מחפש כיוון למגבר (דיגיטלי) חדש - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כיוון למגבר (דיגיטלי) חדש

furyanaor

Recommended Posts

כן אבל הוא בלי שנאי , אפשר לקנות שנאי ממקום אחר  רצוי 24 וולט ורצוי לפחות חמש אמפר .  וצריך לוודא שהפלאג מתאים  לחריץ . 

או שפשוט תזמין מפה  עם שנאי  טוב ומתאים 
http://www.ebay.com/itm/TPA3116-2-1Channel-50W-2-100W-Class-D-mini-digital-amplifier-home-amplifier-/121650519511?hash=item1c52ef9dd7:g:KOcAAOSw~uhUonD4&afsrc=1&rmvSB=true

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

באמת יש הבדל מסוים בגימור של הקייסים בין ה 3116 שאתה נתת לבין זה שאני נתתי מעבר לעבודה ששלך מגיע עם ספק.

אך מבדיקה קצרה באיביי עולה כי ספק 24V עם EU פלג בהספק של 5A עולה באזור ה50 שקלים

http://www.ebay.com/itm/LED-Strip-110V-240V-DC5-12-24V-1-2-3-4-5-6-7-8A-Power-Supply-Adapter-Transformer-/272063633332?var=&hash=item3f584197b4:m:m2a-sdFK6dvz6aPa_WrlxQw

אם מוסיפים את ה50 שקלים ל160 של המגבר מהקישור שלי מקבלים עסקה ב220 שקלים ולא ב450. 

השאלה היא האם מסתתר עוד הבדל בניהם מעבר לקייס עצמו ולשנאי שאפשר לקנות בנפרד .?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מסתבר שלא פשוט למוכרים לספק תשובה ראויה לשאלה הזו.

מה שכן - הספק הדרוש לדגם TAS5630 הוא בכלל 48V שזה מעל 100ש"ח 

והוא גם בדרך כלל עצום בגודלו כך שירד לנו מהפרק ונותרנו עם דגם 3116, סופית.

אבל איך אני אמור לדעת איזה ראש ספק בדיוק יתאים לי בלי ה'עזרה' שלהם ??

למרות שמבדיקה שעשיתי, הספקים היחידים שעונים לפרמטרים הם בעלי ראש 5.5MM שבתמונה להלן:

s-l1600.jpg

http://www.ebay.com/itm/wholesale-DC-24V-1A-2A-3A-5A-Adapter-power-supply-Transformer-for-led-strip-/361120973318?var=&hash=item54147cc206:m:mQgQWv053xO3mYNkL5FsjJw

ללכת על זה וזהו? זה אמור להיות בסדר ? מקסימום לחתוך ראש של אחד הנוקיות לדורותיהם בבית ??

אגב לשם ההבנה, זה גם אמור לפעול? :

http://www.ebay.com/itm/UNIVERSAL-80W-12V-24V-5A-Max-Laptop-DC-Adapter-Power-Supply-Charger-with-Carplug-/131632818762?hash=item1ea5ed6a4a:g:nLIAAOSwo0JWJbMU

יש לי כזה עם ראשים אוניברסליים של הלפטופ (לא לרכב) 

אבל הוא 24V 4.5A MAX ולא 5A, דרמטי ?? אני רוצה לדעת שבמקרה הגרוע אוכל לבדוק באמצעותו

אגב הוא עלה רק איזה 30 שקל בALIEXPRESS =] 

*תודה רבה לשניכם עזרתם לי מאוד עד כה !!!!!!! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים בכמה דולרים , ראשים להלחמה ,  אתה תצטרך כנראה 5.5\2.5  או    5.5 \2.1  mm  
תזמין כמה סוגים לכל מקרה . 

לא בעיה גדולה להלחים , רק תוודא עם רב מודד שהפלוס מבפנים . וכן תלפף את זה היטב היטב עם איזולירבנד  שיהיה חזק ויציב למשחקים עתידיים  שלא יהיה קצר . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:monkey: OK

רק שאלה אחרונה שפספסת שם כי ערכתי לא טוב:

יש לי בבית כזה מטען של הלפטופ (הוא 4.5A, זה לא כתוב בתיאור משום מה אבל אפשר לראות את זה במדבקה שבתמונה):

http://www.ebay.com/itm/96W-Universal-Laptop-Power-Supply-110-220v-AC-To-DC-12V-16V-20V-24V-Adapter-Nice-/271937302246?hash=item3f50b9eee6:g:1SYAAOSwGvhT03Qr

הוא יכול להניע את המגבר שלנו אף על פי היותו 4.5A?

או שהW הנמוך משחק כאן תפקיד??

זה מוזר לי שכל הספקים האחרים שהם 24V על 5A עולים כפול. ממה ההפרש נובע ?

