מהירות האינטרנט הביתית - לא מקבל את מלוא רוחב הפס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות האינטרנט הביתית - לא מקבל את מלוא רוחב הפס

yossi21

Recommended Posts

אני מחובר בבית עם תשתית בזק וספק אורנג', אורנג' אמרו לי שהם גם משכו את התשתית אליהם, מה שאומר שאני משלם להם גם על התשתית. אני משלם כביכול על 100 מגה, בחיבור קווי אני מקבל 57 מגה ובחיבור אני מקבל 32 מגה. כששאלתי את אורנג' למה זה ככה, אמרו לי שהתשתית שלי מסוגלת לספק עד 60 מגה. מה זה אומר? זה נכון? אפשר לסדר שאני יוכל לקבל 100 מגה? או שאני צריך להשלים עם המצב הזה? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית של דוד שלי הוא קיבל 90 מגה בחיבור חוטי, איך אתה מסביר את זה? וזה בולשיט לגבי התשתית לפי דעתי, הרי אם אני ישלם להם יותר הם יוכלו לסדר לי גם יותר ממאה מגה, אמר לי את זה איש תשתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתשתית רת יכול לחייג אליהם והם עושים בירור עם מחלקת הנדסה מה המקסימום שאתה יכול לקבל.

אם, 

אתה חושד שזה אורנג' ולא תתקשר לחברה אחרת תבקש פרטי התחברות למטרות בדיקה (במידה וזה בסדר תעבור אליהם ככה תגיד) ואז תראה אם זה בסדר.

אבל זה די הגיוני בחיבורים ביתיים אף חברה לא מתחייבת ל100.

בתשתית רת יכול לחייג אליהם והם עושים בירור עם מחלקת הנדסה מה המקסימום שאתה יכול לקבל.

אם, 

אתה חושד שזה אורנג' ולא תתקשר לחברה אחרת תבקש פרטי התחברות למטרות בדיקה (במידה וזה בסדר תעבור אליהם ככה תגיד) ואז תראה אם זה בסדר.

אבל זה די הגיוני בחיבורים ביתיים אף חברה לא מתחייבת ל100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...