מתלבט בין 3 דגמים טלוויזיות 4K מה הכי כדאי לקחת? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 3 דגמים טלוויזיות 4K מה הכי כדאי לקחת?

idkwhy188

Recommended Posts

אהלן 

אז ככה עוד כמה ימים אני הולך לקנות טלוויזיה ומצאתי לי 3 דגמים ואני לא בטוח איזה מהם יותר טוב. 

יש את http://www.lg.com/il/tv/lg-55UF770Y שהיא 55 אינץ 

ויש את http://www.lg.com/il/tv/lg-49UF850Y/technical-specifications שהיא 49 אינץ אבל המודל קצת יותר חדש מהזאת של 55 אינץ. 

ואת זאת 
http://www.hashmalsh.co.il/Product.asp?aff_a=1&Pid=3051&Cat2Cat1ID=22&Cat2ID=28&aff=Zap&lang=he

מה אתם ממליצים לי לקחת?כמובן הטלוויזיה תהיה מחוברת לרסיבר עם תמיכה של
ואיך הטלוויזיות?הם טובות?שוות את המחיר? 
תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להסתכל בכלל על הדגמים - אני אומר שלי בכלל לא היתה התלבטות בשאלה כזאת...

אלא אם זה לחדר בגודל של חדר ילדים הבחירה ברורה: "55.

כי קודם בוחרים את הגודל המתאים, אחר כך מסתכלים על הפיצ'רים (ובין 49 ל-55 יש הבדל אמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

מבלי להסתכל בכלל על הדגמים - אני אומר שלי בכלל לא היתה התלבטות בשאלה כזאת...

אלא אם זה לחדר בגודל של חדר ילדים הבחירה ברורה: "55.

כי קודם בוחרים את הגודל המתאים, אחר כך מסתכלים על הפיצ'רים (ובין 49 ל-55 יש הבדל אמיתי).

כן מדובר בגודל של חדר ילדים יחסית קטן מרחק צפיה של מטר 30 אבל אני עדיין לא סגור בקטע של המודל כפי שאתה רואה ב49 אינץ יש לך יותר פיצרים מאשר הטלוויזיה 55 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

כמו שכתבתי קודם - קודם בוחרים את הגודל המתאים, אחר כך מסתכלים על הפיצ'רים. אז אם זה בגודל של חדר ילדים עם מרחק צפיה של 1.3 מטר (באמת כ"כ קרוב?) - קח 48/49...

לגבי פיצ'רים, תכל'ס - יש פה 2 משפחות: ופיליפס.

שני ה-LG נראים לי כמעט אותו דבר, שניהם WEB OS עם רשימת יציאות די דומה ו-, אתה הצלחת למצוא את ההבדל?

מודה שלא עשיתי טבלה, אבל אני לא רואה הבדל גדול... אם אתה לא רואה באחד הדגמים משהו שאתה חייב - לך על הזול יותר.

לגבי הפיליפס, הפיצ'ר העיקרי שמבדל אותם הוא האמבילייט, תאורה מסביב לטלויזיה בצבעי התמונה (פחות או יותר...). זה יוצר אפקט די מיוחד, ומבדיל את הטלויזיה מאחרות.

אם אתה אוהב את זה זה עניין שלך. יש שמאוד אוהבים.

לגבי איכות תמונה - מודה שאני לא מכיר ספציפית את הדגמים והם משתנים ממש מדגם לדגם, אפילו באותה חברה. אז אני אשאיר את הבמה למי שכן מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idkwhy188

היי,

כמו שכתבתי קודם - קודם בוחרים את הגודל המתאים, אחר כך מסתכלים על הפיצ'רים. אז אם זה בגודל של חדר ילדים עם מרחק צפיה של 1.3 מטר (באמת כ"כ קרוב?) - קח 48/49...

לגבי פיצ'רים, תכל'ס - יש פה 2 משפחות: ופיליפס.

שני ה-LG נראים לי כמעט אותו דבר, שניהם WEB OS עם רשימת יציאות די דומה ו-, אתה הצלחת למצוא את ההבדל?

מודה שלא עשיתי טבלה, אבל אני לא רואה הבדל גדול... אם אתה לא רואה באחד הדגמים משהו שאתה חייב - לך על הזול יותר.

לגבי הפיליפס, הפיצ'ר העיקרי שמבדל אותם הוא האמבילייט, תאורה מסביב לטלויזיה בצבעי התמונה (פחות או יותר...). זה יוצר אפקט די מיוחד, ומבדיל את הטלויזיה מאחרות.

אם אתה אוהב את זה זה עניין שלך. יש שמאוד אוהבים.

לגבי איכות תמונה - מודה שאני לא מכיר ספציפית את הדגמים והם משתנים ממש מדגם לדגם, אפילו באותה חברה. אז אני אשאיר את הבמה למי שכן מכיר...

כן ראיתי את האמבילייט באמת שאהבתי אבל חוץ מהפיצר הזה מה עם האיכות התמונה וכל השאר?מי מהם לוקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...