חיבור SMART TV למחשב לאינטרנט - הרבה שאלות :-) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור SMART TV למחשב לאינטרנט - הרבה שאלות :-)

felad

Recommended Posts

היי

Jסליחה על הבורות אבל אני צריך הסבר או לינק להסבר

ומחשב עם חוטי במהירות 5 מגה שמרוחק כמה מטרים מהטלוויזיה ובעתיד    UA48H6400יש לי סמארט טיוי של  

יהיה גם פלייסטיישן

אני לא כלכך יודע איך והאם צריך שכל הדברים האלה יהיו מחוברים אחד לשני

איזה מהירות במינימום צריך בשביל סמארט טיוי ?  20 מגה ?

האם יש איזה כבל שאני יכול לחבר בין המחשב לטלוויזיה שיספק לטלוויזיה וגם חיבור פיסי של המחשב לטלוויזיה

שיאפשר הרצה של תכנים שנמצאים על המחשב ? והאם בשביל קודי ( לא ממש יודע מה זה מעבר למה שקראתי באינטרנט ) צריך חיבור פיסי בין המחשב לטלוויזיה ?

אם לא, אני מניח שאני צריך שמסופק ע"י ( האם וראוטר זה אותו דבר ? )

מה אני צריך להוסיף למחשב כדי שהוא ידע לקלוט אינטרנט ?

האם מספיק לחבר אם הפלייסטיישן רק לטלוויזיה או שיש אפשרות / תועלת בחיבור גם למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אנסה לענות על הכל:

1. המכשירים שלך יהיו מחוברים אחד לשני רק אחרי שתחבר את כולם למכשיר אחד. המכשיר הזה יכול להיות ראוטר או Switch אבל הטלוויזיה והמחשב והPS לא מתחברים אחד לשני אלא למכשיר מרכזי אחד. דוגמא לסוויצ' (כי ראוטר כבר סביר להניח שיש לך בבית): לינק 

2. אין הגדרה למהירות מינימום לסמארט טיוי, זו אותה מהירות שאתה צריך בשביל יוטיוב וכו'. אם אתה מתכוון לצפות בתוכן איכותי או ב4K תצטרך חיבור יותר מהיר מ5. אני מעריך ששלושים יהיה בסדר אבל אני הייתי הולך על 50 לפחות בשביל תכני .

3. יש כבל, הוא נקרא כבל (CAT5e או CAT6 באנגלית) ואיתו תחבר את המכשירים שלך (טלוויזיה, מחשב, PS) לסוויצ' או לראוטר.

4. כשכל הדברים יהיו מחוברים תוכל להריץ על הטלוויזיה שלך תכנים מהמחשב. שים לב, לא כל הטלוויזיות תומכות בכל הפורמטים ובאופן כללי מתקשות קצת עם קבצים כבדים.

5. קודי זו תוכנה שמרכזת / מנגנת המון סוגי מדיה, בין אם על המחשב/ים אצלך בבית ובין אם צפיה אונליין כמעט בכל ערוץ אפשרי, בחינם, דרך הרשת. מתקינים אותה על המחשב / סטרימר / סמארט טיוי, מקנפגים לא מעט (יש הרבה מדריכים ברשת) ונהנים.

6. וראוטר זה אותו דבר.

7. אם אתה רוצה אינטרנט אלחוטי (ואני לא ממליץ על זה להזרמת מדיה) אתה צריך מכשיר ש"מייצר" רשת אלחוטית (סביר להניח שאת זה עושה הראוטר שלך בבית) ומכשיר שקולט אותה ומחובר למחשב / סטרימר / טלוויזיה. בדרך כלל יתחבר עם USB. לדוגמא

8. אם הPS שלך לא פרוץ אתה יכול לחבר אותו לרשת, לקנות משחקים (השם ישמור!), לשחק אונליין מול שחקנים אחרים וכו'.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...