כביש 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כביש 6

mrraz

Recommended Posts

וואו - שיגעון.

ו..מה אתה רוצה להגיד?

אני אתמול נסעתי עם אח שלי בכביש 6 גם יחסית בשעות הלילה (22:00+),

ונסענו 140~150 בכיף כל הדרך..

(פיג'ו 206 דגם 2002 אם אני לא טועה. המכונית סוגרת 160..אז ב150 אתה כבר מרגיש אותה רועדת קצת.. ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלשום נסעתי עם חבר שלי על כביש 6 בערך ב3+- בלילה עם לנד רובר,הכביש היה פחות או יותר נקי בקטע מסויים אז הוא הגיע נראה לי ל130 והתחיל להוריד מהירות אמרתי לו תן גז והוא מפחד על האוטו בעסהP:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה כותרת, אחלה נושא

בואו נספר כולנו באיזה מהירות אנחנו נוסעים ומתי ובאיזה מהירות המכוניות האחרות נוסעות כי זה ממש מעניין את המשתמשים של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו - שיגעון.

ו..מה אתה רוצה להגיד?

אני אתמול נסעתי עם אח שלי בכביש 6 גם יחסית בשעות הלילה (22:00+),

ונסענו 140~150 בכיף כל הדרך..

(פיג'ו 206 דגם 2002 אם אני לא טועה. המכונית סוגרת 160..אז ב150 אתה כבר מרגיש אותה רועדת קצת.. ;D).

חחח אתה צוחק ? האופל קדט שלי מודל 85 מגיעה ל 150 בלי בעיה ! ואין אפילו הילוך חמישי ;D

ד"א כמה זמן שלילה מקבל נהג חדש על 160 קמ"ש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי לא מעניין אותך על תגיב מה אתה משחק אותה מנהל.

אנחנו נסענו על כביש 6 כול המישפחה עם רנו קנגו הגענו ל160!! וכול המנוע צעק וגירגר גם אחרי שירדנו מהכביש שנראה לי הוא עבד על איזה 5000 RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כביש מדהים הכי טוב בארץ

עשיתי לו מנוי בכרטיס אשראי אז הוא לא יוצא יקר כל כך

אין בו מצלמות כמו בגהה אבל לצערי כבר ראיתי בו פעם את משטרת התנועה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכביש בסדר גמור הבעיה אצלי להגיע אליו הוא תקוע בצד כזה תרתי משמע ובשבילי (אני לא נוהג זה אבא) להגיע אליו לפעמים לוקח איזה 20 דקות וכבר לא חסכנו הרבה פקקים אבל מי שגר בצפון ונוסע דרומה אין ספק שהכביש הזה בשבילו.

ורק לא מזמן קראתי נראה לי בYNET על כמה סיפורי אימה מהכביש הזה על אנשים שלפעמים לא הגיע להם התשלום או שהם קצת איחרו בו וכבר התחילו לחייב אותם במאות ולפעמים גם אלפי שקלים קנסות.

אז לא הכול וורוד בכביש הזה בכול זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכביש בסדר גמור הבעיה אצלי להגיע אליו הוא תקוע בצד כזה תרתי משמע ובשבילי (אני לא נוהג זה אבא) להגיע אליו לפעמים לוקח איזה 20 דקות וכבר לא חסכנו הרבה פקקים אבל מי שגר בצפון ונוסע דרומה אין ספק שהכביש הזה בשבילו.

ורק לא מזמן קראתי נראה לי בYNET על כמה סיפורי אימה מהכביש הזה על אנשים שלפעמים לא הגיע להם התשלום או שהם קצת איחרו בו וכבר התחילו לחייב אותם במאות ולפעמים גם אלפי שקלים קנסות.

אז לא הכול וורוד בכביש הזה בכול זאת

oh no...

צודק לא הכל וורד.

נסעתי עם האחים שלי ואבא שלי (האוטו רשום על שמו) לא קיבל חיוב על הנסיעה..

אבא שלי התקשר אליהם עשרות פעמים ואמרו לו שהאוטו לא מחוייב.

הם מודאג מאוד, ובצדק, לגבי הקנסות.

אני מקווה שהוא לא יחטוף קנס, זה ממש לא הוגן שהכביש לא מצלם אותך או משהו כזה

ואתה חוטף קנס על משהו שהוא בכלל לא באחריותך, אשמתך !

בושה וחרפה! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...