איזה אנטי וירוס נחשב טוב? אם אני אקנה NOD32 - זה בסדר? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנטי וירוס נחשב טוב? אם אני אקנה NOD32 - זה בסדר?

NjsaComp

Recommended Posts

אני אקנה לו סיריאל חוקי לשנה לאנטי וירוס NOD32

יש לי של וינדוס 8

אני יודע שיש וינדוס מובנה בפנים, אבל עדיין (וירוסי כופר שרצים לאחרונה וזה... למה להסתכן? סיריאל גם ככה לא כזה יקר)

רק לפני שאני קונה לNOD32 אולי יש אחד אחר שכדאי לקנות עבורו?

נורטון הבנתי עדיף שלא. קספרסקי נחשב טוב אבל כבד מNOD32 על המחשב.

יש המלצה על משהו אחר או להישאר עם זה? ::)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם תתקין את האנטי וירוס הארגוני היקר ביותר שיש אם אתה לא יודע מה אתה עושה אז תצליח להידבק בשטויות בכל מקרה.

אני ממליץ לך על שימוש ב Common Sense.

עריכה:

מסתבר ששקיים אנטוי וירוס בשם Common Sense חחחחחח

מה שאני התכוונתי שתפעיל שיקול דעת בריא ותמנע מפעולות מסוכנות, מוזרות ו\או אובדניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה פרנואיד תעבוד עם יוזר רגיל ותגדיר יוזר אדמיניסטרטור עם סיסמה טובה (שתזכור).

ככה כל פעם שתוכנה תנסה לבצע שינוי במחשב תצטרך לספק סיסמת מנהל ותחשוב פעמיים לפני שאתה מאשר כל דבר.

אם אתה פרנואיד תעבוד עם יוזר רגיל ותגדיר יוזר אדמיניסטרטור עם סיסמה טובה (שתזכור).

ככה כל פעם שתוכנה תנסה לבצע שינוי במחשב תצטרך לספק סיסמת מנהל ותחשוב פעמיים לפני שאתה מאשר כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ש common sense זה הצעה כל כך טובה.

נכון שזה חלק מאוד חשוב אבל יש איומים שלא דורשים פעולה מיוחדת (drive by downloads לדוגמה...)

מעבר לזה לכל אחד יוצא לפעמים להקליק בטעות על איזה פרסומת שקופצת בפתאומיות. או לקבל אימייל מחבר/קולגה לעבודה עם קבצי WORD PDF ....

הכי חשוב:

1. common sense

2. תוכנה מעודכנת (מערכת הפעלה FLASH דפדפן)

3. אנטיוירוס טוב ויש הרבה כאלה אם את משתמש בדפדפן של תישאר עם defender אם לא קח אד החינמיים כמו: avast avg avira

Sophos אם אתה לא רוצה הצקות מצד האנטיויס על שדרוגים ושאר שטויות אז קח בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...