עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Rockstatement10

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Recommended Posts

פשוט מטומטמים, מה המטרה בהגבלה הזו, גם לפני נדרשה טביעת האצבע, למה להוסיף גם קוד. 

רציתי לתת למכשיר זמן שימוש סביר לראות שהכל בסדר לפני שאני עושה רוט, אבל נראה שאצטרך לעשות מוקדם מהצפוי (ואם תתגלה בעיה בעתיד שלא קשורה לרוט, נצטרך כנראה להלחם לקבל כיסוי לאחריות). 

אגב, 

האם שמתם על המכשיר מגן מסך? אם כן איזה והאם הוא מומלץ? 

נערך על-ידי LazyCat

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי זה משהו במרשמלו ולא קשור ספציפית דווקא לסמסונג.

לא ברור מי המטומטם שהחליט שיש קשר בין האפליקציה שמכבה את המסך ובין ביטול ה"אמון" בטביעת אצבע לפתיחת המכשיר. מה הקשר??

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של LazyCat

פשוט מטומטמים, מה המטרה בהגבלה הזו, גם לפני נדרשה טביעת האצבע, למה להוסיף גם קוד. 

רציתי לתת למכשיר זמן שימוש סביר לראות שהכל בסדר לפני שאני עושה רוט, אבל נראה שאצטרך לעשות מוקדם מהצפוי (ואם תתגלה בעיה בעתיד שלא קשורה לרוט, נצטרך כנראה להלחם לקבל כיסוי לאחריות). 

אגב, 

האם שמתם על המכשיר מגן מסך? אם כן איזה והאם הוא מומלץ? 

קיבלתי מגן מסך סיליקון של PURE GEAR והוא די סבבה האמת. (אדג')

אם אתה מחפש לS7 (לא אדג') אז יש מגן זכוכית מצויין של OTTER BOX.

נערך על-ידי Titan7777

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היום סוף כל סוף יצרו איתי קשר מסלקום לגבי המשקפיים, אחרי אינסוף טלפונים + פניה למועצה לצרכנות.

לפני יומיים המועצה לצרכנות שלחה בפועל את הפניה שלי לסלקום כשאני הייתי מכותב, והיום באורך פלא התקשרו אליי לתאם אספקה של המשקפיים - מחר בבוקר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי שם לב לבעית שמיעה בשיחות או שזה רק אצלי? (לא דרך הרמקול).

זה מורגש במיוחד בצליל חיוג, הטון צורם וצרוד כזה, אין חלק ונקי.. אני לא יודע אם זה היה ככה או שפתאום זה הופיע.

כמו איכות עלובה כשהסאונד גבוה שומעים על הפנים. כשאתה מנמיך זה עוד איכשהו סביר.

נערך על-ידי Titan7777

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האמת שהספיקר אצלי בסדר גמור, הוא חזק ובאיכות סבבה לגמרי.. אולי אני פשוט רגיל לספיקרים גרועים.

אם עשית רוט אז יש מוד שמשפר את הספיקר (גם עוצמה וגם איכות) ובנוסף גם מפעיל את הרמקול הרגיל ביחד עם הספיקר ונוצר סוג של סטריאו, עם תוספת עוצמה. לא ניסיתי אבל מהתגובות זה נשמע מצויין.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Milford Cubicle

האמת שהספיקר אצלי בסדר גמור, הוא חזק ובאיכות סבבה לגמרי.. אולי אני פשוט רגיל לספיקרים גרועים.

אם עשית רוט אז יש מוד שמשפר את הספיקר (גם עוצמה וגם איכות) ובנוסף גם מפעיל את הרמקול הרגיל ביחד עם הספיקר ונוצר סוג של סטריאו, עם תוספת עוצמה. לא ניסיתי אבל מהתגובות זה נשמע מצויין.

התכוונתי לחלק שמצמידים לאוזן (לא ידעתי שקוראים לזה ספיקר)

גם אצלי היה בסדר גמור. פתאום זה הופיע.. אולי בגלל המעבר ל012? זה גם לא תמיד.. זה מידי פעם.

ציטוט של Charybdis

אני שם לב להבדלים בשמע במעבר בין חברות.

בעיקר מול פרטנר.

יכול להיות שזה המעבר שלי מהוט מובייל ל012?

אני שומע את התקלה מידי פעם, זה מורגש בצליל חיוג, זה לא מחייג בצורה חלקה, יש כאילו רעש צורם של הפרעה\חשמל כזה מוזר...

נערך על-ידי Titan7777

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

@Titan7777, ספציפית ב 012 גם אני שמעתי רעשים מוזרים בצליל חיוג, אך זה נפתר מעצמו.

[אני מניח שזה גם בפרטנר, זו אותה אם כי לא הייתי לקוח של פרטנר ישירות כבר שנים].

אני חשבתי שאתה מדבר על צליל חיוג שמשתנה בטון שלו לאחר צליל החיוג הראשון.

את זה אני שומע בגולן (סלקום).

הדבר הכי טובה לברר  מאיפפה זה נובע, היא להחליף סים עם חבר / בן  משפחה ולנסות לחייג.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close