אחריות TMS על כרטיס מסך. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות TMS על כרטיס מסך.

Xander Apelman

Recommended Posts

חברים שלום,רציתי להתייעץ.

אתמול נפתר כרטיס מסך שהיה ברשותי שנה וחצי כמעט 670 GTX של חברת 2GBVRAM.

לאחר שניסיתי אתמול פעם ראשונה בחיי לעשות עם OBS ואחרי 20 דק' הוא התחיל להראות לי ארטיפקטים וקוביות לבנות ולקרוס.

ביררתי עם נציג מכירות של TMS ובחור מעבדה,נאמר לי שצריך לשלוח כריטס מסך לתיקון ואם הוא באמת תקול אז משדרגים אותי במסגרת האחריות מאחר וכבר לא מוכרים את ה670.

הבעיה נוצרת כאשר נציג המכירות אומר לי שאני כנראה אצטרך לשלם על כרטיס המסך החדש ובהפרש שהוא גדול יותר מאותו המחיר ששילמתי על הכרטיס מסך שלי (997 שח' בזמנו)

בטענה שיבדקו את הערך הנוכחי של הכרטיס מסך שלי ורק אז אולי יורידו את זה מהמחיר של הכרטיס החדש - וכמובן האחריות תמשיך מהכרטיס הקודם (שזה פחות משנה וחצי).

מה דעתכם? שווה לי לשלוח למעבדה את הכרטיס מסך? האם מותר להם לעשות את זה? או שאני סתם טיפש (פעם ראשונה שאני מתעסק עם אחריות מסוג של רכיבי מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר, אמורים לתת לך כרטיס שווה ביצועים פחות או יותר.

אם תבחר להוסיף כסף ולשדרג, זה כבר החלטה שלך אם החנות מציעה לך דבר כזה.

קח בחשבון שכשאומרים "פחות או יותר", זה בהחלט יכול להיות גם פחות.

אז אולי יציעו לך GTX 960 כתחליף, ואפשרות להוסיף כסף ל-970.

אבל זו רק השערה. יכול גם להיות שילכו לקראתך עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר בדברים:)

אם קניתי כרטיס מסך X במחיר רגיל שלו, לא במסגרת חיסול מטורף (לא נכנס ולא בדקתי את המקרה שלך)

אתה אמור לקבל כרטיס מסך דומה לביצועים של כרטיס שלך

אם תרצה לשדרג את הכרטיס ל - GTX970 כמובן יהיה צורך לשלם "תוספת" שדרוג.

אם במקרה שלך שילמת על כרטיס מסך שלך כ - 1000 שקל כרטיס מקביל שנמכר היום הינו GTX960.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

בוא נעשה סדר בדברים:)

אם קניתי כרטיס מסך X במחיר רגיל שלו, לא במסגרת חיסול מטורף (לא נכנס ולא בדקתי את המקרה שלך)

אתה אמור לקבל כרטיס מסך דומה לביצועים של כרטיס שלך

אם תרצה לשדרג את הכרטיס ל - GTX970 כמובן יהיה צורך לשלם "תוספת" שדרוג.

אם במקרה שלך שילמת על כרטיס מסך שלך כ - 1000 שקל כרטיס מקביל שנמכר היום הינו GTX960.

תודה רבה קיריל! (זה לא היה נסיון לשיימינג או משהו,פשוט לא הבנתי נכון) תודה על התשובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין בקצרה מקרה שקרה לי עם כרטיס מסך שהיה באחריות עם TMS. מדובר ב7870..היו לי שניים כאלה ב-CF.

אחד לא עבד טוב בכלל, בהתחלה קרס ואחר כך לא עבד. היה לי את השני לבדיקה בזמן אמת ועבד מצוין.

הבאתי אותו ל-TMS, החזירו לי אחד אחר... בדקתי ואותו דבר. כמו כן ביקשתי מהם אם אפשר לדאוג לקבל אותו כרטיס

באותו עיצוב בדיוק מאחר ויש לי שניים כאלה ב-CF. הם אכן עשו זאת. הביאו לי אחד אחר באותו עיצוב ועדיין קרס.

מה מסתבר? השתמשתי במפצל חשמל מאחד לשניים עבור כרטיס המסך וארבעת החוטים נשרפו (!!!) ואז הכרטיס מסך לא קיבל מספיק חשמל....

כנראה בהתחלה אחד או שניים נשרפו והוא לא קיבל מספיק חשמל ואז קרס ובסוף לא עבד כשהכל נשרף. מזל גדול שלא קרה נזק פיזי לכרטיס או למחשב. יצאתי פיתה.

עם זאת, TMS הקשיבו לי ודאגו להביא לי כרטיס מסך זהה לאחד שהיה לי, הן בדגם והן בעיצוב ומבחינתי זה לא היה מובן מאליו :xyxthumbs:

וכמובן נשמח אם פותח הדיון יפרסם את הכרטיס החלופי שקיבל/שדרג אליו ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

שלום לך XANDER על תאמין לעסק הזה עסק של גנבים אני אומר לך מכרו לי בעבר 2013 מקרולאב דפוקים ושלמתי על המשלוח 

בחינם כי ידעו שיש בעיות ברמקולים וגם הגה של גיימנג טרוטמאסטר GTEהגה דפוק ושלמתי עליו 1889 ש''ח 

ובכלל וולקום מחשבים שלחו לי הודעה לפני העסקה שלי עם הסניף שלהם TMS מחשבים שלא איתי עסקאות במייל ו2 הסניפים שלהם יודעים זאת ולא ידעתי עסק של נוכלים עד היום אני מחכה לביטול עסקה מהם לא לקנות מוולקום מחשבים ולא מ TMS מחשבים עסק של נוכלים וגנבים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...