מעוניין לרכוש טלויזיה חדשה ואני כמעט לא מבין בתחום כלל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש טלויזיה חדשה ואני כמעט לא מבין בתחום כלל

taltola

Recommended Posts

אשמח לעזרה מכיוון שאין לי הרבה הבנה בתחום הטלויזיות.

אני מעוניין בטלויזיה חדשה בגדלים בין 50 ל-55 אינצ'.

התקציב שלי הוא בסביבות 3,500 ש"ח פלוס מינוס (ניתן לתזוזות קלות במידה ושווה את זה).

אני כבר די מבולבל בין כל הסמארט טיוי, , וכו...

חשוב לי בעיקר שיראו הכי טוב את השידורים הרגילים של .

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תכלס אתה לא צריך יותר מFull HD וגם לא יכנס יותר בתקציב הזה. חשוב גם שלא ימכרו לך מותג מדבקה, ואני הייתי מעדיף פלסטיק דק.

סמארט טיוי זה לדעתי מאוד לא נוח אם יש לך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש כל מיני מוצרי מדבקה של שכן יכנסו איכשהו לתקציב הזה ולכן כדאי באמת להישמר.

עם זאת ובלי שום קשר, קניתי לפני כמה חודשים 50'' סופר מדבקה לחדר ואני מאוד מרוצה מכל הבחינות (ב1700 שקל!!!, של masimo אם זה משנה חח והיא נותנת בראש עם גיימינג במחשב ובps4).

יש לה צבעים יחסית טובים (לדעתי) למעט השחור והאפור שנראים טיפה מלאכותיים, אבל לי זה ממש לא משנה.

בכל אופן, סמארט TV זה לא סמארט כמו שזה נשמע, הטלוויזיות באות עם גרסאות מסורסות של ועם חומרה חלשה (לרוב), כמו שנאמר לפני אין כמו חיבור למחשב ולפי דעתי לא כדאי להוסיף על זה כסף.

לגבי , אם הטלוויזיה מיועדת לשידורי yes/hot אין שום צורך בטלוויזיה מעל FHD כלל, שכן אין תמיכה ברזולוציה הזאת מהממיר בלאו הכי.

מן העבר השני, תיזהר לא לקנות בזול איזה טלוויזיה שהיא "רק" HD ready, כי ניסו לעשות לי תרגיל כזה בעולם הקולנוע עם איזה דגם ענתיקה של (אני חושב) שהיה "במבצע".

לא אכנס אתך למונחים טכניים (לכך תחכה לתגובות נוספות) כי אני לא בקיא במונחים ברמה של הסברים ולא רוצה להטעות אותך, רק הרחבתי את מה שנאמר מעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

דווקא יש כל מיני מוצרי מדבקה של שכן יכנסו איכשהו לתקציב הזה ולכן כדאי באמת להישמר.

עם זאת ובלי שום קשר, קניתי לפני כמה חודשים 50'' סופר מדבקה לחדר ואני מאוד מרוצה מכל הבחינות (ב1700 שקל!!!, של masimo אם זה משנה חח והיא נותנת בראש עם גיימינג במחשב ובps4).

יש לה צבעים יחסית טובים (לדעתי) למעט השחור והאפור שנראים טיפה מלאכותיים, אבל לי זה ממש לא משנה.

בכל אופן, סמארט TV זה לא סמארט כמו שזה נשמע, הטלוויזיות באות עם גרסאות מסורסות של ועם חומרה חלשה (לרוב), כמו שנאמר לפני אין כמו חיבור למחשב ולפי דעתי לא כדאי להוסיף על זה כסף.

לגבי , אם הטלוויזיה מיועדת לשידורי yes/hot אין שום צורך בטלוויזיה מעל FHD כלל, שכן אין תמיכה ברזולוציה הזאת מהממיר בלאו הכי.

מן העבר השני, תיזהר לא לקנות בזול איזה טלוויזיה שהיא "רק" HD ready, כי ניסו לעשות לי תרגיל כזה בעולם הקולנוע עם איזה דגם ענתיקה של (אני חושב) שהיה "במבצע".

לא אכנס אתך למונחים טכניים (לכך תחכה לתגובות נוספות) כי אני לא בקיא במונחים ברמה של הסברים ולא רוצה להטעות אותך, רק הרחבתי את מה שנאמר מעלי.

גרסאות מסורסות... 

שמע, מותגי מדבקה נמדדים באיכות שלהם לאורך זמן, קפיצות ואיכות תצוגה. לגבי מותגי מדבקה זה רק מזל , אם תיפול על טלוויזיה שבפס יצור של והיא PG, או שמיוצרת בפנסוניק והיא prosonic לדוג או שתיפול על איזה מפעל סיני ללא תקנים. ועדיף שקונים משהו ב3000 שקל לא להמר.

גם אחריות זה משהו שמותגי מדבקה לא אמינים בהם. זה גם שיקול.

שמע, איכות רמקולים, פאנל, רצוי לד, כניסת USB, שני כניסות לפחות , רזולוציה, יש עוד המון זה מה שעולה לי בראש עכשיו.

זה באמת משהו ששכחתי לציין בתגובה הראשונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטלוויזיה שלי השגתי ב1700 שקל, ובסכום כזה בשבילי זה ממש לא הימור גם אם היא הורכבה בסלון של סיני שיכור שחי בשכונת עוני בכפר נידח בסין, בטח ובטח לא לאחר שבחנתי את איכות התמונה בחנות ומצאתי אותה לשביעות רצוני.

לנושא, אם כבר אנחנו במומנטום של זריקת מאפיינים לאוויר גם אני אוסיף כמה, זמן תגובה (כמה שיותר נמוך), ניגודיות (כמה שיותר גבוה), בהירות (כמה שיותר גבוה), קצב רענון (לא הייתי מוסיף על קצבים גבוהים לצורכי מסחרית)..

להסביר למה ומדוע באופן מדעי/מקצועי אני לא יכול, אבל המאפיינים האלה על הנייר אמורים לספק תמונה טובה יותר. 

אגב תוכל להיעזר במדריך הבא:

http://revu.co.il/index.aspx?id=1148&t=5&item=5526 

לא מתחייב על נכונות הדברים אבל עושה רושם שמה שנאמר שם נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...