מחשב לא עובד - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עובד

samitc

Recommended Posts

אם בדקת עם ספק אחר ואת הזכרונות ואלו לא הבעיה, סביר שהבעיה בלוח, כמו שנאמר סביר

בהרבה מאשר המעבד.

אם אתה רוצה להשמיש את המחשב ולא מוצא לוח חלופי ביד 2, יש באלי אקספרס אלפי לוחות חדשים ומשומשים

בגרושים החל מ-40 דולר עם התחייבות ללוח תקין. (אולי תשקיע עוד 20 דולר ותקנה גם מרובע ליבות :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפרטית, חבל על הזמן שלך. פתח יד 2, כל מחשב עובד עם Core2Duo ב-300 ש"ח (יש שם המון) יהיה לא פחות מהיר משלך. ואם תשמור את ספק הכח הישן כגיבוי ותעביר את הזכרונות והדיסק למחשב שקנית כתוספת לקיימים (בהנחה שהם תקינים ומתאימים...) אז ה-300 ש"ח האלה ישיגו לך ערך לא רע.

שים לב שכשאתה מעביר את הדיסק למחשב שתקנה התוכנות והכל נשארים אותו דבר - זה הפתרון הכי מהיר וקל בשבילך!

לא בא לך להוציא 300 ש"ח? גם אפשר. אבל אז תצטרך למצוא לוח, מעבד וזכרונות שגם הם יעלו לך סכום מסויים, וכמה שעות עבודה בהרכבה, ואם זה לא יעבוד המוכר יגיד שהרכבת לא טוב.

אז אולי תרוויח איזה 150 ש"ח, אבל יש סיכונים.

אגב עלי אקספרס, כמו שהציעו פה מעלי - הכל טוב ויפה, אבל לחבילה משם יקח איזה חודש וחצי להגיע, עד אז תישאר בלי מחשב בשביל לחסוך 100 ש"ח? לשיקולך...

בקיצור, קנה מחשב משומש אחר ביד 2 (או שתחליף כבר לחדש, הרי כמה זמן עוד תוכל למשוך עם ענתיקות כאלה עד שהן ישבקו חיים סופית?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit512

אבל אם הבעיה בלוח אם למה זה קורה כזה לסירוגין ואחרי כמה ימים ללא שימוש זה שוב חוזר קצת לעבוד?

לא יודע. הייתי מנחש שזה הספק, אבל בדקת כבר כך שהניחוש הראשוני שלי נכשל.

זו לא התחממות, כי אחרת זה היה קורה בזמן העבודה ולא מייד בהדלקה.

בקיצר, בשביל לבדוק לעומק צריך לנתח את הבעיה, להחליף חלקים... וכל זה בשביל מחשב שבכל רגע (וסלח לי אם יש פה סנטימנטים, כן?) הולך להתפגר ממילא. 10 שנים, בשנות אדם הוא כבר בן 100...

מציע שתקנה חדש, ואם אין לך תקציב - תקנה אחר משומש, אותו דבר כמו שלך, 300 שקל. ואז גם עשית טובה גדולה לאיזה ילד שמת שההורים יזרקו כבר את המחשב שלו ויקנו לו משהו שגם מריץ משחקים.

יודע מה, אתה יכול גם לקנות משומש ואז יהיו לך מספיק חלקי חילוף כדי להחזיר לחיים את המחשב שלך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit512

החלפתי כל חלק אפשרי וזה עדיין קרה

לא, לא החלפת הכל. יש קבל על לוח האם שכנראה בדרך להישרף סופית ואותו לא החלפת.

אם כבר מדברים על זה, "החלפתי כל חלק", את הלוח החלפת?

את המעבד - החלפת?

אתה סתם מתעקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

לא, לא החלפת הכל. יש קבל על לוח האם שכנראה בדרך להישרף סופית ואותו לא החלפת.

אם כבר מדברים על זה, "החלפתי כל חלק", את הלוח החלפת?

את המעבד - החלפת?

אתה סתם מתעקש...

אם כבר אתה מדבר אז כן החלפתי גם מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit512

איפה אני יכול למצוא?

ביד 2?

פה באתר, תגלול את המסך למעלה, ליד הקישור לכניסה לפורום יש לוח יד שניה... וכמובן שבאתר יד 2.

אגב, חוזר על ההצעה הקודמת שלי, פשוט לקנות מחשב שלם. 300-400 ש"ח וחסכת גם את ההרכבה.

ואולי בחנויות למחשבים, ממישהו שעשו לו שדרוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...