המלצה לקניית סמארטפון בעלות עד 2000 עם חריגה של עד 500 שח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית סמארטפון בעלות עד 2000 עם חריגה של עד 500 שח

ORLY9992

Recommended Posts

כרגע אני עם 4s שעדיין חי ובועט כבר למעלה משנתיים אבל כבר ישן וצריכה להחליף בסמארטפון חדש ועדכני יותר

תקציב 2000 שח ניתן עם חריגה של עד 500 שח אבל רצוי חריגה כמה שפחות

אז ככה אלה השימושים והדברים העיקריים והחשובים שאני צריכה שיכלול

1. אם ניתן רצוי טעינה מהירה. הכי חשוב  חיי ארוכים כולל לאחר זמן רב של החזקת המכשיר. לא כמו האייפון שלי שבכל השנה הראשונה הסוללה החזיקה זמן רב גם לאחר שימוש ארוך ולאחר שנה וקצת הסוללה כבר לא אותו דבר ואני צריכה להטעין אותו כל30 או 40 דקות לאחר גלישה או שימוש באפליקציות 

2.  רזולוציה ואיכות מסך מעולה בניגון קטעי או תוכניות וגלישה באינטרנט        גודל מסך של עד 5 , למרות שרצוי גג 5 אפשר גם 5.2

3. מעבד חזק. ראיתי שיש כאלה עם שני מפוצלים .זה יותר עדיף  מאלה עם אחד?

4. שימושים עיקריים ,משחקים קצת , גלישה באינטרנט וצפייה בקטעי ותוכניות  

5. פחות בשימוש אבל גם רצוי שתהיה טובה או טובה פלוס אבל לא בינונית

6.  שימוש עיקרי מאוד נוסך ושוטף זה שירים . איחסון והאזנה בשירים כמו ב    

mp . ולכן כדאי לקנות אנדרואיד ולא או בכלל פלטפורמה אחרת? כי אני צריכה שעניין העברת השירים מהחשב תהיה פשוטה ולא מסובכת ולא כמו באייפון שצריך תוכנה ולא הכל חינמי להורדה

7. חזק עד כמה שניתן בחלקים שלו ואחד כזה שסוחב ומחזיק מעמד שנים כמו האייפון שלי שעדיין מתפקד חוץ מנושא הסוללה

מכשירים ששמתי לב אליהם הם m9  , p8 , sony

xperia z3

אתם ממליצים על אחד מהם או בכלל משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך נכנס הסמארטפון הכי טוב בשוק היום - SAMSUNG S6

ה0S7 יוצא עוד מעט אם תרצי לחגות לירידת מחיר של ה-S6

לשימושים שלך אפשר בהרבה הרבה פחות ויש מכשירים נהדרים היום בטווח של 1000-2000 ש"ח.

עדיין, ה-S6 עולה על כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגלקסים למיניהם פחות נראים לי . 

אם אני צריכה לבחור מבין הסמארטפונים שציינתי איזה הכי מומלץ ומבוקש אם בכלל ?

חוץ מחחברת יש הצעות למכשירים טובים ומעולים נוספים?

מעדיפה מכשיר איכותי שיחזיק שנים וזמן רב ככל הניתן , כי אני לא מחליפה כל שנה שנתיים לדגם חדש כמו רוב האנשים.

לכן אין לי בעיה להשקיע ורצוי שהעלות תהיה מעל 1000 או 1500 שח , כל עוד זה כדאי מבחינת איכות ו יחס של עלות תועלת של דגם מסויים.

ניתן גם מכשיר זול יותר רק במידה והוא מומלץ ממש ומבוקש , אבל בעיקרון אני מעדיפה להשקיע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורלי, אחרי שנתיים וחצי הסוללה תתחיל לעשות בעיות וסוללה חדשה תהיה יותר יקרה מערך המכשיר (ועוד יותר בעייתי במכשירים ללא נשלפת).

האסטרטגיה של לקנות מכשיר לשנים רבות לא עובדת - עובדה, גם האייפון שלך מתחיל להראות ישן. קניית מכשיר דגל לא משפרת את המצב. אני ממליץ על מכשיר ביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את לא מפחדת מסינים אז xiomai mi4c 32G יהיה הרבה מעבר לצרכים שלך ובמחיר הרבה יותר נמוך.

ביצרנים הגדולים אני הייתי שוקל את G4 למרות שגם G3 כנראה יספיק לך.

תוספת: ראיתי שאת שוקלת את חוואווי, אין סיבה שלא תיקחי את שיאומיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ אבל אני חושב שאת עדיין צריכה עזרה

מצחיק שאת אומרת מעבד חזק ומפוצל כאילו שאת באמת תשמשי בו. בסדר.

לS6 יש פיצ'ר שבגללו כמעט קניתי אותו עד שראיתי את המחיר של המסך שלו ואת זה שהכל זכוכיות (אני לא זהיר בלשון המעטה), 10 דקות טעינה מספיקות ל4 שעות של שימוש. אני לא צוחק בדקתי את זה. 4 שעות של ווצאפ ב10 דקות טעינה.

