מספר שאלות על הזמנת טאבלטים\פלאפונים מ AliExpress - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על הזמנת טאבלטים\פלאפונים מ AliExpress

danielzy

Recommended Posts

שלום חברים, אני מתעניין ברכישת כמה מוצרים שלצערי הרב מוצעים למכירה רק ב שלא תומכים ב .

יש לי 2 שאלות:

1. אשמח אם מי שיש לו נסיון אישי בקניית סיניים - האם הם נעצרים במכס (לתשלום 17% מעמ)? תמיד? לפעמים? לעיתים רחוקות?

2. במידה ואני בוחר את המשלוח החינמי - בד"כ המספר מעקב ממש גרוע ולא מספק שום מידע. בAli כתוב 

ציטוט

If you have purchased anything on .com, but didn't receive it within the seller’s guaranteed delivery time, you can get a full refund.

במידה ואני באמת לא מקבל את המוצר (בואו נניח שעלותו 500$) אין לי שום דרך להוכיח שבאמת לא קיבלתי את המוצר... האם הם באמת מחזירים את הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא הזמנתי משם משהו יקר, עקב דיווחים לא מעטים שקראתי ברשת (של אנשים מארץ) לגבי זיופים ו/או התנערות מאחריות. ALIPAY לא קרובה לרמת ההגנה שPAYPAL מספקת, בין מבחינת משך הזמן והתמקדות בשביעות רצון הלקוחות.

מכס זה עניין של מזל. לאחרונה יש אכיפה מוגברת, או לפחות זה הרושם שנוצר. שים לב שאם אתה מזמין עם חריץ לSIM ייתכן שתתבקש לשלם מיסים כמו על .

אישית, במוצר יקר כ"כ הייתי מוסיף עוד כמה אחוזים למחיר ורוכש מחנות שנחשבת אמינה יותר והכי חשוב, מאפשרת רכישה בPAYPAL. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zelig192

קניתי סלולאר ב150$. הגיע בזמן סביר ללא חיוב מכס. המוצר עצמו היה זיוף גרוע כמעט בלתי ניתן לשימוש.

יש לך קישור לעמוד מכירה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי משם כמה וכמה מוצרים יקרים.

גם סלולריים.

במקרה שלי קיבלתי מוצרים מקוריים וחדשים שעובדים עד היום ללא  דופי.

כמו ב צריך לדעת ממי לקנות (לפי דירוג ולפי ביקורות ספציפיות על המוצר).

היה לי גם שימוש במערכת שלהם להגנה על הקונה.

המוצר הגיע תקול, ציינתי את זה וקיבלתי החזר מלא על הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...