עזרה במניעת קבלת מיילים המכילים וירוסים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במניעת קבלת מיילים המכילים וירוסים

aarrek

Recommended Posts

שלום,

יש לי ברשת 3-4 מחשבים שמקבלים מיילים ממספר חשבונות המקושרים לאותו דומיין.

בתקופה האחרונות כל החשבונות מקבלים מיילים רבים עם וירוס בתוכם. לרוב תוכנת האנטי וירוס מצליחה למנוע אבל לא תמיד

ולעיתים כל כמה דקות מתקבלת הודעה שהאנטי וירוס עצר מייל המכיל וירוס.

הבעיה העיקרית שנושא המייל ותוכנו מאוד מתאים לאופי הפעילות של המחשבים הנ"ל.

האם יש להתמודד עם התופעה ולחסום את המיילים המכילים עוד לפני הגעתם למחשב ? למשל בראוטר ( HOTBOX )

דרך אגב חשבונות המיילים מוגדרים בהוסטגאטור.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aarrek

בתקופה האחרונות כל החשבונות מקבלים מיילים רבים עם וירוס בתוכם. לרוב תוכנת האנטי וירוס מצליחה למנוע אבל לא תמיד

ולעיתים כל כמה דקות מתקבלת הודעה שהאנטי וירוס עצר מייל המכיל וירוס.

הבעיה העיקרית שנושא המייל ותוכנו מאוד מתאים לאופי הפעילות של המחשבים הנ"ל.

החלק הזה מאוד מעניין. תוכל לפרט? איך מיילים עם וירוס "מתאימים לאופי הפעילות של המחשבים"? בד"כ כשמקבלים מייל כזה, כל-כך ברור שזה ספאם שזה זועק לשמיים.

שולח לך אותם מישהו ספציפי שמכיר את אופי הפעילות ומנסה לפגוע בך במכוון? או שזה מייל פישינג/ספאם קלאסי שמתאים לאופי הפעילות כי המחשבים עצמם משמשים לשליחת מייל ספאם/פישינג לאחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במחשבים המשמשים להנה"ח (הנהלת חשבונות)-  משרד ביתי של אישתי. ורוב המיילים הללו המכילים קשורים אף הם להנה"ח קבצים שהנקראים חשבוניות באנגלית וכד', השולחים מקורם בחו"ל לדעתי לפי השמות והעובדה שמדובר בכתובות מוזרות בחו"ל עם דומיינים מפוקפקים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך העניין עובד אצלכם? יש שרת Exchange? שרת דואר מסוג אחר? בעקרון בכל שרת אפשר להגדיר פילטרים לספאם, כדי שיסנן מייל עוד לפני שיגיע ללקוחות. איך עושים את זה בפועל - תצטרך לשאול מישהו שמכיר את הנושא לעומק (שזה לא אני). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא - בלי EXCHANGE  זה ביתית עם תיבות דואר POP3 . בבדיקה שערכתי נראה לי שאפעיל סינון במקום בו מאוחסנים תיבות הדואר CPANEL.

נקווה שאצליח.

ואם למישהו יש רעיונות נוספים אשמח לשמוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...