לא מציג תמונה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מציג תמונה

Naor Malka

Recommended Posts

שלום יש לי מחשב שולחני של DELL OPTIPLEX 3040 I5 6500  ,המחשב מגיע עם זכרון 4G של חברת SKYHNIX ניסיתי להוסיף לו עוד 4 גיגה של חברת TRANCED לא הציג תמונה ,ניסיתי גם עוד חברה לא זוכר את השם שלה גם לא הציג תמונה (חשוב להזכיר שאותה מהירות 1600 MHZ DDR3) רק שהוספתי 4 גיגה של חברת הוא הציג תמונה מישהו יכול להסביר לי למה זה ככה או מכיר את הבעייה הזאתי למה עם חברה אחת כן עובד ואחת לא

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Naor Malka

שלום יש לי מחשב שולחני של OPTIPLEX 3040 I5 6500  יש ללוח שמגיע איתו של skhynix  DDR3 1600 שאני מנסה להוסיף לו באותה מהירות מחברה אחרת

עד לפה הכל ברור אבל ההמשך של הפוסט שלך כתוב בצורה לא ברורה ולא מובנת וגם הכותרת שלו.

תערוך את הפוסט ותכתוב את הכל בצורה ברורה יותר וככה נוכל להבין אותך יותר טוב ולעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Itzik68

עד לפה הכל ברור אבל ההמשך של הפוסט שלך כתוב בצורה לא ברורה ולא מובנת וגם הכותרת שלו.

תערוך את הפוסט ותכתוב את הכל בצורה ברורה יותר וככה נוכל להבין אותך יותר טוב ולעזור.

ערכתי אולי עכשיו תבין יותר טוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה קשורה ליצרני הזכרונות, אפילו שיש תקן בפועל אין ממש אחידות והתזמון של כל קצת שונה. הם פשוט לא מצליחים לייצר לוחות שיעבדו עם כל קומבינציות הזכרון בעולם או לפחות לא במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים מדור הסקיילייק לא עובדים עם "רגיל" (לפחות לא מתוכננים לעבוד בתצורה כזאת, ובטח שלא לאורך זמן...) אלא עם DDR3L (שמשמעותו שימוש ב-1.35V על פני 1.5V) או עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...