האם יש מארז שתומך USB 3.1 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מארז שתומך USB 3.1

sniper434

Recommended Posts

למעשה USB3.0 נקרא גם 3.1 GEN-A (רק שהמספר בצד שמאל, אין לי כח לריב עם המקלדת שעה).

ואם הם זהים פיזית... אז אתה יכול לחבר חיבור הקדמי של המארז גם 3.1, לא? איפה הבעיה?

לגבי type c, יש כזה גם עם USB3 וגם עם 3.1. אבל לא חייב לתמוך ב- 3.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

למעשה USB3.0 נקרא גם 3.1 GEN-A (רק שהמספר בצד שמאל, אין לי כח לריב עם המקלדת שעה).

ואם הם זהים פיזית... אז אתה יכול לחבר חיבור הקדמי של המארז גם 3.1, לא? איפה הבעיה?

ציטוט
ציטוט של E71

כנראה שלא הבנת טוב את השאלה שלי מההתחלה..

הUSB 3.1 וה -3 הם אותם חיבורים,אבל! המהירות שונה !

הכוונה,שבעתיד יצאו הרדיסקים שתומכים ב3.1 וארצה לחבר אותם לקדימה של המארז ולקבל את המהירות של ה3.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו?

אם יש על הלוח מחבר 3.1 אתה מוציא ממנו חוט ומחבר אותו לפאנל הקדמי של המארז, למחבר של 3.0.

לגבי TYPE C האמת שאני לא מכיר מארז עם חיבור כזה קדמי (והאמת, גם לא יודע אם אפשר לחבר אותו ליציאת 3/3.1 מהלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sniper434

אני מבין שאם שלחת את הלינק מעליי אז אין מארזים מוכנים ל 3.1..

ה- front panel יכול להיות שימושי,אבל לדעתי בזבוז אם קונים מארז חדש..

תודה

זה לא עניין של יש או אין. כמות המארזים שמגיעים פאנל מובנה כזה היום הוא מאוד קטן.

לעומת זאת , פאנל 5.25" נמצא בכל מארז היום ולרוב לא מנוצל בכלל כי גם אם משתמשים בכונן אופטי אז רק אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

נו?

אם יש על הלוח מחבר 3.1 אתה מוציא ממנו חוט ומחבר אותו לפאנל הקדמי של המארז, למחבר של 3.0.

לגבי TYPE C האמת שאני לא מכיר מארז עם חיבור כזה קדמי (והאמת, גם לא יודע אם אפשר לחבר אותו ליציאת 3/3.1 מהלוח).

אז זה מה שאני בא לומר לך,שאם הם אותו חיבור אז זה לא אומר שתקבל את המהירות של הUSB3.1.מקווה שהבנת!

זה כמו 2 ו 3.... הכל אותו חיבור.. רק שאם תחבר הרדיסק נייד USB3 ל2 אז תקבל מהירות של 2 ! (צוואר בקבוק.. ג'ירפה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB 3.1 הוא תקן תקשורת וניתן לממש אותו ע"ב מחבר type A (דומה ל- 2.0 הרגיל אך עם 5 פינים באמצע ויהיה בצבע טורקיז), או במחבר type C (אשר דו-צידי לנוחות חיבור).

לגבי מארזים עם יציאת 3.1, מצאתי אחד (לא חיפוש מקיף בכלל) דגם In-Win 805.

הוא מגיע בחזית עם:

1. 2x USB 2.0, connector type A
  2. 1x USB 3.0, connector type A
  3. 1x USB 3.1, connector type C

http://www.inwin-style.com/en/gaming-chassis/805

המחבר הפנימי של הכבל של USB 3.1 הוא בן 19 פינים ואינני יודע איזה תומך בו (לא מפורט באתר של היצרן).

אם יש לך מארז קיים רוב החברות מציעות מתאמים ע"ב מגירה בגודל 5.25 אינטש (ע"ח כונן אופטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...