בלאק פריידיי 2015: ריכוז המבצעים מהארץ - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלאק פריידיי 2015: ריכוז המבצעים מהארץ

SilentBob

Recommended Posts

לא רק אמאזון ולא רק KSP: בארץ יש עוד כמה רשתות שהכריזו על מבצעי סוף שנה ומבצעי Black Friday משלהן, ואנחנו כאן כדי להראות לכם האם ניתן למצוא גם שם דילים ראויים

לכתבה: http://hwzone.co.il/בלאק-פריידיי-2015-ריכוז-המבצעים-מהארץ/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איפשהו בארץ מבצעים אמיתיים על ציוד מחשב (כאלה באיזור ב50%, פלוס-מינוס)? ולא על דברים טפשיים כמו רמקולי בלוטות' (שגם זה ספק מבצע). על ציוד כמו כרטיסי מסך, ספקים, וכו'. שאלה רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב זה ממש מטופש שמתעקשים לקרוא לזה גם בארץ אבל המבצעים (לפחות בדף של דיפו ווואלה שופס) עד יום שישי, לא כולל. אם הם עובדים על צרכנים בעיניים (על אף שהם עיוורים) לפחות שישתדלו למתג את המבצע תחת שם יותר מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם השנה לא שינו כלום.

שילמו למעצב גראפי 200 שקל כדי שיעשה לה באנר מגניב עם כל מיני מילים באנגלית ומחירים בעברית.

אגב, מישהו צריך ללמד אותם שבלאק פרידיי זה כעקרון יום שישי, הרבה חנויות מסיימות את המבצעים ב26 אז יום שישי כבר לא תופס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4-5 שנים באמת היו מבצעים טובים, יאמר לזכותם של באג שהם היו החלוצים ובאמת הביאו באותה תקופה מבצעים טובים\יפים.

השנה כל המבצעים על הפנים לפי דעתי לא ראיתי משהו ששווה להתרגש\לצאת מהבית בשבילו, כנראה שהחנויות בישראל למדו טריק נדביק לזה את השם והישראלים יקנו בהמוניהם.

לרוב אני רואה בסדר גודל של 10% אחוז ואם זה נדיר לכיוון ה 15%. ואם משווים את המצבעים האלה למחירים של חו"ל אז המבצעים המקומיים בכלל מחווירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4-5 שנים באמת היו מבצעים טובים, יאמר לזכותם של באג שהם היו החלוצים ובאמת הביאו באותה תקופה מבצעים טובים\יפים.

השנה כל המבצעים על הפנים לפי דעתי לא ראיתי משהו ששווה להתרגש\לצאת מהבית בשבילו, כנראה שהחנויות בישראל למדו טריק נדביק לזה את השם והישראלים יקנו בהמוניהם.

לרוב אני רואה מבצעים בסדר גודל של 10% אחוז ואם זה נדיר לכיוון ה 15%. ואם משווים את המצבעים האלה למחירים של חו"ל אז המבצעים המקומיים בכלל מחווירים.

בחול יש מגמה אחרת של "בוא ניפטר מסטוק ישן של מוצרים שאף אחד לא רצה".

אבל זה עדיין עדיף כי המחירים מאוד נמוכים. אז גם אם אתה קונה לפטופ מעפן שעולה לך 150 דולר, אתה לא תצפה ממנו ליותר מידי ולא תשתמש בו למכונה הראשית שלך.

בכל מקרה חוץ מכמה דילים על כונני באמאזון (500GB ב130 דולר זה ממש מחיר מעולה!!), לא ראיתי עדיין שום דבר מיוחד שהפיל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחול יש מגמה אחרת של "בוא ניפטר מסטוק ישן של מוצרים שאף אחד לא רצה".

אבל זה עדיין עדיף כי המחירים מאוד נמוכים. אז גם אם אתה קונה לפטופ מעפן שעולה לך 150 דולר, אתה לא תצפה ממנו ליותר מידי ולא תשתמש בו למכונה הראשית שלך.

בכל מקרה חוץ מכמה דילים על כונני SSD באמאזון (500GB ב130 דולר זה ממש מחיר מעולה!!), לא ראיתי עדיין שום דבר מיוחד שהפיל אותי.

אין לי בעיה עם הגישה בוא ניפטר מהסטוק ששוכב במחסן, אבל המחירים הם בהתאם פה אתה לא רואה מחירים מפוצצים או איזה משהו ששווה להיקרא .

עם זאת אל תשכח שרשתות הקמעונות הגדולות בארה"ב עושות שהם רק בסניפים, אבל אם אתה שואל אותי ללכת ולהידחף שם ולריב לא שווה את ההנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...