אשמח להמלצה ללוח אם עם מקום לשני מעבדי Xeon E5-2630 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה ללוח אם עם מקום לשני מעבדי Xeon E5-2630

digitalseeker

Recommended Posts

העבודה העיקרית שלי היא עריכה גרפית...חשבתי שאם אכפיל את כח העיבוד (מעבד כפול) אז יהיה לי טוב.

למען האמת בסוף השגתי שני מעבדי E5-2630....אז אני צריך לחפש מתאים (מעדכן TOPIC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מאוחר מידי עדיף לך ללכת על מעבד I7 6700.

מדובר על ישנים בליתוגרפיה של 32nm. למעבדים האלו חסרים פונקציות שמאוד חשובות לגרפיקה במיוחד , כגון: SSE2~SSE4.

האם בכל זאת שווה לך...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע smalul,

השאלה, אם תוכל לעזור לי אני אשמח, אם יש לוח אם שמתאים למארז ATX, עם מקום לשתי תושבות (יש לי שני מעבדים), ECC , וPCI E עבור כרטיס מסך.

אם יש אפילו שני PCI E אני אשמח לשים גם RAID CONTROLLER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא ממש מכיר לוחות אם שמיועדים ליותר ממעבד אחד, אז אני לא רוצה לתת לך המלצה על לוח מסויים. בנוסף אני לא בטוח אם ליצרניות ה"ביתיות" המוכרות (Asus, ASRock, Gigabyte ו MSI) יש בכלל לוחות כאלו, אבל אני יודע שבמקרה כזה עדיף לבחור בלוח של חברה שמתמחה יותר בלוחות לשרתים.

2. המעבד E5-2630 V3 עובד עם זיכרון DDR4 בלבד ולא עם זיכרון , כך שהזיכרון שיש לך לא יתאים.

3. יש לוודא שלוח האם שתקנה אכן יהיה בגודל ATX בכדי שהוא יתאים למארז שלך - אני מעריך שרוב הלוחות שמיועדים ליותר ממעבד אחד יהיו יחסית גדולים (צריך מקום לשתי תושבות למעבד ול-8 חריצי הרחבה לזיכרון) ולכן הם יהיו בגודל E-ATX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@digitalseeker

1. זו בעיה למצוא לוחות מתאימים (בעלי שני תושבות מסוג 2011-3, התומכים במעבדי ה E5-2600 v3 ושהם בגודל ATX) בחנויות מחשבים "רגילות" - אפשר למצוא בשוק לוחות העומדים בדרישות (ראה את רשימת הלוחות באתר של Supermicro ובאתר של ASRock Rack), אבל לא סביר שתצליח למצוא אותם בחנויות שמתעסקות עם מחשבים ביתיים בארץ. אתה יכול לנסות לבקש מחנות כזו שתזמין לך לוח במיוחד או שתזמין את הלוח בעצמך מחו"ל.

2. דבר נוסף שיש לשקול הוא עניין הדרייברים - אני לא בטוח שאפשר למצוא למערכות הפעלה "ביתיות" ללוחות אם כאלו, כך שאתה כנראה תהיה חייב להשתמש במערכת הפעלה המיועדת לשרתים.

שוב - לוחות כאלו הם לא ממש בתחום שלי, כך שאני לא ממש יכול להמליץ לך על אחד מהם (אני יכול להסתכל על התכונות שלהם, אבל יש שם דברים שאני לא ממש מכיר או מבין בהם כמו ההבדלים בין ערכות השבבים השונות לשרתים, החיבורים השונים שייחודיים לשרתים וכד') .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...