טלבזיות 4K - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלבזיות 4K

kdani

Recommended Posts

למישהו יש פה נסיון עם הדגמים של ה-

איך רואים עליהן תמונת FULL HD ? 

שווה בכלל להשקיע ב- אם כל מה שצופים בשנתיים שלוש האחרות יהיה FULL HD ? 

שאלה דומה לגבי הטלביזיות ה-"קעורות" - איך רואים מהצד ? 

האם הם מיועדות רק לצפיה חזיתית ? 

(במסכים טובים אפשר לראות מ-78 מעלות עד -78 מעלות, איך זה בטלביזיות הקעורות ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תשובה אחת לאיך רואים על טלווזייית תמונת FHD, זה הכל תלוי באיכות התמונה המקורית (הוט / יס או בלו-ריי מלא?) ובאיכות המסך עצמו (מעבדי וידאו וכו'). בגדול, מסכים איכותיים יותר יעשו Upscale יותר טוב. לדעתי אם אתה לא קונה מסך של 15,000 שקל אין מה לקנות היום . לפחות שנתיים שלוש עד שזה יכנס כסטנדרט ולשלם את האקסטרא הזה כדי לראות סרטוני גו-פרו ביוטיוב זה קצת מוגזם לדעתי.

בנוגע למסכים קעורים, יש הבדל בישיבה מהצדדים והוא די בולט. המסכים האלו אכן מיועדים לצפיה חזיתית וזוית הצפיה שלהם קטנה יותר משל מסך שטוח.

מה שכן, הם מטפלים לא רע בהשתקפויות אחוריות כמו חלון או מנורה כי הם משנים את זוית ההשתקפות לכזו שלא נמצאת בדיוק מולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודשיים נפלה לי פלזמה שהייתה פעם סופר יקרה מהקיר ונשברה (בית בן 50, הקיר ויתר על מתקן התליה אחרי חמש שנים שהיו צמודים טוב טוב)

המסך היה מבוטח על סכום יפה והייתה לי אופציה לקנות מסך חדש די יקר או לקנות מסך מחליף משומש.

רציתי מסך סופר יקר ("65 חדשה של עם אינפוט לאג של 17 מילישניות) אבל לצערי היבואן של מביא את הדגם הזה רק ב"78 שהיה רחוק מאוד מהתקציב.

אז קניתי את אותו דגם פלזמה (פיוניר קורו משומשת) רק גדולה יותר, שדרגתי מ"50 ל"60.

בגדול אני חושב שכרגע זה לא זמן טוב בכלל לקנות יקרה מכיוון ש:

4K עוד לא נכנס באמת ועדיין משלמים על זה מחיר פרימיום.

LED כבר בדרך החוצה, יחליף אותה לגמרי תוך שנתיים / שלוש.

OLED היום יקרות בטירוף ועדיין סובלות מכמה מחלות ילדות (צריבות וכו')

אז, המלצה שלי - קנה מסך גדול ולא יקר, תהנה ממנו כמה שנים ואז תחליף לאיזה OLED שווה עם וכל הצלצולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...