האם הגיוני ש-DoK של 2TB יעלה 65-70 ש"ח? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הגיוני ש-DoK של 2TB יעלה 65-70 ש"ח?

Animor

Recommended Posts

אהלן,

חבר שלי סיפר לי כי הזמין dok של 2TB, שעלה לו כ-16 דולר. לא האמנתי כל כך, אבל עכשיו הוא הגיע וראיתי אותו פיזית. חיברתי למחשב והוא באמת מזוהה כ-2TB. הייתי מופתע שבכלל הצליחו לדחוס 2 טרה ל-dok בגודל ממוצע ומטה.

אני מפספס פה משהו? יש איזה קאטצ'? איך המחיר נמוך כל כך לכזה נפח זיכרון?

זה הקישור למוצר שהוא הזמין:

http://www.wish.com/c/55a13b44056786404b353b5e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמחשב "מזהה" אותו כ2TB לא אומר שהוא יכול באמת להכיל את הכמות הזו.

נסה להעתיק כמה עשרות ג'יגה פנימה וסביר להניח שתראה אותם נעלמים אל הלא כלום.

חבר שלי קיבל משהו דומה לפני שנתיים, שם היו 500GB מוצהרים אבל גילינו שבפועל הDOK שלו לא מסוגל להכיל יותר מכמה מאות מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר כלום.

כמו שQTTP אמר, סיכוי טוב שזה DOK של 4GB או משהו בסגנון שהתעסקו לו עם הFAT והוא מדווח גודל לא נכון למערכת ההפעלה.

נסה להעתיק פנימה משהו גדול, סרט של 20-30 ג'יגה לדוגמא. אם זה עובד אז יצאתי חומוס אבל קשה לי להאמין שזה יעבוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Animor

זה לא DOK של 2TB מהסיבה הפשוטה שאם זה כן היה, אף אחד לא היה קונה דיסק מכאני מגנטי שעולה (גם בחו"ל) מעל $100.

לגרום לזה שדיסק קטן ידווח למ"ה על גודל לא נכון זה טריק ישן שההודים למשל מצאו כבר לפני 10 שנים, היית קונה שם בבאסטה DOK של 1GB (זה מה שהיה אז...) ואחרי ש-128 מגה היו מתמלאים הוא היה מחזיר שגיאה...

כמו שכתבו לך כבר תנסה להעתיק לדיסק של החבר שלך 1TB... אם זה יעבוד אני רץ בלי גרביים בין קהיר לירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן נכנס עוד קודם כלל הרבה יותר פשוט... "אם זה לא הגיוני, זה לא אמיתי".

אין מצב שימכרו דיסקים של 2TB ב-500 שקל אם יש משהו עם אותה קיבולת והרבה יותר מהיר ב.. כמעט בחינם, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...