נשמע... פנטסטי בייחוד לאור הדרישות שלך.

מה גם שהוא מאוד אלגנטי ביחס לאנדרואיד האחרים המכוערים.

הייתי אומר אם זה היה נכנס לך בתקציב, כי אין על לדעתי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל nargsi

תודה על ההסבר ועל העזרה כי אני באמת צריכה אותה כפי שרשמת כי אני מאוד מתלבטת

יש לי מספר שאלות

אתה ואחרים כאן התכוונו כמובן לגלקסי 6 edge נכון? ולא 6 הרגיל כי הedge יותר טוב כמובן יש מצב שכשיצא מספר 7 ה 6 edge יעלה 2500 או שאין מצב ואין מה לבנות על זה? 

אחד הדברים הכי חשובים לי זה הורדת והעברת שירים וזו הסיבה שאני נוטה לאנדרואיד ולא כי שם זה פשוט נוח וקל יותר וחינמי להוריד את כל השירים כי אין צורך בתוכנה כמו אייטונס שם לא הכל חינמי כמו באייפון. אני לא צודקת? 

מצד שניייייייי

חשוב לי מאוד ממשק נוח ומערכת הפעלה נוחה וטובה כמו באייפונים למיניהם ( ראיתי את כל הנרשם בהודעה מהי חוויית המשתמש הטובה ביותר בפורם הזה) ושהתפעול והתצוגה של כל הממשק יהיה יפה ונוח מאוד לשימוש. את כל זאת אוכל לקבל בגלקסי 6 ? 

דבר הכי חשוב זה כל נושא הוירוסים שגם כאן זה הולך לטובת האייפון .  חשוב לי שיהיה סינון מוירוסים כי אין לי מושג איך לעשות את הסינון הזה מפני וירוסים גם בגלישה רציפה רגילה וגם בהורדת . בגלקסי 6 יש את הסינון הזה ( שבאייפון יש ברמה די גבוהה).  ואם לא אז זו לא בעיה ללמוד לעשות את הסינון הזה בעצמי אם תסבירו או שזה לא הכי אפשרי ומסובך?

אם כך כי שכבר ציינתי מה שבעיקר בזכותם אני נוטה ללכת על וגלקסי 6 זה נושא השירים והסוללה שמחזיקה זמן.מצד שני יש את סינון הוירוסים ואיכות ורמת מערכת ההפעלה והממשק שכאן זה לטובת האייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסתי לרגיל יקירה.

לא הייתי בונה על זה. ולגבי הסוללה התייחסתי ל6 הרגיל. 

תגידי כמה שתגידי אבל אני מכור למוזיקה, ובעיקר לשירים ארוכים ו... יש שמורידות את זה . כמו playtube .

האמת היא, שאני לא מבטיח לך שהגלקסי יותר נוח מהאייפון. זו הסיבה שאני מחכה לתפוס את הבא שיטוס לארה''ב ויביא לי 6S או 7 שיצא. האייפון מאוד נוח והאנדרואיד אמנם התקדם (אני השתמשתי בגרסאה הראשונה שהייתה בגלקסי) אבל עדיין.. הוא לא ברמה של הIOS. קחי את הדבר בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של borsood

אין סיבה שלא תיקחי את שיאומיי.

יש כרגע בעיות חמורות עם פתיחת ה Bootloader של (השרת של בקשות הפתיחה לא עובד ולא ברור מתי יחזור לעבוד, ובנוסף לוקח הרבה זמן והתעסקות גם לאחרי הגשת הבקשה עד שמאשרים אותה, צריבת רומים וכו'). לדעתי מומלץ ביותר להמנע מרכישת  Xiaomi עד שיתברר המצב. (בצער רב, יש להם מכשירים טובים). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת אני כמעט בטוח הולכת על בכל הנוגע לשירים ולמוסיקה.  

מה בנוגע לכל תחום הסינון והוירוסים וכל מה ששאלתי בהודעה האחרונה שלי אם תוכלו לענות בקשה.

מה קורה בקשר לזה באנדרואיד לעומת וספציפית בגלקסי 6 , ואם אין סינון גבוה מספיק זה בכלל אפשרי לשפר או לסדר את זה בתוכנה או כלשהיא? ואם כן זה מסובך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת את מורידה כל מה שזז בלי אבחנה שום מכשיר לא יוכל לעזור לך, גם

יש אנטי לאנדרואיד, לא יודע כמה הם יעילים. 

בקשר לממשק זה עניין סובייקטיבי, בגלקסי S6 הוא בסדר יחסית לקודמיו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S6 וה-S6 EDGE זהים כמעט לחלוטין. זה רק ענין של עיצוב.

הממשק של כל מכשירי האנדרואיד העדכניים מעולה ונוח וזה הרבה עניין של העדפה - אני לא מסתדר בשיט עם ה- למשל ולא היחיד.

קניתי לאשתי IPHONE5 אחרי מקרטע ישן ובוסרי שהיה לה (DEFY למי שזוכר) והיא גם לא הסתדרה איתו בכלל.

מסינון לא הייתי מתרגש. זניח. ממה את חוששת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...