אחריות של טושיבה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות של טושיבה

nargsi

Recommended Posts

לאח שלי הקטן יש לפטופ של שנקנה דרך מפעיל (היבואן של טושיבה).

לא שאני חסיד גדול של , ושל לפטופים, ושל ... טוב נסחפתי :)

לנושא, אני לא רוצה לפתוח את הלפטופ ולא לשחק בו כי לדעתי החומרה דפוקה ובטושיבה ישמחו על ההזדמנות לבטל את האחריות.

אחרי שטרטרו אותי ממעבדה למעבדה וכל אחד הסיר את האחריות שלו מהנושא כי הוא מטפל בסדרה הזו והוא בזו, סוף סוף מצאתי את המעבדה והגיע השליח 

לקחת אותו... ניחא.

מהבדיקות שלי המחשב על כרטיסיה אחת בכרום היה על 84% שימוש במעבד, כל שאר הרכיבים היו בסדר.

מחשב I3 פשוט לילד בגיל יסודי שמשתמש בו רק לעבודות בית ספר, המחשב היה נקי מוירוסים עם WIN מקורי וOffice מקורי והכל מקורי

ונקי מוירוסים והכל.

קיבלתי את המחשב חזרה, אחרי שלושה שבועות כי החלק היה חסר. החלק שהיה חסר היה הארד דיסק, כן כן הארד דיסק סטנדרטי. מדהים. 

למה דיברתי על החלק ? האבחנה של הטכנאי זה הארד דיסק פגום, הוא בדק את המסך וההארד דיסק וסימן V. הוא אפילו לא בדק את המעבד !

עכשיו מטושיבה לא התקינו לי את הWIN, שילמתי על מקורי ואני רוצה מקורי, מתברר שאהבל ממפעיל שכח את הדיסק אצלו והם יתקינו לי את זה ואז יתנו לי דיסק.

אני עדיין מרגיש שזה סוג של התנערות מהאחריות, מעבד דור חמישי או רביעי לא מצליח להחזיק שלוש טאבים בכרום עם 4 ראם ? ואתם לא בודקים את זה?

ומה פתאום שולחים למעבדה חיצונית ומשנים את זה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי פעם מקרה הזוי עם לפטופ של fujitsu.

קניתי אותו מKSP, תזכרו את העובדה הזאת זה חשוב להמשך חח. (לא שזה משנה כי התקשורת עם החנות בכל מקרה נגמרת לאחר קניית לפטופ)

לאחר שימוש של כמה חודשים/שנים הלפטופ חדל לעבוד וחשדתי בחיבור של החשמל, החלטתי (לצערי ובלית ברירה) לממש את האחריות.

הגיע שליח ולקח את הלפטופ ליעדו במעבדת שקר כלשהי, והימים החלו לחלוף. עוד יום ועוד יום עברו עד שיום אחד, אני מקבל טלפון

"ממנהלת" המעבדה, שטוענת שאיבדו לי את הלפטופ, ואני הולך לקבל אחד חדש ומתקדם יותר במקום.

אני מן הסתם זרמתי כי הלפטופ שלי היה כבר גרוטאה לא נורמלית.

יום או יומיים אחרי, אני מקבל טלפון מאייבורי!!! כן כן, לא KSP אייבורי. מדבר איתי איזה נציג נחמד מאייבורי פתח תקווה שאמר לי שאין

להם מושג למה, אבל הלפטופ שלי הגיע אליהם, והם טרחו לברר דרך האתר שעולמי של fujitsu שלמזלי טרחתי להירשם אליו, למי שייך

הלפטופ לפי המקט שלו, ולפיכך יצרו איתי קשר. 

הם אמרו לי לבוא בהקדם, כי הם לא מתחייבים לשמור אותו ובצדק!

כמובן שמחמת זעם מתפרצת התקשרתי למעבדה שילכו לאסוף את הלפטופ בחזרה מהם, הם עשו זאת ולאחר כמה ימים הלפטופ חזר אלי.

אתם בטח תוהים? האם הוא קיבל לפטופ מתוקן? שעבר טיפול מסור אוהב ומקצועי? אז זהו שלא!!!!!, לא רק שהבעיה לא תוקנה, היו

חסרים ברגים בתחתית, ומשהו שרט לי את הפלסטיק שליד המקלדת שריטה אימתנית של משהו כמו 3 ס"מ.

אתם יודעים מה? אחרי זה אפילו לא היה לי כח להתווכח איתם.. אחרי כמה ימים פשוט החלטתי שנמאס לי והתחדשתי בלפטופ של , שעובד אגב עד היום והוא מהזולים ביותר! (כבר משהו כמו 4 שנים)

אחרי המקרה הסקתי מסקנה אחת (שלא בהכרח נכונה) , כשקונים לפטופ, או שקונים את הכי זול, שאם הוא מתפגר לא ממש אכפת לך, או שקונים אחד אך ממש טוב ואמין (לצערי לרוב יקר), אחד כזה שלא יצטרך מעבדה לכמה שנים, ולא הולכים על שום דגם אנונימי ושכוח אל שאף אחד לא שמע עליו, עם אחריות ממעבדת נחום ובניו. מזלי שהצלחתי לשלב בין שני העולמות בפוקס :) 

בכל מקרה, תדע שאתה לא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

היה לי פעם מקרה הזוי עם לפטופ של fujitsu.

