מסכים כחולים בעיות בכרטיס מסך המלצה לכרטיס חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים בעיות בכרטיס מסך המלצה לכרטיס חדש

GMTK

Recommended Posts

עכשיו יש לי תכרטיס הזה 7870 בוסט מהקנייה הקבוצתית.

קניתי טלוויזיה חדשה הכרטיס תומך בזה? אני לא חושב .

עשיתי עידכון לכרטיס מסך הכל טוב ויפה פתאום קיבלתי מסכים כחולים ועכשיו עברתי פה בפורום ראיתי עידכונים של ואז ראיתי שהרבה אנשים סבלו מזה אז כן אני כמו כולם גם מחקתי את זה וחזרתי להגדרות ישנות עד שיצא עידכון טוב.

בהתחלה חשבתי שזה מהטלוויזיה כי כל פעם שהייתי משחק בהגדרות של הכרטיס היה קופץ לי חלון כחול ואומר לי שהתוכנה של הכרטיס מסך לא עובדת טוב.

עכשיו השאלה היא כזאת האם הכרטיס 7870 בוסט תומך ב4K?

כאילו יש לי גם מסך של ליפני שנה הוא 1080 FHD.

אני עובד עם 2 מסכים המסך הגדול ליראות סרטים והשני של למשחקים.

עכשיו השאלה היא האם להחליף כרטיס מסך? או שהכרטיס שלי עושה את העבודה אני מרוצה מימנו אבל אני רוצה ליראות ב4K יש לי כמה אז אמרתי נעדכן עכשיו חלק מהדברים.

אשמח להמלצת עם אתם צרכים מפרט מחשב תגידו לי ואני ירשום.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הכל עובד פיקס ראיתי שAMD שיחררו בטא תקול והוא עושה לכולם פה מסכים כחולים.

עכשיו עובד טוב אבל הוא לא נותן לי להריץ הכוונה היא שהוא נותן לי תצוגה של 1080 ולא השאלה היא כזאת האם הכרטיס תומך בכלל 4K?

או שאולי בגלל שמחובר לי מסך 1080 הוא מראה לי תצוגה כזאת, אבל שאני רואה שנתונים של הכרטיס על הטלוויזיה הוא מראה לי 4000 רזולוציה אבל תכלס נותן 1080.

מה שאפשר לעשות כי אני לא מבין כלכך בתצוגה החדשה שAMD עשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה נתן כמו שצריך אבל יש תקיעות לפעמים ורץ לאט כאילו מריץ אבל קשה לו אני חושב...

השאלה היא עם יש אפשרות להריץ את הדל ואת הLG ביחד או שזה כבר יעמיס יותר מידי על הכרטיס מסך?

כי אני חושב שרזולוציה כזאת קשה מידי לכרטיס כאילו הכל עובד אבל לא יודע מרגיש שזה לא זה כאילו תקיעות לפעמים, אז מה הקטע שהוא נותן לי תאפשרות הזאת עם הוא ניתקע לפעמים?

אני חושב שזה מאמץ אותו יותר מידי כאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...