|מחפש|שלט שיכול להפעיל ולעצור סרטים סדרות בחלונות windows - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|מחפש|שלט שיכול להפעיל ולעצור סרטים סדרות בחלונות windows

wariror42

Recommended Posts

היי חברים
אני רואה הרבה סרטים סדרות בזמן האחרון.אני כמו כן משתמש בchromecast הראשון ממש מעולה לשימושים שלי.הבאסה היחידה שאני צריך דרך האפלקציה לעצור\להעביר אחורה,קדימה דרך הטלפון.אני גם רואה סרטים מהמחשב לטלוזיה בכבל וכול פעם צריך לקום ולעצור וזה ממש לא נוח,לכן מסקנה=אני מחפש משהו שיעשה את העבודה שיכול לעזור לי גם שאני רואה בכרום כסט וגם בטלויזיה רגיל מהמחשב.
תודה מראש לעוזרים.

אפילו רק לתת כיוון מה לחפש וכדומה.אין בעיה לרכוש מאיבי או מהארץ.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסובך.

יש לך תוכנה שצריכה לרוץ במחשב. יש קישור להורדה שלה בעמוד של האפליקציה.

ואז אתה מתקין את האפליקציה והיא אמורה לזהות את המחשב אוטומטית (לפחות unified remote עושה את זה) ולהתחיל לעבוד.

משם אתה פשוט בוחר בשלט כלשהו ויכול לשלוט במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

זה לא מסובך.

יש לך תוכנה שצריכה לרוץ במחשב. יש קישור להורדה שלה בעמוד של האפליקציה.

ואז אתה מתקין את האפליקציה והיא אמורה לזהות את המחשב אוטומטית (לפחות unified remote עושה את זה) ולהתחיל לעבוד.

משם אתה פשוט בוחר בשלט כלשהו ויכול לשלוט במחשב

תודה על העזרה

השאלה בזה

Unified Remote

הצלחתי להתקין בפאלפון ובמחשב ואני מצליח להזיז את העכבר אבל איך אני לוחץ נגיד כמו בעכבר להיכנס לתקיה לעשות הכול רגיל?ממליץ לרכוש אותה את האפלקציה לאנדרואיד?

אשמח לעזרתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט של העכבר עובד כמו trackpad של מחשב נייד. נגיעה במסך - לחיצה שמאלית, נגיעה עם 2 אצבעות - קליק ימני, החלקה עם 2 אצבעות - גלילה. זה גם אמור להיות כתוב על המסך, לפחות ככה ב- .

אם אתה שואל אותי בהחלט שווה קנייה. קניתי אותה בעבר כשהיה לי אנדרואיד וקניתי אותה שוב לא מזמן בגירסה שלה ל- . אבל אם אתה מסתפק רק בשליטה על העכבר אז אין טעם לקנות, רק אם אתה צריך את האקסטרה שלטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי בעבר כמה של . למען האמת, לפחות בשבילי, זה לא כל כך נוח. כמו כן רובן בתשלום. וחלק שכן בחינם, מביאות רק עכבר, ואם רוצים מקלדת - תשלם.

אני לרוב גם ככה מחזיק שלט של ביד, אז אני מעדיף להתקין תוכנה שתתן לי שליטה על העכבר עם שלט. 

לאחרונה רכשתי שלט של controller וזה נותן לך לשלוט על עכבר ומקלדת כל עוד פועל. 

אז יש לך 2 בחירות:

1. לקנות שלט של .

2. להוריד תוכנה למחשב בחינם שתדמה לך עכבר ומקלדת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

ניסיתי בעבר כמה של . למען האמת, לפחות בשבילי, זה לא כל כך נוח. כמו כן רובן בתשלום. וחלק שכן בחינם, מביאות רק עכבר, ואם רוצים מקלדת - תשלם.

אני לרוב גם ככה מחזיק שלט של ביד, אז אני מעדיף להתקין תוכנה שתתן לי שליטה על העכבר עם שלט. 

לאחרונה רכשתי שלט של controller וזה נותן לך לשלוט על עכבר ומקלדת כל עוד פועל. 

אז יש לך 2 בחירות:

1. לקנות שלט של .

2. להוריד תוכנה למחשב בחינם שתדמה לך עכבר ומקלדת. 

מה הכוונה של שלט ומאיפה קונים אחי?

אשמח להמלצה.

תודה מראש :)

אני רוצה לרכוש כמה שיותר מהר אפילו המלצות מאתרים שבארץ יהיה מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של wariror42

מה הכוונה של שלט ומאיפה קונים אחי?

אשמח להמלצה.

תודה מראש :)

אני רוצה לרכוש כמה שיותר מהר אפילו המלצות מאתרים שבארץ יהיה מעולה :)

אתה רואה סרט ולא רוצה לקום מהמיטה? לוקח שלט שלידך ושולט באיזור הTOUCH שלו על העכבר במחשב שלך. יותר פשוט מזה אין. 

תקנה מAMAZON. ששים דולר. 

לא רק שתקבל שלט שאיתו תוכל לשלוט במחשב שלך, אלא שהוא נותן לך מאגר ענק להתאים את השלט שלך לכל משחקי הSTEAM שלך (גם כאלה שלא תומכים בשלט), אם אתה עוסק בגיימינג.

מה שהכי מפתיע זה שבאף ביקורות הקוטלות על השלט הזה לא הזכירו את הפיצ'ר הגאוני הזה של שליטה בעכבר ומקלדת שהשלט נותן. עצוב, לא? אני גיליתי על זה רק במקרה כשקניתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

אתה רואה סרט ולא רוצה לקום מהמיטה? לוקח שלט שלידך ושולט באיזור הTOUCH שלו על העכבר במחשב שלך. יותר פשוט מזה אין. 

תקנה מAMAZON. ששים דולר. 

לא רק שתקבל שלט שאיתו תוכל לשלוט במחשב שלך, אלא שהוא נותן לך מאגר ענק להתאים את השלט שלך לכל משחקי הSTEAM שלך (גם כאלה שלא תומכים בשלט), אם אתה עוסק בגיימינג.

מה שהכי מפתיע זה שבאף ביקורות הקוטלות על השלט הזה לא הזכירו את הפיצ'ר הגאוני הזה של שליטה בעכבר ומקלדת שהשלט נותן. עצוב, לא? אני גיליתי על זה רק במקרה כשקניתי אותו.

היי אחי :)

תודה על העזרה.אשמח כמו כן ללינק למוצר=איבי\אלי אקספרסס\אמזון\ארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...