קניתי אותו מKSP, תזכרו את העובדה הזאת זה חשוב להמשך חח. (לא שזה משנה כי התקשורת עם החנות בכל מקרה נגמרת לאחר קניית לפטופ)

לאחר שימוש של כמה חודשים/שנים הלפטופ חדל לעבוד וחשדתי בחיבור של החשמל, החלטתי (לצערי ובלית ברירה) לממש את האחריות.

הגיע שליח ולקח את הלפטופ ליעדו במעבדת שקר כלשהי, והימים החלו לחלוף. עוד יום ועוד יום עברו עד שיום אחד, אני מקבל טלפון

"ממנהלת" המעבדה, שטוענת שאיבדו לי את הלפטופ, ואני הולך לקבל אחד חדש ומתקדם יותר במקום.

אני מן הסתם זרמתי כי הלפטופ שלי היה כבר גרוטאה לא נורמלית.

יום או יומיים אחרי, אני מקבל טלפון מאייבורי!!! כן כן, לא KSP אייבורי. מדבר איתי איזה נציג נחמד מאייבורי פתח תקווה שאמר לי שאין

להם מושג למה, אבל הלפטופ שלי הגיע אליהם, והם טרחו לברר דרך האתר שעולמי של fujitsu שלמזלי טרחתי להירשם אליו, למי שייך

הלפטופ לפי המקט שלו, ולפיכך יצרו איתי קשר. 

הם אמרו לי לבוא בהקדם, כי הם לא מתחייבים לשמור אותו ובצדק!

כמובן שמחמת זעם מתפרצת התקשרתי למעבדה שילכו לאסוף את הלפטופ בחזרה מהם, הם עשו זאת ולאחר כמה ימים הלפטופ חזר אלי.

אתם בטח תוהים? האם הוא קיבל לפטופ מתוקן? שעבר טיפול מסור אוהב ומקצועי? אז זהו שלא!!!!!, לא רק שהבעיה לא תוקנה, היו

חסרים ברגים בתחתית, ומשהו שרט לי את הפלסטיק שליד המקלדת שריטה אימתנית של משהו כמו 3 ס"מ.

אתם יודעים מה? אחרי זה אפילו לא היה לי כח להתווכח איתם.. אחרי כמה ימים פשוט החלטתי שנמאס לי והתחדשתי בלפטופ של , שעובד אגב עד היום והוא מהזולים ביותר! (כבר משהו כמו 4 שנים)

אחרי המקרה הסקתי מסקנה אחת (שלא בהכרח נכונה) , כשקונים לפטופ, או שקונים את הכי זול, שאם הוא מתפגר לא ממש אכפת לך, או שקונים אחד אך ממש טוב ואמין (לצערי לרוב יקר), אחד כזה שלא יצטרך מעבדה לכמה שנים, ולא הולכים על שום דגם אנונימי ושכוח אל שאף אחד לא שמע עליו, עם אחריות ממעבדת נחום ובניו. מזלי שהצלחתי לשלב בין שני העולמות בפוקס :) 

בכל מקרה, תדע שאתה לא לבד.

מה שמצחיק שהלכתי על דרך היבואן הרשמי, לפטופ חדש. חדש. חדש. שלא השתמשו בו.

דגם מאוד מוכר ונפוץ.

זו הסיבה שאני חושב שאם אהיה בארה''ב אביא לי מאק, גם נותנים אחריות מעולה (מניסיון) וגם איכות חומרים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

אני לא מבין מה אתה מצפה שיעשו באחריות ?

התוכנה מנצלת X משאבים מהמעבד...מה אתה רוצה שהם יעשו בדיוק ? יחליפו לך ?

חומרה דפוקה גורמת לבעיות מעבר לתוכנה אחת.

רגע רגע רגע... נראה לך הגיוני שלI3 דור רביעי/חמישי ידרוש 100% שימשו מהמעבד בגלישה בכרטיסיה אחת באינטרנט עם אין ספור תקיעות ?

לא נו באמת אתה צוחק עלי ?

שני טאבים בכרום דורשים 100% שימוש מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מסיק מכך שתוכנה ספיציפית גורמת ל100% עומס על מעבד ?

א.שהמעבד דפוק

ב.שההארד דיסק דפוק 

ג.התוכנה היא הבעיה 

תחשוב צעד קדימה לפני שאתה עונה א, כי הם החליפו לך ...כמה אתה חושב שכונן קשיח עיבוד כדי שהוא ישפיע על הCPU שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

מה אתה מסיק מכך שתוכנה ספיציפית גורמת ל100% עומס על מעבד ?

א.שהמעבד דפוק

ב.שההארד דיסק דפוק 

ג.התוכנה היא הבעיה 

תחשוב צעד קדימה לפני שאתה עונה א, כי הם החליפו לך ...כמה אתה חושב שכונן קשיח עיבוד כדי שהוא ישפיע על הCPU שלך ?

לא הבנת... הם אפילו לא בדקו את המעבד. לעומת זאת ההארד דיסק היה די תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...