''למציג התמונות אין אפשרות'' - לא הגיוני בהתחשב בנתוני המחשב. משהו כאן לא הגיוני. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

''למציג התמונות אין אפשרות'' - לא הגיוני בהתחשב בנתוני המחשב. משהו כאן לא הגיוני.

nargsi

Recommended Posts

אהלן ערב טוב,

אני מנסה לפתוח תמונות במחשב וכתוב לי

''למציג התמונות של אין אפשרות להציג תמונה זו מכיוון שייתכן שאין במחשב שלך די זמין. סגור תוכניות אחדות שאינך משתמש בהם או פנה מקום בדיסק הקשיח (אם הוא כמעט מלא), ולאחר מכן נסה שוב''

לפי גאדג'ט בדסקופ (כן אני נאמן לWIN7) אחוזי השימוש בזיכרון הם נמוכים.

בדקתי גם דרך מנהל המשימות ויש לי יותר מ2GB פנויים.

לגבי ההארד דיסק, במחיצה הזו של ההארד דיסק יש לי יותר מ200GB.

מה הסיבה שזה קורה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה תגיד לי אם זה עבד

SOLUTION - At some stage you probably color calibrated your display using the tool in 7. As soon as you remove this calibration profile speed will return to normal.

Right Click Desktop -> Screen Resolution -> Advanced Settings -> Color Management -> Color Management -> Advanced -> Change System Defaults

Then click on the default profile (the one you are using now) and click Remove. The profile should have some string in it like 'calibrated' ( I forget, Ijust deleted mine ). Make sure the new default profile does not have the 'calibrated' string in it. When you click Remove you will probably note some change in the screen colors as another profile becomes the default.

Now suddenly the image viewer will be lightning fast. Go figure.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...