בעיות לאחר החלפת ספק ומשחה טרמית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות לאחר החלפת ספק ומשחה טרמית

grich

Recommended Posts

אהלן, 

ברשותי במחשב הבא: 

I7 920

Ex58-ud4p 

3x 2 gb ddr3

7870xt

HX850I 

3x hdd

לפני כשנה התקלקל לי ההארדיסק. קניתי אחד חדש ולמשך כשבוע המחשב עבד מעולה. לאחר כשבוע באמצע הלילה המחשב התחיל להכבות ולהידלק בלופים. היות וגם כאשר כיביתי את ה switch של הספק הוא המשך הסקתי שהספק התקלקל. 

השבוע קניתי ספק חדש (חזק משמעותית, לאט לאט אני קונה רכיבים למחשב חדש אבל זה יקח כמה חודשים)  = hx850i. 

אתמול אחר פירוק כלל הרכיבים, החלפת משחה טרמית וחיבור של הכל מחדש, המחשב לא נדלק. 

ז"א, הוא כן נדלק אבל לא מגיע אפילו לשלב בו רואים משהו על המסך. 

מצורפות תמונות של הledים הדלוקים, לצערי לא ניתן להבין מהמדריכים של מה הם אומרים.. 

אשמח לעזרתכם, אני כבר נטול עצות חחח

הייתי כבר כרטיס מסך ישן יותר, לנתק את כל הזיכרונות ולשים רק אחד בסלוטים שונים.. שום דבר לא עוזר 

במידה ולא יודעים מה הבעיה, 

אם קיימת מעבדה כלשהי בתשלום (לא יקר מידי) שיוכלו לעזור לי, אני מוכן גם לשלם.. מכירים מקום מספיק איכותי שידע להגיד מה הבעיה ולא "הכל מקולקל תקנה מחשב חדש"? 

תודה רבה! 

1450520884832-1332663710.jpg

1450520904476-865819268.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הדלק את המחשב וכנס מייד ל-, בדוק שם טמפרטורת מעבד.

במידה וטמפרטורה בתחום הנורמל, ובמצב המשב אינו נכבה, נסה להעלות מערכת הפעלה חיצונית מ-CD או .

במידה ומערכת הפעלה חיצונית עולה, בדוק תקינות הכונן הקשיח ובמידה והינו תקין התקן מחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלדים (phase led lights) לא מצביעים על כשלון אלא על עומס המעבד. אדום אומר שהמעבד עובד קשה אבל מכיוון שיש לך תקלה אין מה להתיחס לזה.

רוב הסיכויים שחיברת משהו לא תקין, כבל, כרטיס, .. אולי jumper יצא מהמקום?

ה שלך אמור להשמיע צפצופים בעליה, בדר"כ צפצוף אחד קצר אם הכל תקין וצפצופים ארוכים וקצרים אם יש בעיה. לפי הצפצופים תוכל אולי להבין מה לא מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה מצפה לצפצופים - האם הרמקול הקטן מחובר ?

נסה להדליק במצב בסיסי ביותר : רק לוח + מעבד + קירור, ללא סטיקים של מחוברים כלל, ללא כ מסך כלל, ותשחק עד שתגיע למצב שיש צפצופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...