מחשב לגיימינג עד 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג עד 4000 ש"ח

תם ברנד

Recommended Posts

אהלן, מחפש לקנות מחשב בייתי לעבודה משרדית ומשחקים.

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, תכני HD ומשחקים.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים.. Witcher, Metal Gear Solid, Ghost Recon Wildlands וכו'.. 

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). FullHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות כמה שאפשר..

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אני אשמח להמלצה על מקלדת טובה במחיר סביר למרות שאני מבין שזה יותר שאלה לפורום ציוד היקפי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא חשוב במיוחד, יהיה בחדר נפרד אבל שלא רועש בצורה חריגה

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא, אלא אם כן זה משהו זה משתלם מבחינת ביצועים-מחיר.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?  לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני גר באזור ירושלים אבל נמצא הרבה באזור המרכז (קרית אונו, אור יהודה..)

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מתי שיהיה מפרט.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? זה הסעיף שאני הכי מתלבט לגביו. כמובן שאני רוצה לשמור על אופק שידרוג לשנים הקרובות, השאלה אם התקציב מאפשר את זה. אם לא אשמח לשמוע הצעות למה כן מאפשר.

תודה רבה,

תם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הרבה מה להתלבט מידי לגבי הסעיף האחרון, הוא גם קצת יכול להטעות מעט. בגדול גם במערכת בסיסית וגם בכזו מתקדמת

יותר אפשרויות השידרוג די דומות, יש מספר דברים שצריך לדעת לפני הרכבת המפרט על מנת לאפשר הוספה בעתיד במידה ויש דרישה

כמו לוח שנותן תמיכה במערך כרטיסים, תוספת , או במידה וקנית עכשיו מפרט נטול כרטיס מסך ואתה מעוניין לשלב אחד בעתיד אז

ישנו הצורך בספק כוח שרירי יותר, וכ'.

מפרט שיש בו קצת מהכל:

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 939 ₪ - * מבצע * - Quad i5 6500 3.2Ghz S1151
לוח אם: 319 ₪ - * מבצע * - GA-H110M-S2H (DDR4) S1151
זכרון: 229 ₪ - * מבצע * - 8GB Transcend 2133Mh
כרטיס מסך: 1520 ₪ - * מבצע * - GTX970 4GB 1076MHz Mini ITX
דיסק קשיח: 339 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 120GB SATA III
דיסק קשיח: 249 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 349 ₪ - * חדש במבצע * - Ippon RTX + 500W BUNDLE
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - Original Copper Base 95W

מחיר סופי: 3993 ₪ למזומן
 4072 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

או:

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 939 ₪ - * מבצע * - Quad i5 6500 3.2Ghz S1151
לוח אם: 319 ₪ - * מבצע * - GA-H110M-S2H (DDR4) S1151
זכרון: 458 ₪ - * מבצע * - 8GB Transcend 2133Mh (כמות: 2)
כרטיס מסך: 1520 ₪ - * מבצע * - GTX970 4GB 1076MHz Mini ITX
דיסק קשיח: 249 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 539 ₪ - * מבצע * - ZALMAN R1 + FSP Hyper 600W 85 Plus BUNDLE
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - Original Copper Base 95W

מחיר סופי: 4073 ₪ למזומן
 4154 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

המפרט הראשון כולל שובב למערכת ההפעלה ותוכנות נבחרות, מה שאומר שהכל בכל מה שקשור לפעולות היום יום

צובר תאוצה ופשוט קורה מהר יותר, לעומת המפרט השני שכולל כמות כוללת של -16GB וכן ספק בהספק גבוה יותר

ואיכותי יותר וכן מארז איכותי יותר.

כך או כך בשני האופציות במידה ותרצה בהמשך תוכל להוסיף גם מודול זכרון נוסף וגם כונן .

*עריכה* - אחרי שהצצתי שוב שמתי לב שההבדל במחיר בין 250GB לבין זה שבמפרט הוא בסה"כ

100 שקלים כך שהייתי ממליץ או שתתאמץ בגיוס 100 שקלים נוספים, או שתוותר עליו בשלב הזה, זו לא 

עסקה משתלמת לדגם הזה, יש עוד אופציה וזה ללכת על הדגם הזול יותר של או לחלופין

לחפש בנפח 120GB בעלות שלא תעבור את ה-250 שקלים (ויש מספר אופציות טובות לבחירה).

זה גם יחסוך לך כמה שקלים בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה על התגובה, האופציות והבדיקה.

כמה שאלות אם אפשר:

1. אין בעיה לדעתך ללכת על 250 SSD ועל 8 (שילוב של שני המפרטים) נכון?

2. ראיתי שהכרטיס מסך הוא זול במיוחד יחסית לדגמים אחרים של GTX 970. ממה זה נובע? בראייה של טווח ארוך, כמה זה משנה להשקיע עוד 100-200 שקל ולקנות דגם יותר טוב של GTX 970 או שאין לזה ממש השפעה?

תודה,

תם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב זה לא מאוד,  בעתיד כן אבל ממילא זכרון זה השידרוג הכי פשוט שיש,  גם למישהו שאין לו מידע בהרכבת מחשב. שקע תקע כמו שאומרים. 

מדובר באותו כרטיס בגרסה מקוצרת,  אין קשר לתווך כזה או אחר,  יכול להיות שהוא פחות מוצלח ברמת ההמהרה יחסית לגרסאות הרגילות, לפני כן מחירו היה זהה לגרסאות הרגילות לכן אלא אם מדובר במערכת מיני לא היה סיבה לקנות אותו,  כיום שמחירו זול יותר אפשר לבחון את השימוש בו כאשר הוא נכנס בתקציב בניגוד לדגמים אחרים. 

^לומר "לא הייתי" זה יפה מצדך,  אבל בתקציב נתון מה היית עושה?  שווה לוותר על רכיב כמו לטובת הגרסה היקרה יותר של הכרטיס?  לדעתי לא.  אם אפשר לחרוג אז אדרבה,  השיקול שלו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי סוגר את כל הפינות

הפתוחות אם יש תקציב נוסף ברמת ה- בנפח גדול יותר אם אפשר ועוד מודול אחד.  רק לאחר מכן אם יש עוד 150 שקלים בערך לוקח גרסה אחרת של הכרטיס אם בכלל. 

דרך אגב במפרט השני התכוונתי לבאנדל עם ספק ה-fsp raider 650w לא ההייפר. המחיר די דומה רק שהריידר ככל שידוע לי איכותי יותר וגם מגיע עם 5 שנות אחריות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...