טונר חליפי שממלאים עד הסוף. יש דבר כזה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טונר חליפי שממלאים עד הסוף. יש דבר כזה?

MichaelZ

Recommended Posts

יש לי ישנה שלפני שנה הצלחתי להחזיר מעולם המתים. בינתיים היא עושה את העבודה ועד שהיא תמות סופית, אני לא רואה סיבה להחליף אותה במשהו אחר.

מדובר ב- Lexmark X215 ויש לי איתה רק בעיה אחת וזה הטונר כשקצת קשה להשיג.

מנסיון, כל הטונרים "הממוחזרים", ממש לא ממלאים אותם עד הסוף. על פניו המחיר נראה סבבה, אומנם בהמשך מבינים למה זה באמת כך.

כשקניתי את המדפסת הזאת לפני 11 שנה, היא הגיעה עם טונר אורגינל, אבל חצי-מלא. הוא הספיק לי כמעט לשנתיים. כשהוא נגמר, קניתי אחד אורגינל "מלא" שהחזיק משהו כמו 3 שנים. במהלך השנים הבאות הבאתי 4-5 טונרים "מפוברקים"... אם עושים חשבון רואים שהמזוייף עולה יותר יקר מהאורגינל... הסיבה העיקרית שבגללה עברתי לקומבינה הזאת היא שבזמנו לא הצלחתי להשיג טונר אורגינל ולא בקטע של לחסוך. המשכתי עם זה מפני שהמדפסת התחילה להראות סימני מוות. לא ידעתי כמה זמן היה לה לחיות, לכן לא רציתי להשקיע בה 300-400 שקל.

העובדה היא שאני עדיין איתה ושוב אני בדילמה הזאת כי נגמר לי הטונר. לא רוצה להזכיר שמות של עסקים אבל הטונר האחרון היה ממש מוגזם! הבאתי אחד לפני כ-10 חודשים ובקושי הדפסתי משהו בתקופה הזאת... 600-700 דפים בלחץ... אולי גם לא. מילוי כזה מגעיל עוד לא ראיתי.

עכשיו, גם אם יש טונר אורגינל לדגם שלי, אני לא מתכוון להשקיע 400 שקל במדפסת הזאת שאני עוד מעט אצטרך להחליף.

מישהו אולי יכול להמליץ על מקום שממלאים שם את הטונרים בצורה נורמלית, אפילו שלא עד הסוף?

אני לא מתכוון להשקיע מעל 150 ש"ח.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...