שאלות לפני קניה מאמזון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני קניה מאמזון

Oray Lola

Recommended Posts

שלום ,

אני מעוניין במחשב הנייד הזה: 

http://www.amazon.com/gp/product/B015PYYDMQ/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=

מעולם לא קניתי מאמזון- חשבתי לבצע את הקניה דרך כרטיס ויזה נטען דולר - הבנתי שיש עמלה על ההמרה באמזון וגם בפייפאל.

יש לי מכר שטס לארצות הברית בקרוב וחשבתי לדלג על שליחת המחשב לארץ וכך לחסוך דמי שליחה ומע"מ- בעצם לקנות דרך האתר ולשלוח אל הכתובת שלו .

השאלות שלי הן ככה:

1. האם מישהו פה עשה את זה בעבר ?  האם אני מפספס משהו?

2. לא כל כך הבנתי את נושא עמלות המרת המטבע, אם אני יקנה דרך כרטיס ויזה נטען דולר- אז אדלג על המרת המטבע באמזון?

3. מנסיונכם , תוך כמה זמן חבילות של מגיעות ליעדן בארצות הברית?

4. האם יהיה בעיה עם המכס כשהוא יחזור לארץ?

תודה רבה לכולם,

מצטער על החפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה ניסה? להזמין לחו"ל או להזמין לארץ? עשיתי את שניהם וזה עובד... כצפוי. רק שבמידה ותזמין לארץ, כנראה נושא האחריות מולם יהיה יותר פשוט. לא בטוח בנושא, כי בינתיים פרט למוצר שהגיע פגום (הזמנה לארץ. טיפלו ב-100% כולל כל העלויות) לא הייתי צריך לממש אחריות.

2. אם אתה קונה באמזון בדולרים, עלויות ההמרה היחידות זה אצל חברת האשראי שלך. אם קונה מאמזון בש"ח, רק הם את ההמרה ובכרטיס אתה מחויב בש"ח. בכרטיסי אשראי רגילים תמיד האפשרות הראשונה יותר משתלמת עבורך. (לקנות מאמזון בדולרים) לא בטוח איך זה בכרטיס אשראי נטען, אבל כנראה עדיין יהיה עדיף לקנות בדולרים.

3. גם בהזמנות לארץ וגם לחו"ל, הם תמיד עומדים בזמן שמופיע בהזמנה או מקדימים.

4. הוא אמור להצהיר ולשלם מע"מ. אם יבריח, יכול להיתפס ויכול שלא. בדיוק כמו כל פריט שעוברים איתו במסלול הירוק. בהזמנה מאמזון לישראל הם כבר גובים מראש את עלויות המיסים ומטפפלים בהכל עבורך. (ומחזירים בשלב מאוחר יותר אם גבו יותר מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Oray Lola

שלום ,

http://www.amazon.com/gp/product/B015PYYDMQ/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=

מעולם לא קניתי מאמזון- חשבתי לבצע את הקניה דרך כרטיס ויזה נטען דולר - הבנתי שיש עמלה על ההמרה באמזון וגם בפייפאל.

יש לי מכר שטס לארצות הברית בקרוב וחשבתי לדלג על שליחת המחשב לארץ וכך לחסוך דמי שליחה ומע"מ- בעצם לקנות דרך האתר ולשלוח אל הכתובת שלו .

השאלות שלי הן ככה:

2. לא כל כך הבנתי את נושא עמלות המרת המטבע, אם אני יקנה דרך כרטיס ויזה נטען דולר- אז אדלג על המרת המטבע באמזון?

תודה רבה לכולם,

מצטער על החפירה.

3 הזמנות שעשיתי ביטלו לי את המחיר של משלוח (שכלל כנראה גם מכס כי ה-VAT עמד על 0).

הזמנה רביעית ואחרונה לתקופה בוצעה לא מזמן אז אני עדיין מחכה לזה.

כל החבילות שכן הגיעו, שהוזמנו ישירות אליך, הגיעו תוך 7-10 ימים.

אם אתה מזמין דרך חברה כמו Buy2USA תתכונן להמתנה של חודש.

אם אתה מזמין מאמאזון ישירות, לא תהיה שום בעיה. הקניות שלי: דיסק של 250 מארה"ב, דיסק של טרה מבריטניה, מכונת גילוח. על כולם קיבלתי החזר.

אל תלך על BUY2USA כי לוקח להם הרבה יותר זמן לשלוח לך את החבילה, ויוצא יקר יותר בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
שלום ,

השאלות שלי הן ככה:

תודה רבה לכולם,

מצטער על החפירה.

3 הזמנות שעשיתי ביטלו לי את המחיר של משלוח (שכלל כנראה גם מכס כי ה-VAT עמד על 0).

הזמנה רביעית ואחרונה לתקופה בוצעה לא מזמן אז אני עדיין מחכה לזה.

כל החבילות שכן הגיעו, שהוזמנו ישירות אליך, הגיעו תוך 7-10 ימים.

אם אתה מזמין דרך חברה כמו Buy2USA תתכונן להמתנה של חודש.

אם אתה מזמין מאמאזון ישירות, לא תהיה שום בעיה. הקניות שלי: דיסק של 250 מארה"ב, דיסק של טרה מבריטניה, מכונת גילוח. על כולם קיבלתי החזר.

אל תלך על BUY2USA כי לוקח להם הרבה יותר זמן לשלוח לך את החבילה, ויוצא יקר יותר בסופו של דבר.

מה זאת אומרת להזמין ישירות מאמזון?

חשבתי שזה לא אפשרי , בגלל זה נוסדו חברות כמו Buy2Usa לא?

להזמין את המחשב הספציפי הזה ישירות לישראל לא משתלם , לכן אני מעדיף להזמין את זה מפה דרך ויזה דולר נטען לשלוח את זה למלון של המכר שלי והוא יביא את זה איתו בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמזון ממזמן תומכת בשליחה אל בחלק מהמוצרים.

שים לב אם רשום בדף המוצר שנשלח לישראל או לא. - זה יופיע לך מייד אם הגדרת לעצמך חשבון שם עם כתובת ישראלית.

בדר"כ רק מוצרים שנמכרים ע"י עצמה נשלחים לישראל, וזה מצוין בגלל השירות הטוב שלהם. אבל ממש לא כל המוצרים. למשל המחשב שציינת לגביו לא נשלח לישראל ולא נמכר ע"י . (אלא ע"י חנות צד ג' באמזון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...