vDSL- תהיה חיה כזאת במדינת ישראל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vDSL- תהיה חיה כזאת במדינת ישראל?

FatCat

Recommended Posts

לפני כמה חודשים קראתי באחד המדורים של ידיעות אחרונות שצפוי להגיע לארץ עוד כמה שנים vDSL והמהירות שלו תהיה גבוהה מאוד יחסית לaDSL שאנחנו משתמשים בו היום.

מישהו יודע אם המידע הזה נכון ויכול להגיד לי מתי זה באמת יגיע? אם אפשר אז לא שמועות אלא מידע מאומת מבזק או גוף מוסמך אחר.

האם ה vDSL יוריד לי את הפינג לאירופה?

דרך-אגב, איך זה שלשבדיה יש כאלה חיבורים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הטעם בזה ?

כשבארץ הADSL עובד רק ב 15% ממה שהוא מסוגל ...

צריך קודם לנצל את הפונטציאל הקיים , ואף אחד לא מתכוון לקפוץ לטכנולוגיה אחרת סתם ככה ...

:-\ מהספקיות ה*** שלנו כבר הייתי מצפה שיעלו על הקטע הזה, ואם לא ישפרו את החיבור הקיים (לא ממש סביר) לפחות יציעו חבילות במחיר עוד יותר מופרז לחיבור המהיר יותר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחשוב מה יהיה המחיר אם הם דופקים 400 שקל ל3.0 רק לבזק, ולספקית גם משהו בסגנון אם זכרוני אינו מטעני.. :]

בכל מקרה ההגבלה היא לא דווקא של הספקית אלה יותר של המרכזיה של בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מבאס זה שבגלל שבזק הם מונפול אי אפשר לעשות כלום בנידון. נביא להם מיליון חתימות ונגיד אם אתם לא מורידים מחירים אנחנו מתנתקים, מה אכפת להם? הם היחידים פה או שיש לנו מהיר או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אבל זה יהיה יקר מאוד וגם עושים ניסוים של בכבלי חשמל אבל אני מאמין שיש עוד הרבה זמן עד שזה יגיע

לארץ ועד אז כבר ימציאו משהו חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

is the not fast enough for you? no technology change will lower your pings. for that we need stronger routers and a more direct (not more bandwide) connection to the backbones. well, you can forget about anyone putting fiber optics directly to europe's and americas' backbone. if that were to happen and it won't, but lets say it will, then you could expect pings of ~80 to anywhere in europe and the us. 1.5Mbps is enough though it's a bit expanssive (very expansive comper to other places in the world where there are people complaining about paying too much [20$/mo. for 10Mbps up and down]). the big problem with the in israel is the incredibly slow upload. that's not a technological problem. the problem is that bezeq don't wan't to risk their business solutions. so why doesn't the cable give the same upload as the download? I don't really know, but I assume it loads too much the infrastructure, because it's a shared one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...