המלצה לאוזניות Over-Ear עם סינון רעשים אקטיבי. תקציב גמיש באזור ה-$400 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות Over-Ear עם סינון רעשים אקטיבי. תקציב גמיש באזור ה-$400

Milk-Inc

Recommended Posts

שלום חברים,

כמו שהכותרת מציינת - אני מחפש כבר תקופה מסויימת עם Noise-Cancelling אקטיבי שיהיה כמה שיותר טוב ויעיל.
איכות הסאונד חשובה לי במידה מסויימת, אך עדיין הרבה פחות מתחת לפאקטור של הסינון רעשים (מבחינת סדר עדיפויות).

לא מזמן חזרתי מארה"ב ושמעתי את ה- Bose QuietComfort 25 בעמדת דמו (Costco), ואני חייב לציין שהופתעתי לטובה מסינון הרעשים האיכותי שם. גם איכות הסאונד בסדר גמור.
מצד שני, לא יצא לי להתנסות עם דגמים אחרים של מאותה קטגוריה.

לפני שאני מזמין אותן, רציתי לדעת אם יש אלטרנטיבות טובות יותר. מחירן של ה-Bose נע באזור ה-$250, אך אין לי בעיה להשקיע גם עד אזור ה-$400 אם יש צורך.

ניסיתי לחקור קצת ברשת, אבל רוב הביקורות מציגות את ה-QC25 בתור האופציה הטובה ביותר של סט עם NC אקטיבי.
ברוב הביקורות האלו יצאתי עם טעם של חוסר אובייקטיביות בפה, ככה שאני דיי לוקח אותן בערבון מוגבל.

*אוזניות In-Ear לא באות בחשבון.

** האוזניות ירכשו בארה"ב.

תודה! :kiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך אכן ה qc25 הן האופציה המרכזית. 

שלא תתבלבל- מדובר באחת האוזניות המדהימות הקיימות בשוק. 

שילוב מטורף של איכות פנטסטית, נוחות ומנגנון סינון רעשים אולי הכי יעיל שיש היום. 

כשניסיתי אותן לפני כשנה, הייתי לא פחות מבהלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, אלו פשוט מדהימות!
את בדיקת השטח הראשונה שלהן עשיתי בתנאים הכי קיצוניים שאפשר - נסיעה ארוכה ברכבת מפוצצת ערסים ופרחות (כן, אני יודע, לא ריחמתי עליהן)
אני חייב להגיד - יכולת הסינון רעשים של האוזניות האלה היא לא פחות ממטורפת.

כמובן שלא הגברתי יותר מדי (מעדיף לעשות איזה ברייק-אין קטן לפני), אבל גם בווליום נמוך מאוד עם הסינון רעשים מופעל - לא שמעתי כלום מבחוץ, לא דיבור של אנשים בטלפון, לא את רעשי הבלימה/נסיעה/מנוע של הרכבת, פשוט כ-ל-ו-ם.

מבחינת איכות הסאונד - אני לא אודיופיל מושבע שיכול להתייחס לנקודות ספציפיות, אז תצטרכו להסתפק ב "נשמע מצויין" ;)

*דבר נוסף שהרגיש לי מצויין זה איכות הבנייה שלהן.

1.jpg

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...