MX9 או HD 598 ? יש מבצע באמזון שמסתיים עוד 12 שעות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX9 או HD 598 ? יש מבצע באמזון שמסתיים עוד 12 שעות

VegansXe

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, ה558 באמת נצילות, כל מגברון יכול לעשות את העבודה מבחינת הווליום, כך שהרסיבר שלך (שהוא ברמה כניסה אאל"ט) אכן יוציא מהן ת'מיץ, מבחינת ווליום לפחות. אבל אין להסיק על איכות היציאת בתלות ביציאות רמקולים, אין שום קשר בין זה לזה ברסיברים של היום, ככלל. היציאת ברסיבר המצוי היא סביר להניח הopamp (צ'יפ) הכי זול ופשוט שבנמצא לייצור המוני. אני לא טוען שזה בהכרח נשמע זוועה, תנסה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר את האוזניות ליציאת , מה זה משנה כמה ערוצים יש לרמקולים. כמו שכתבתי, אין קשר בין יציאות האוזניות והרמקולים- מעגלים שונים לגמרי.

לגבי- " 2 רמקולים לא מוגברים שלמיטב הבנתי לא יכולים להתחבר לרסיבר הזה וצריכים רסיבר סטריאו ייעודי", פשוט לא נכון. אתה מתבלבל בין ההיבט הטכני- שבו אם יש לרסיבר יציאת סטריאו, קרי stereo out מאחור, אז כמובן אתה יכול לחבר אליו כל רמקולים פסיביים שתרצה, המגבלה היחידה זה הווליום- לבין היבט איכות הסאונד, שככלל מגבר סטריאו ייעודי באותו תקציב ייתן טוב יותר מרסיבר רמת כניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlyaN

תודה. אם ככה אז אשלח את הHD-598 ששוכבות בארה"ב (Shipito שומרים על החבילות עד 90 יום גם בחשבון ללא עלות חודשית) 
האם בVSX-522 שלי יש יציאת סטריאו? אני לא יודע מהי העלות את מגבר סטריאו ולדעת האם שווה לרכוש מגבר או לא (לרמקולים הפאסיבים) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

אני משתמש באוזניות האלו עם רסיבר דומה של פיוניר, אני מרוצה מאוד.

תודה רבה, אשלח אותן לארץ :-) 

ציטוט של IlyaN

מן הסתם צריכה להיות, תבדוק במפרט.

מגבר סטריאו יכול כדאי, או שלא. זה מאוד סובייקטיבי ותלוי בציוד הנבדק. צריך להשוות ולהחליט עפ"י אוזנייך.

זה המפרט. האם תוכל להגיד לי האם זה אפשרי?   

ובעייתי להשוות כשאין בבית מגבר סטריאו

http://s14.postimg.org/4wnz9chpd/VSX522.png

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יציאה לאוזניות, אבל תבדוק אם היא 6.3מ"מ או 3.5.

מכיוון שיש לך יציאה אופטית בלוח אם אני מציע שתקנה כבל toslink ותשתמש בכרטיס המובנה כpassthrough. כך תקבל סיגנל טהור הישר אל הרסיבר וגם תמנע מהגברה כפולה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה ששאלתי הייתה לגבי הרמקולים הפאסיבים שיש לי... 

לגבי האוזניות אני עכשיו קולט ששכחתי לרשום, אבל אתמול חיברתי את האוזניות הקיימות (Pionner MX9) והן עבדו. החיבור הוא 6.3 מ"מ אז השתמשתי במתאם שקיבלתי איתם. 

האם יש הבדל בין חיבור לרסיבר ואז שהאוזניות יהיו מחוברות לרסיבר מאשר חיבור אופטי?  

זה הלוח שלי http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=3899#sp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת איכות, אין הבדל. (כמובן שבמידה והכרטיס קול לא מתערב, בresamplimg או אפקטים למיניהם) שניהם מעבירים סיגנל דיגיטלי בביטים שאותם מעבד הקול ממיר לאנלוגי (=רסיבר, dac, כ.קול). לHDMI רוחב פס גבוה יותר והוא יכול לספק 7.1 ערוצים לעומת spdif שבקושי יכול לתת 5.1 ערוצים עקב רוחב פס נמוך. 

אודיו מHDMI תוכל גם להוציא מכרטיס המסך.

לאוזניות (סטריאו ב2 ערוצים) זה לא משנה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי לך את היציאת סטריאו. מציע לך לעבור על אופן חיבור נכון מבחינת קוטביות (polarity) ובאופן כללי לעשות קצת קריאה על ציוד אודיו מבחינה טכנית בסיסית.

VSX-522_rear.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nightbeat

מבחינת איכות, אין הבדל. (כמובן שבמידה והכרטיס קול לא מתערב, בresamplimg או אפקטים למיניהם) שניהם מעבירים סיגנל דיגיטלי בביטים שאותם מעבד הקול ממיר לאנלוגי (=רסיבר, dac, כ.קול). לHDMI רוחב פס גבוה יותר והוא יכול לספק 7.1 ערוצים לעומת spdif שבקושי יכול לתת 5.1 ערוצים עקב רוחב פס נמוך. 

אודיו מHDMI תוכל גם להוציא מכרטיס המסך.

לאוזניות (סטריאו ב2 ערוצים) זה לא משנה. 

מעולה, כמו שחשבתי (ידעתי שHDMI מעביר סיגנל דיגיטלי)
יחסוך התעסקות מיותרת .
מעניין אם ה FIIO E10K יתן ביצועים טובים יותר מאשר לחבר לVSX-522

ציטוט של IlyaN

סימנתי לך את היציאת סטריאו. מציע לך לעבור על אופן חיבור נכון מבחינת קוטביות (polarity) ובאופן כללי לעשות קצת קריאה על ציוד אודיו מבחינה טכנית בסיסית.

VSX-522_rear.jpg

החיבורים האלו תפוסים עם הרמקולים הקיימים.... ה5.1 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...