בחירת רמקולים עד 1,000 ש"ח (ותיאור קצר על איך הרסתי את שלי) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת רמקולים עד 1,000 ש"ח (ותיאור קצר על איך הרסתי את שלי)

Zeitay

Recommended Posts

שלום חברים,

הלוג'יטק Z500 שירתו אותי נאמנה 10 שנים עד שבטיפשותי שרפתי אותם כנראה לפני כשעה (יש דברים שצריך ללמוד בדרך הקשה).

אני מחפש חדשים, עד 1,000 ש"ח, הנטייה היא לסטריאו (במידה ויש משהו איכותי מאוד בתוספת לא משמעותית, בהחלט ניתן לשקול)

אני חובב ויש ברשותי את המגבר (Valhalla 2) וה-DAC של Schiit שעוזרים ל-HD650 שלי, גם בקרוב אקבל את האוזניות החדשות של Fostexx.

עם זאת, רוב ההאזנה שלי היא עם ברקע, למרות שהאיכות באוזניות היא יותר גבוהה.

צורך: קצת סרטים, הרבה

סגנון מוזיקלי: פרוג רוק/מטאל, ג'ז (לאחרונה). אני אוהב צליל ש"ממלא" את האוזניים והדגש הוא על MIDS ולא על טרבל "קשה" מדי.

מקור: מחשב, יש יציאה אופטית.

הערה: עוד חודשיים וחצי יש לי אפשרות להשיג משהו מחו"ל, אבל ההפרש מחירים יצטרך להיות שווה כדי שאחכה עד אז.

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeitay

שלום חברים,

הלוג'יטק Z500 שירתו אותי נאמנה 10 שנים עד שבטיפשותי שרפתי אותם כנראה לפני כשעה (יש דברים שצריך ללמוד בדרך הקשה).

אני מחפש חדשים, עד 1,000 ש"ח, הנטייה היא לסטריאו (במידה ויש משהו איכותי מאוד בתוספת לא משמעותית, בהחלט ניתן לשקול)

אני חובב ויש ברשותי את המגבר (Valhalla 2) וה-DAC של Schiit שעוזרים ל-HD650 שלי, גם בקרוב אקבל את האוזניות החדשות של Fostexx.

עם זאת, רוב ההאזנה שלי היא עם ברקע, למרות שהאיכות באוזניות היא יותר גבוהה.

צורך: קצת סרטים, הרבה

סגנון מוזיקלי: פרוג רוק/מטאל, ג'ז (לאחרונה). אני אוהב צליל ש"ממלא" את האוזניים והדגש הוא על MIDS ולא על טרבל "קשה" מדי.

מקור: מחשב, יש יציאה אופטית.

הערה: עוד חודשיים וחצי יש לי אפשרות להשיג משהו מחו"ל, אבל ההפרש מחירים יצטרך להיות שווה כדי שאחכה עד אז.

יש הצעות?

התחום הזה בעולם הסטריאו הוא לצערי די מצומצם. 

בטווח המחירים הזה,  המוביל הוא ה microlab solo 6 שעולים בערך 650 ש"ח ואין להם מתחרה גם במחיר כפול מזה.  זה מדפי מוגבר יחסית גדול עם וופר 6.5. יש להם אחים קטנים- סולו 5 ו4 אם אתה יותר מוגבל מבחינת מקום על השולחן

הקפיצה הבאה שמצדיקה הפרש כסף הם ה audioengine a5+ שבאמאזון נמכר ב400$. מ-ד-ה-י-מ-י-ם שכוללים גם dac פנימי והם הרמקולים הייחידים ששווים את הקפיצה מהמיקרולאב. יש להם אחים קטנים שנקראים a2+ אבל אני לא בטוח כמה הם מספקים מבחינת הבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...