שכר טכנאי מחשבים עם ניסיון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכר טכנאי מחשבים עם ניסיון

iveco

Recommended Posts

רציתי לדעת מה השכר של בחברת הייטק עם ניסיון ללא ידע ב  " שרתים " רק ביתית , נתבים .. וכו' ...הרכבה מחשבים , תיקון מחשבים , ציוד היקפי מדפסות , סורקים , ללא שרתים !!

עבודה פרונטלית עם לקוחות חברה .

הציעו לי 6000 ברוטו זה נשמע נמוך מאוד ללא בחברת NESS , חבר שלי גם טכנאי רק " שטח " ללא ידע בשרתים ! ומקבל בחברה 6900 + + פלאפון , 6000 ברוטו נחשב טכנאי מתחיל אחרי קורס ? או שעדיף לחכות למשרה שטח? או שכר גבוה יותר ?

תמיד שואלים אותי אם יש לי ידע ב AD אקטיב דירקטורי ? קשור לשרתים ? והאם זה מסובך ללמוד בשטח ללא קורס ? הסתכלתי באתר של ALL JOBS וראיתי שם שטכנאי מתחיל מקבל בין 5-8 ברוטו וטכנאי ותיק מקבל בין 8-13 ברוטו , היה שם קטגוריה ניהול בכיר מקבל גם 16 ברוטו , מאיפה הם הביאו את המחירים האלה ?

כל טלפון שאני מקבל נותנים 5.5 , 6 גג , כאילו יש מלא טכנאי כמו ז'בל .

אם הייתי יודע תוספת של שרתים היייתי מקבל משכורת גבוהה משמעותית או שהמשכורת הייתה דומה ?

===================================================================

לאחד שיש לו ניסיון במחשבים חומרה / ציוד היקפי מעל 10 שנים כמה הוא צריך לקבל ? חברת הייטק .

תודה .

נ.ב.

הבחורה בכח אדם אמרה לי " המשכורת נמוכה כי אתה עובד במקום אחד קבוע " ולא עובד שטח יש קשר ?

טכנאי מחשבים ( ללא ניסיון בשרתים ) שטח זה 5500 עד 8000 כולל + פלאפון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לשאלה עצמה. אבל אני עברתי קורסים של מירוסופט, סיסקו, A+ ותעודת תמ"ת (היום משרד הכלכלה).
אני מחפשׂ רק באתרים מקבוצת יד2 אבל הקטגוריות מבולבלות.

אם אתה מוצא מודעת דרושים בבירה עם ידע בסרברים, סיבנוט, אקטיב דירקטורי... תביא לי אני התבלבלתי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחום הזה מבולבל תאמין לי , יש ויש ומנהל רשת / מהנדס רשת

טכנאי מחשבים זה הכי בסיסי יש לי ידע ברשת אבל לא שרתים , אבל אני שנים בתחום עם קהל פרטי , עסקים קטנים - יש לי ניסיון מעל 10 שנים " עצמאי " ואני לא יודע כמה צריך לקבל שכיר , עם כל הניסיון שלי מציעים לי 6000 אלף זה מתסכל , בכל אתר רושמים שכר אחר יש לי חבר עובד בחברת הייטק וכל הטכנאים מקבלים 5,500 - 6,500 כולל אבל הרכב זה גם כסף כמו 2000 שקל במשכורת לפחות , ולי הציעו טכנאי " לא שטח " 6000 זה טוב ? אמממ

ALL JOBS יש הרבה הצעות עבודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

ל טלפון שאני מקבל נותנים 5.5 , 6 גג , כאילו יש מלא טכנאי כמו ז'בל .

למה כאילו?

אין לך שום ידע בשום דבר רלוונטי להייטק (אתה כותב שרתים במרכאות כאילו זה איזה מושג דמיוני), במקומך הייתי לוקח את המשרה ואומר תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שעובד בחברת הייטק ואין לו מושג בשרתים ! הוא גם מקבל וגם משכורת 6900 , הוא מרכיב מחשבים , תקלות חומרה , אויימג'ים - מערכות הפעלה , מדפסות , סורקים התקנה תוכנות .. , לא כל המשרות בחברות הייטק הם עבודה עם שרתים .

אין אתר אמין שאפשר דרכו לדעת שכר ?