*פשוט אני רוצה גיבוי למקרה שהראש של הספק שאזמין לא יתאים כי יש לזה סט ראשים מתחלפים כזה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ספק איכותי , עדיף מתח קבוע מאשר משתנה .
אפשר לקנות ראשים בכמה דולרים זה לא בעיה .  
אם אתה מכפיל וולט באמפר אתה מקבל את מקסימום הוואט שהספק יכול לתת לכל המגבר .  ואת זה צריך לחלק לשתי הערוצים ולערוץ הסאב . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבי

קונה אותו! :penguin: תודה לך!

רק דבר אחד מעניין, יש שני סוגים של מארז לדגם הזה, אחד נראה מקורי בהחלט של YJHIFI (ניתן לזהות גלגל ווליום שחור מט וברגים מושחרים):

s-l500.jpg
s-l500.jpg

והשני נראה לי כמו חיקוי כזה (גלגל ווליום מבריק וברגים כסופים):

D16598-3-1.jpg

כל האלה של ה150 שקל מציגים תמונה של החיקוי והיקרים יותר מציגים תמונה של המושחר... שלחתי לשניהם שאילתה בנושא, נראה מה זה אומר.

אה ועם הספק מגיע 2.1 אז פשוט רכשתי מתאם כזה ל2.5:

http://www.ebay.com/itm/DC-Power-Plug-5-5-x-2-5mm-Male-Right-Angle-To-5-5-x-2-1mm-Female-Adapter-Cable-/111621196428?hash=item19fd244a8c:g:aVkAAOSwrklVBAbg

אבשר בהמשך איך נישמע =] 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בשעה טובה ומוצלחת הוא כאן עמנו והוא נשמע מצוין .

התרשמות כללית:

הוא מאוד מאוד קומפקטי וחביב, עושה את העבודה בצורה מלאה ולא יקר בכלל.

* בסוף הביאו לי מארז אחר (- לא זה ולא זה :( ) אבל שטויות, הוא נראה מעולה.

ועכשיו לפרטים:

הווליום לא רע בכלל... מבחינת העוצמה (אל מול הציפיות), הוא חלש רק במעט מקודמו (הוקדם 50W על 6Om וזה על 4Om) אבל:

כששואפים כבר למחצית הווליום, הבאסים מתחילים להיבלע והטריבל-מיד יוצא משליטה.

ככל שמצפינים האיכות דועכת והעסק מאבד את זה. אך גם בפול עדיין אפשר להינות ממוזיקה. אלה אך ורק ניואנסים קטנטנים...

מי בכלל שומע בווליום שכזה בשותף? אנחנו מדברים על עוצמה של מסיבת גינה. 

הבאסים לא פחות ממעולים! תודות ליציאה הייעודית לסאב פסיבי, המגבר הקודם לא ידע להפיק ממנו דברים שכאלה בשום קנה מידה

(למרות שגם הוא כלל יציאה ייעודית לסאב פסיבי) אבל:

הגברה הידנית של הבאס (בגלגלת) לא עושה עבודה מספיק טובה בתחום העליון. הם סתם הופכים להיות מוגזמים ולא איכותיים.

הטריבל-מיד מאכזב וחבל. זה הדבר היחיד שחסר לי אצלו בסולם הצלילים (לפחות כשמשווים למגבר הקודם)

אני מכיר חתך הרבה יותר גבוה ועצמתי שם בגבוהים (בפרט) וכאן פשוט אין את זה.

כלומר יש את זה, שלא תטעו, ברור שיש אבל זה פשוט לא מספק אותי באותה המידה (כמו המגבר הקודם) ושוב אומר - חבל.

ללא ספק זה הוא העקב אכילס של הסיפור הזה. הצליל הגבוה לא תוקפני וחד מספיק, הוא יותר מופנם וכהה שכזה. נבלע לו אי שם בין הבאסים...

אגב כשמנסים להגביר את הטריבל ידנית (בגלגלת) בציפייה לתקן במקצת את המצב אז מגלים שבכיוון הצפוני כמעט שלא קורה שם שום דבר מיוחד.

אך אם הולכים על הכיוון ההפוך אז מבינים שהמצב יכול להיות עוד יותר גרוע :(

לסיכום קיבלתי בערך חצי מגבר - העצמה וההגברה הידנית שלו פשוט לא טובה מספיק בהשוואה למה שכתוב.

הוא מתחיל ללכלך ולאבד את זה באזור החצי, אבל זה כן מספיק לי וכן הולם את המחיר ואפילו את הציפייה בצורה מלאה.

ואולי יש כאלה שדווקא כן יתחברו לצליל הכהה שאני באופן אישי פחות מחבב אם כי קשה מאוד בכלל להבחין במה מדובר כשאין מקור להשוואה ...

לסיום חשוב מאוד לציין, אני מזכיר שהיה לי מגבר נוסף בין הנוכחי לקודמו והוא לא ידע לתת לא נמוכים ולא גבוהים וכמעט זרקתי אותו מהחלון

זה פשוט מדהים שהדבר הקטן הזה מתעלה על המגבר ביניים ההוא בכל קנה מידה ועוד כמעט שנותן את אותה העובדה של קודמו. אז שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...