח אבל לאת הייתי רוכש אחד כזה "לתקופת" מעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אציין רק שהפתרון ש @gabriel6 יתאים לרוב המשתמשים המעוניינים להפעיל שרת כלשהו, אולם יש להבהיר כי תחילה יש צורך להתקין את כלי השליטה האלו גם במחשב עליו מעוניינים לשלוט, דבר שיצריך לחבר אותו למסך, מקלדת וכנראה גם עכבר. בנוסף השליטה על מחשב בצורה כזו היא אפשרית רק לאחר שמערכת ההפעלה נטענת, כך שאם יש צורך בגישה לביוס או בהפעלת אחרת הדבר לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...