השכר ב ALL-JOBS נשמע ונראה מנופח ולא קשור למציאות :

מחשבים ורשתות 0-2 שנות ניסיון 3-5 שנות ניסיון 6 + שנות ניסיון ניהולי / בכיר
תמיכה טכנית - מחשבים ורשתות 5-8  7-12  8-13  12-16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, קיבלת הצעת עבודה אחת או שתיים שעומדת על 6K וכבר התייאשת?

השכר בתחום הזה הוא נמוך יחסית כי יש הרבה מאוד ביקוש (הפער שבין היצע לביקוש... נשמע מוכר...?).

אני מציע לך לחפש משרות נוספות, מחברות אחרות, עד שיציעו לך שכר של 7K לפחות.

מערכות ההפעלה (וגם החומרה) כיום מאוד יציבות לעומת ומטה, ולהרבה משתמשים צעירים יש כבר ידע מסוים בפן הטכנולוגי (במינימום הם יודעים איך לחפש בגוגל).

גם אם רכיב מסוים התקלקל (נאמר, , הארד דיסק), המחירים היום נמוכים מאי פעם, כך שיותר משתלם לקנות חדש מאשר "לתקן".

ולכן כל התחזיות מצביעות על זה שתחום "טכנאות" המחשבים הוא תחום גוסס (חכה 10-20 שנה עם מגמות המזעור וכל הטלטלות האחרות... ונראה מה יהיה).

אם אתה אחד שחושב על עתידו, אתה צריך להיכנס לתחום תעסוקתי אחר (תקשורת או System).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המקסימום שיכול לקבל עם ניסיון מעל 10 שנים ?

יש מדד כדי לדעת ? ראיתי מקומות שגם רשום 13,000 אבל זה בטח עם ידע בשרתים .

אם חבר שלי מקבל פלאפון ו 6900 ורכב זה כמו 2000 שקל אז המשכורת היא בעצם 8900 ? זה המקסימום של טכנאי ? / עד 10 אלף ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתך כן,

אבל הבעיתיות היא שלא התקדמת בנושא השרתים... מה מייחד אותך מטכנאי בעל ניסיון של שנתיים? אז אולי תעבוד קצת פחות על תקלה שאחר יעבוד עליה קצת יותר.. ביג דיל.

גם ככה אם אתה לא עוקב אחר כל המתרחש בעולם הטכנולוגיה אתה מהר מאוד הופך להיות לא רלוונטי.

אם יש לך רצון בכל זאת להמשיך בעבודה זאת אני מציע לך 2 דברים:

1. להיכנס לארגון גדול שיש בו אופציה לקידום

2. "להתמחות" בנושא מסוים, ולהתחיל להסיר את הכפפה מאחורי המילה המסתורית שנקראת "שרתים"

אני מאמין שאחרי 10 שנים של ניסיון אנשים מחפשים משהו אחר בך מאשר ניסיון בתפעול תקלות חומרה ותוכנה, פירמוטים, Image-ים וכדומה.

אל תבין אותי לא נכון, אני לא ממעיט בזה, אבל פשוט יש הרבה כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בתכלס זה " עוד טכנאי " אבל ראיתי רק " טכנאים " עם משכורות של 8000 ו 10K מסתבר שהם מחפשים פראיירים השוק מוצף טכנאים והם לוקחים את הנואשים / פראיירים ומי שמבקש " 8 או 10 " רוב הסיכויים שיקבל טריקה טלפון בודדים מקבלים סכום כזה , אני מחפש 6.5 - 7 כולל צמוד אבל 6 בלי זה ממש גרוע , בכל עבודה אחרת אני יכול לקבל 5.5 אז מה ההבדל 500 שקל ? גם שמעתי שחברות של אווטסורסינג מפטרות טכנאים בקלות זה כמו חברת גולגולות / שמירה , אין אפשרויות קידום והמשכורות תקועות שנים .

מרוב שיש הצפה של טכנאים אז " משאבי האנוש " זה כמו שוק , מתקשרים אלייך " ראיון טלפוני " עושים טובה שעונים לך לשאלות , מתקשרים מנתקים וחוזרים פתאום ואז שוב נעלמים , אני חושב שאני אבקש סכום מסויים עם " טכנאי שטח " ואם לא אני אמצא עבודה נוחה חבל בשביל  6000 שקל אני אהיה עוד קונוס או נתון סטטיסטי ממילא אי אפשר הרבה להתקדם בחברות האלה .

