האחריות של לוג'יטק הפכה לחרטא - צר לי לפוצץ את הבועה. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האחריות של לוג'יטק הפכה לחרטא - צר לי לפוצץ את הבועה.

nargsi

Recommended Posts

כבר פעם שנייה שמוצר לוג'יטק לא עובד לי ובלוג'טיק הם דואגים לנפנף אותי כל פעם מחדש.

בתחילה זה היה עם G400 שקניתי באייבורי, שיאמר לזכותם שעשו הכל אבל לוגיטק לא הסכימו.

זה התחיל בזה ששמתי אותו בתיקון חודש לפני האחריות באייבורי ובלוג'יטק לא הסכימו לקבל את המוצר ושהם סופסוף הסכימו - עבר החודש. בושה.

עכשיו הG300 שקניתי מאייבי (במחיר סביר) לא עובד והם טוענים שהמוצר משומש. חרטא, אני הוצאתי ממנו את הניילונים .

ברור שאני אעבוד מול פייפאל, אבל... לוג'יטק כבר לא שווים את זה. המוצרים שלהם הם לא בקו הראשון של האיכות, בייחוד אחרי

סדרת ה''גיימינג'' שלהם, ועכשיו גם האחריות חרטא. מאמין שפעם הבאה אקנה crosair או .

פרסמתי בפורום הזה למרות שכבר אני בקושי מגיב כאן ואין לי זמן אבל חשוב לי שתדעו את זה.

ופרסמתי את זה כי לוגיטק בהחלט ידועים באחריות היוצאת דופן שלהם מבחינת השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמשגע אותי בפעם האחריות של לוגיטק הייתה אמינה, אבל שהם מורחים זמן או אומרים שהם לא אחראים כי העכבר זז במשלוח או כי הוא יד שניה (?!) אז הם מחפשים להתחמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ב-100% עם הנאמר. היו לי אלחוטיות שהסוללה שלהן מתה לאחר כשנה בלבד! סירבו לספק אחריות.

לאחר מכן קניתי מKSP חוטיות דגם G230 (האדומות) לעבודה ולאחר כשנתיים המיקרופון נשבר. פשוט נשבר.

לא נגעתי במיקרופון בכלל (יש לי טלפון בעבודה) ועם זאת הוא נשבר והציק לי מאוד. הם סירבו לספק אחריות.

בקיצור, כשקונים מוצר של לוג'יטק פשוט לא לצפות לאחריות במקרה של תקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו היה לי רק ניסיון טוב עם האחריות הבינלאומית של לוג'יטק. לאחרונה חוויתי בעיות עם עכבר שקיבלתי מהם והמענה היה לא מספק. קיוויתי שמדובר במקרה חד פעמי אבל נראה שזה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

כבר פעם שנייה שמוצר לוג'יטק לא עובד לי ובלוג'טיק הם דואגים לנפנף אותי כל פעם מחדש.

בתחילה זה היה עם G400 שקניתי באייבורי, שיאמר לזכותם שעשו הכל אבל לוגיטק לא הסכימו.

זה התחיל בזה ששמתי אותו בתיקון חודש לפני האחריות באייבורי ובלוג'יטק לא הסכימו לקבל את המוצר ושהם סופסוף הסכימו - עבר החודש. בושה.

אייבורי עובדים מול היבואן, לא מול לוג'יטק העולמית.

אף אחד מעולם לא דיבר על היבואן של לוג'יטק (מי הוא בכלל?) אלא על לוג'יטק עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

בזמנו היה לי רק ניסיון טוב עם האחריות הבינלאומית של לוג'יטק. לאחרונה חוויתי בעיות עם עכבר שקיבלתי מהם והמענה היה לא מספק. קיוויתי שמדובר במקרה חד פעמי אבל נראה שזה לא המצב.

גם לי. לפני שנתיים שלוש האחריות של לוג'יטק הייתה מותג.

ציטוט של Titan7777

תקנה דרך , תקבל חדש במקרה של תקלה.

ידוע. מה שמעצבן אותי זה איך לוג'יטק מעזה להתנער.

אגב, באותה רוח החלטתי סוף סוף להתקשר למיקרוסופט בנוגע לאקסבוקס שעושה רעש של טרקטור.

שלחו לי מייל ואני צריך לתאם מול UPS, ככה נראה שירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף זה שהורדת את הניילונים מהעכבר לא אומר שלא עשו לו כבר אקטיבציה או רג'יסטרציה על ידי מישהו אחר, ולכן זה מוצר יד 2 מבחינתם.

בנוסף זה שהורדת את הניילונים מהעכבר לא אומר שלא עשו לו כבר אקטיבציה או רג'יסטרציה על ידי מישהו אחר, ולכן זה מוצר יד 2 מבחינתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים.

אני ביקשתי לנצל אחריות (לפני בערך שלושה חודשים) על G9x שנקנה ב 2012 חברים, הרבה מעבר לאחריות 3 שנים.

לא ניסיתי לרמות אותם או משהו כזה, אמרתי שלמרות שהעכבר כבר לא באחריות - הבעיות שאני מתלונן עליהן התחילו עוד כשהעכבר היה באחריות אך פשוט לא היה לי זמן להתעסק עם זה (מה שנכון). בלי להציק לי יותר מדי - אמרו שהעכבר G9x כבר לא בייצור יותר - והפנו אותי לעמוד עכברי הגיימינג שלהם - ופשוט אמרו לי לבחור איזה מוצר שאני רוצה.

שבוע אחרי זה הגיע G502 חדש באריזה.

בעניין ה "אמרו לי שזה משומש"

ידיד היקר, תן לי לספר לך על עקיצה שהיתה מאוד פופולארית לפני מספר שנים:

סוחרים קונים הרבה מוצרים, שומרים את ה PIN שלהם - מוכרים אותו או מנצלים עליו אחריות: (זו לא בעיה לספק ללוג'יטק תמונה שיקרית שבאמת פגמת במוצר) ואז בעצם נשארים עם שני מוצרים חדשים ביד, ומוכרים את שניהם. אתה הולך לאיביי וקונה עכבר ואין לך מושג שבמאגר של לוג'יטק העכבר הזה מסומן כעכבר ש"הרגו אותו" או עכבר ניתן כחלק מניצול אחריות (ואז כמובן שאין עליו אחריות שוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...