איזה פאדיחה יצאה לי עם SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה פאדיחה יצאה לי עם SSD

Zeev86

Recommended Posts

אז קניתי נוסף של 1 טרה במבצעי ורק עכשיו יצא לי להרכיב את זה (כן דפקתי איחור אופנתי עם ההרכבה). חשבתי שיש לי 2 יציאות SATA 6Gb/s אבל מסתבר רק אחת. כלומר שSSD אחד יתן לי תמורה של חצי. עדיין קריאה של 250 מגה לשניה עדיפה על פני 35 של דיסק רגיל אבל אני מרגיש שיש לי סתם דיסק מהיר שלא מנוצל עד הסוף.

אני מאוד מבסוט מהמחשב שיש לי ולא חשבתי לשדרג בקרוב. אבל מה הייתם עושים במקומי? כלומר אם כבר משדרגים לוח אז הולכים גם על CPU חדש שגם ככה עושה לי טיפה צוואר בקבוק ל970GTX.
אז לשאלת הדיון: הייתם נשארים ככה או משדרגים לוח אם?

המפרט שלי: Gigabyte b75M-D3H, מעבד i5-3570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לשדרג שילוש רק בשביל להרוויח עוד חיבור sata3, המהירות והתגובתיות של הSSD גם עם sata 2, מעולים והרבה יותר טובים משל כל קשיח מכאני by far! .

אני יכול לומר לך מניסיון שSSD מחולל פלאים עבור מחשבים זקנים מאוד עם חיבורי sata 2, כך שאתה יכול להיות רגוע.

שנית, אני בספק אם 3570 גורם צוואר בקבוק ל970, ואף לחזקים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה חברים, כרגע אני מוריד מחדש את Just Cause 3 ו-The Division ונראה כבר איך זה נטען. (מבחינתי כרגע המשחקים היחידים שאני משחק בהם ונטענים לאט בHDD רגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

לא שווה לשדרג שילוש רק בשביל להרוויח עוד חיבור sata3, המהירות והתגובתיות של הSSD גם עם sata 2, מעולים והרבה יותר טובים משל כל קשיח מכאני by far! .

אני יכול לומר לך מניסיון שSSD מחולל פלאים עבור מחשבים זקנים מאוד עם חיבורי sata 2, כך שאתה יכול להיות רגוע.

שנית, אני בספק אם 3570 גורם צוואר בקבוק ל970, ואף לחזקים ממנו.

אני יכול להגיד לך שאני עם 3470 ו970 רואה איך המעבד ב80-95% מאמץ כל הזמן וה970 הרבה פעמים בזמן נפילות FPS יורד ל80% ניצול, גם בFallout וגם בTR החדש.. ולדעתי התראנד הזה לא יפסיק בזמן הקרוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד..

תמהיר אותו קצת כדי למזער את הבעיה, אני המהרתי את ה3470 שלי ל3.8Ghz בארבעת הליבות. (בהנחה והלוח שלך תומך בכך).

ההמלצה תקפה גם לפותח השרשור.

(וכן, אני יודע שלא מדובר במעבדי K...)

אגב לפי הקישור הבא בתגובה האחרונה, ניתן לראות שהמעבד הוותיק שלנו בשילוב עם כרטיסי קיצון כן עומד בכבוד רב מול מפלצות עיבוד במשחקים שונים:

http://www.tomshardware.com/answers/id-2828562/3470-bottleneck-980ti.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לעשות לו אתמול OC אבל נכנסתי לJUST CAUSE 3 שבעבר עם כל פיצוץ היה מקרטע לי, ועכשיו נדיר שיש ירידות FPS. 

סך הכל מדובר באופטימיזציה. אבל יכול להיות שבעתיד עם משחקים חדשים יותר אני אצטרך לעשות למעבד OC.

תודה בכל מקרה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...