נ.ב.

יום חמישי התקשרו אלי אמרו לי משרה " 6300 " ניתוק הזוי פתאום נציגה אחרת מתקשרת " 6000 " אמרתי לה שנציגה דיברה על 6300 ? אז היא ענתה במבוכה " אם ממש ירצו אותך ( הלקוח ) אבל אין סיכוי פתאום הורידו לי 300 שקל , העבודה היא במרכז רפואי בית חולים ומעניין שהמודעה הזאת נמצאת באתרים כבר הרבה זמן ואין ממש קופצים , גם בית חולים וגם שכר רעב .

נציגה מכח אדם אחר מתקשרת יום רביעי  " יש עבודה בלה בלה אני אחזור " , יום חמישי היא חוזרת " בלה בלה בלה נשמעת מבולבלת קצת ואז נחזור אלייך ועד עכשיו נעלמה .

החברות האלה זה שוק עבדים כמו חברות שמירה וניקיון .

======================================

אם יש משהו שאני רוצה זה ללמוד שרתים בלי קורס מניסיון בשטח , זה באמת יהיה קידום מדהים בשבילי , 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

אם יש משהו שאני רוצה זה ללמוד שרתים בלי קורס מניסיון בשטח

אם מצאת ארגון כזה, תפדאל. ברור שזה הכי טוב...

אם לא, שקול לבצע קורס בנושא ותוך כדי תעבוד בעבודה של 6K או 7K, אחרי זה תתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכב חברה שווה 2000 - 3000 שקל ?

אם חבר שלי מקבל 6900 ורכב חברה זה אומר שהוא מקבל 10,000 שקל ?

במקום לתת לו 10,000 נותנים לו 6900 ורכב ? 

אני חייב לציין שהוא טכנאי חומרה בלבד לא שרתים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שברוטו לצורכי מס עומד על 10,000 ש"ח.  כלומר המס מחושב כאילו העובד מרוויח 10,000 ש"ח.

לדוגמא חבר שלך מרוויח 6,900 ש"ח. בשכר 6,900 ש"ח מס הכנסה כולל ביטוח לאומי עומד על 500 ש"ח בחודש. אם לצורכי מס אתה מרוויח 10,000 ש"ח מס הכנסה כולל ביטוח לאומי עומד על 1,321 ש"ח שיורד משכר של 6,900 ש"ח. כלומר הרכב פוגע בנטו של חבר שלך ב-800 ש"ח כל חודש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ניסיון מעל 10 שנים במקצוע זה נכון לבקש 7000 אלף עם רכב  ובלי רכב 10,000 ? או שהחישוב מוטעה ? אם ילד אחרי או סתם חסר ניסיון מקבל 5500 - 6000 אלף ולי מציעים 6000 אז משהו פה לא הגיוני  , מצד שני אני סה"כ טכנאי חומרה וציוד היקפי ללא ידע בשרתים אם אני אבקש 10,000 בלי / או 7000 עם סביר להניח שיחפשו מישהו זול יותר יש בשוק טכנאים כמו זבל , אז אחד פותר תקלה תוך 5 דקות ואחד תוך 20 דקות זה לא משמעותי להם .

למרות שבמחשבה שניה יש גם מנהלי כמו זבל ומהנדסי כמו זבל הכול יש כמו זבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. יש הרבה מאוד משתנים. איזה נטו אתה רוצה, איזה ועוד ועוד.

השוק כנראה מוצף בטכנאים ולרוב המעסיקים לא משתלם לשלם יותר למישהו שפותר בעיה תוך 5 דקות בהשוואה למישהו שפותר את אותה בעיה בשעה. אתה יכול או ללמוד נישה שאין לילד שרק השתחרר מהצבא או לנסות להחליף מקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כח אדם מדבר איתך בברוטו לא נטו , בקיצור אין טבלה או משהו מסודר שאפשר דרכו לדעת שכר , השכר ב ALLJOBS נראה לא הגיוני בעליל רשום שכר מתחיל מ 0 עד 2 שנתיים ניסיון מקבל בין 5-8 אם נותנים 6 צריך לרקוד אורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...