צריך מארז ל GTX970 הארור.. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מארז ל GTX970 הארור..

IdolAdmin

Recommended Posts

התחדשתי ב GTX970 וקיבלתי חללית..
אז אני צריך מארז חדש שיכול להכיל את הדבר הזה ולא בא לי להוציא יותר מידי עליו..

על איזה כדאי להסתכל בטווח של 300-500?
כמובן שיהיה כמה שיותר שקט..USB3,3.1,C אם זה לא רק במארזי HIGH-END אז עדיף שיהיה..

ראיתי ביקורת פה על GX300, הוא שווה משו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רלוונטי כבר נקנה והגיע מארה"ב..לא תיארתי לעצמי שיעשו את הכרטיסים יותר גדולים מהכרטיסים הגדולים..
עדיין יש סיכוי שאנסר חלק מהמארז בשביל שיכנס אבל בנתיים אני רוצה לדעת איזה מארז למקרה ולא אצליח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לא תיארתי לעצמי בכלל שיכול להיות כרטיס מסך גדול יותר ממה שיש לי כבר, בנוסף לזה המארז שיש לי לא קטן בכלל..

ראיתי וגם בדקתי את הגודל שלו בשביל מי שהביא לי אותו, באמת לא חשבתי שאצטרך לבדוק אם זה יכנס במארז..

Ahk55D0wjSU8AsE-HGJlc6YT2PXi64tg1SdyyIKnR4Fs.jpg

AnYRG96a1HHqjsHh47laRFLBA5sQtUM7i-ap289FwcFi.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שעם הארכיטקטורה החדשה הדגמים החדשים יוקטנו, בכל מקרה איכותיים שיכולים להכיל כרטיסים ארוכים, עם או בלי לשלוף כלובים של דיסקים קשיחים לא עולים יקר... תתחדש במארז איכותי ותהנה, יש מגוון גדול מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IdolAdmin

עדיין יש סיכוי שאנסר חלק מהמארז בשביל שיכנס אבל בנתיים אני רוצה לדעת איזה מארז למקרה ולא אצליח..

המארז כבר עובד, אתה מסתדר איתו ומכיר אותו... הכרטיס חדש.

אז למה לא לנסר את הכרטיס במקום?

סתם.. בכל אופן, ה-GX300? למה לא. הוא מספיק גדול לדעתי, ויש לו USB3, לא 3.1 - אבל תכל'ס, מה זה משנה (3.1 יכול לצאת מאחורה).

לגבי שקט, Fractal Define S יהיה יותר שקט.. לגבי השקט משנה גם מה יש בתוכו, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

לא יודע מה אני פחות אוהב, כרטיסים ארוכים או את האנשים שקונים אותם. לא ראית לפחות לפני שקנית? :P

דווקא אני אוהב כרטיסים ארוכים, כל עוד הם יפים ולא של גיגהבייט.

כרטיס ארוך נותן תחושה של חיה רעה. לקנות כרטיס קצר ב1500-1700 שקל זה מבאס לאללה.

אבל באמת, למה לא בדקת לפני ? לגיגהבייט יש גרסה מקוצרת.

לא הייתי מנסר כי זה חתכת סיבוך וכל עוד אין לך מישהו שיחתוך לך עם דיסק אתה סתם תדפוק את המארז.

אני מנסה לחשוב... אממ... אולי דרמל ? מספרי פח ? לא יודע אני מנסה להיות יצרתי :)

שקלת את ה100R ?הcrosair נחשבים למעולים, אין לו כלוב באזור של הכרטיס מסך ויש לו גרסה שנראית פצצה עם חלון שזה בונוס.

גם ה230T אמור להתאים מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

דווקא אני אוהב כרטיסים ארוכים, כל עוד הם יפים ולא של גיגהבייט.

כרטיס ארוך נותן תחושה של חיה רעה. לקנות כרטיס קצר ב1500-1700 שקל זה מבאס לאללה.

אני גם לא אוהב כרטיסים של 1500-1700 שקל.

אם אני רוצה לראות חיות רעות, אני הולך לגן חיות. אני לא צריך משקולת של חצי טון שתעקם לי את לוח האם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אני גם לא אוהב כרטיסים של 1500-1700 שקל.

אם אני רוצה לראות חיות רעות, אני הולך לגן חיות. אני לא צריך משקולת של חצי טון שתעקם לי את לוח האם. :)

אז איזה כרטיס יש לכבודו ?

אבל באמת אני לא מבין איך הכרטיס הזה לא שובר את הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחתוך את המארז וזהו.. גם ככה כנראה לא תקבל עליו יותר מדי כיד 2, ותכלס זה לא כזה סיפור.. 

אם אין לך דיסק או שאתה מפחד לעשות טעויות תביא למישהו אחר שיעשה לך את זה. זה לא צריך להיות יפה אלא רק פרקטי.

הדבר היחיד שאתה צריך לשים אליו לב זה אחרי החיתוך שאין חלקיקי מתכת במארז לפני שאני מכניס הכל חזרה. לשייף קצת אולי ולנקות את המארז טוב טוב. 

שוב, אם יש לך דיסק בבית כל הסיפור שעה-שעתיים עבודה.

**כל זה בהנחה שיש לך מקום אחר לדחוף את הכוננים**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחתוך את המארז. כשעושים דבר כזה קיים סיכוי גבוה שהתוצאה תהיה פחות טובה מהמצב המקורי... לך תדע מה יתעקם לך או יקבל מכה תוך כדי... לא להתחדש במארז זה לא חיסכון של אלפי שקלים. תוכל למצוא גם טובים יד 2. תבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...