רכישת טאבלט 10" טוב ולא יקר. יש חיה כזו היום? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת טאבלט 10" טוב ולא יקר. יש חיה כזו היום?

ssib

Recommended Posts

היי חברים
אני מתעניינת לגבי רכישת 10" (אפשר קצת מעל או מתחת אבל לא מתחת 9".
עליו להיות בעל מסך איכותי מספיק, חריץ הרחבה לזכון וכיוב.
מוכנה לרכוש מכל חנת אמינה בעולם (אצטרך לשלוח לארץ). אבל שיהיה טוב ולא יקר.

האם יש משהו מומלץ כזה היום או אמור לצאת מתישהו בקרוב?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפון הנכחי שלי מעל 5" ורציתי משהו משמעותית גדול יותר. לכן סביב ה- 10" נשמע לי סביר.
התכנון שזה יהיה משהו בין מחשב לסמארטפון. לאותם רגעים שרוצים מסך גדול יותר מטלפון אבל לא לקחת את המחשב.

הן טיוב (ייתכן שגם ממש סרטים), הן גלישה, אולי אף כתיבה כולל ע"י מקלדת קטנה שאחבר אליו.
משהו כזה בערך.
אני גם דיי פתוחה למערכות שונות. למשל יכול להיות מעניין. אופציה להתקין חלונות יכולה להיות נחמדה אבל סביר שזה ידרוש משהו יקר מידי ולכן בספק רב אם רלוונטי. לרוב זה הדיפולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו של 10" זה לא הכי נוח.

אם כבר מדובר על מקלדות וכולי יש תחום מסוים של אולטרבוקים (מחשבים עם חומרה מינימלית ודגש על משקל נמוך ושימוש לאורך זמן).

משהו כזה למשל: http://ksp.co.il/?select=.268..271.&list=1&sort=2&glist=0&uin=30018&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

בקשר ליו טיוב וכולי אז יש מכשירים שנקראים TV BOX (מזמינים מחו"ל). בתכלס זאת קופסה עם כל הקישוריות האלחוטיות וחיבורי HD \ רשת וכיו"ב שמחברים לטלוויזיה והיא מריצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. :)
עושה רושם שאם אלך בדרך הזו ואחפש אולטראבוק בסיסי וזול הדברים שמוצעים הם לפטופים לא מתקפלים סטייל היוגה ובעלי מסך לא משהו. זה יבלוט במיוחד בהשוואה לטלפון שבעל מסך עם רזולוציה גבוהה.
אם אחפש משהו טוב יותר אגיע לסכומים גבוהים בהרבה. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אראה :)
נקסוס 9" יכול להיות רעיון מעניין.

מה לגבי סיניים? יש מה לבדוק?
כי מחד שמעתי שעם חלקם יש המון בעיות. מאידך אני רואה שבאתר מתלהבים מטלפונים סיניים. ואם טלפונים סיניים יכולים להיות מספיק טובים, למה לא טאבלטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...