מישהו פה בבנק הפועלים? צריך עצה בנוגע מה לעשות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה בבנק הפועלים? צריך עצה בנוגע מה לעשות

Zeev86

Recommended Posts

קודם כל אני לא בטוח אם הדיון מתאים לצרכנות או לפורום כללי. אנא העבירו אם יש צורך בכך, וסליחה על הטעות מראש.

לנושא: יש איזשהו גוף שמפקח על הבנקים? כי אם אני נכנס לאתר של בנק הפועלים, אין איך ליצור קשר חוץ מלדבר איתם ישירות, וזה יהיה עם בנקאי, שלא ממש עזר לי גם פנים מול פנים. כתוצאה אני כבר יותר משבוע עם חשבון סגור, באשמת הבנק, ולאחר ביקור בסניף כשנאמר לי שהחשבון נסגר "בטעות" ושהכל אמור לעבוד, הכרטיס שלי עדיין לא עובד. 
אשמח אם מישהו ימליץ לי איך להמשיך מכאן. אלא אם כן הדרך היחידה לצאת מהסיפור הזה זה לכסות את המינוס ולברוח לבנק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגש לסניף ואל תלך עד שהם לא יסדרו הכל. אתה יכול גם לפנות למחלקת פניות הציבור של הבנק:

https://www.bankhapoalim.co.il/wps/portal/PoalimPrivate/products?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/poalim%20-%20content/PoalimSite/SiteArea_SherutLekohot/SiteArea-PoalimContactUs/SiteArea-ByIsraMail/&proceed=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אם החשבון סגור, איזה מינוס יכול להיות שם?

או שאתה מתבלבל במושגים וחסמו לך את החשבון, עקב יתרת חובה גדולה?

אתה לא נותן מספיק פרטים.

החשבון היה יותר משנה בפלוס. כשנכנס למינוס עברו כמה חודשים עד שקיבלתי טלפון מהבנק שאין לי מסגרת. למה אין לי מסגרת? לא יודע. לאחר שלא הספקתי לגשת לבנק (עבודה), ניתקו לי את החשבון.

כשבאתי לסניף, ושאלתי למה בוטלה לי המסגרת ולמה סגרו לי את החשבון, הבנקאי אמר בטון רגוע "כנראה טעות". לא התחלתי להתוכח איתם, אבל לפני שיצאתי וידאתי איתו ושאלתי כמה פעמים אם החשבון חזר לפעול והכרטיסים יעבדו, קיבלתי תשובה חיובית. יום למחורת ניסיתי לבצע עסקה ברשת, לא עבד. היום ניסיתי לשלם על הרכבת, לא עבד.

ציטוט של MiniMizer

תגש לסניף ואל תלך עד שהם לא יסדרו הכל. אתה יכול גם לפנות למחלקת פניות הציבור של הבנק:

https://www.bankhapoalim.co.il/wps/portal/PoalimPrivate/products?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/poalim%20-%20content/PoalimSite/SiteArea_SherutLekohot/SiteArea-PoalimContactUs/SiteArea-ByIsraMail/&proceed=1

תודה רבה. אפנה אליהם דרך הקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...