חיבור סוללות נוספות לאל-פס - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור סוללות נוספות לאל-פס

modding

Recommended Posts

אם ל UPS יש חיבור חיצוני מתאים, כנראה שיש גם יחידת סוללות שמיועדת אליו

אם לא, כנראה שיש סיבה טובה למה (בדרך כלל ב UPSים הקטנים) :

- הרכיבים ב UPS חלשים יותר ממה שבאמת צריך בשביל להחזיק הספק משמעותי, ובזמן הפסקת חשמל הם עומדים בעומס יתר משמעותי בהתאם. כל התכנון של ה UPS - בחירת הרכיבים והקירור שלהם, מבוסס על ההנחה שלפני שהרכיבים יישרפו הסוללה תיגמר. אם תגדיל את הסוללה ותאמץ את ה UPS,כמה דברים שם כן יכולים להספיק להישרף

- הסוללה ב UPSים האלה לא מבודדת מהפאזה של ה 240V כלומר : אם אתה מחבר חיצונית, היא עדיין יכולה להיות במתח של עד 240V כלפיי האדמה, אם תיגע בה אתה תתחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה :)

אוקיי הבנתי את התמונה הגדולה, ונגיד ואני יעשה מספר דברים:

1: יחליף את המאוורר הקטן שיש בפנים ל2 מאווררים גדולים?

2: אבנה קופסא לסוללות הנוספות כדי לא לגעת ולהתחשמל

ועוד שאלה...איך אני מזהה חיבור חיצוני מתאים?

נ.ב. האל פסק שלי לא קטן יש לי 1500va

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר : הגודל לא קובע, ההספק כן. יכול להיות שאם תחליף את המאוורר למאוורר באותו גודל אבל הספק גבוה יותר תקבל טוב יותר

עדיין, לא בטוח שהקירור מכסה את כל מה שמתחמם שם... הייתי מוריד את ההספק הכללי שאני מושך מה UPS במצב כזה (מה גם שההספק שכתוב עליו שקרי כבר במצב הרגיל שלו, והארכת זמן העבודה רק מחמירה את הבעיה)

אוקי, שאלה שניה : אם מה אתה תחבר בין הקופסאות ?

- אתה צריך כבלים שייפול עליהם הרבה פחות מ 1V תחת זרם של 30A+. נניח שאתה יכול לחבר 5*2.5 אם 2 חוטים במקביל לכל קוטב, אז אתה מסודר מהבחינה הזאת

- אם אתה רוצה אפשרות לנתק ולחבר את הסוללה החיצונית, החיבור חייב להיות בטוח מפני מגע כשהוא מנותק : לא תקע אם פינים חשופים או משהוא, באף 1 מהצדדים. ב UPSים ישנים יותר בדרך כלל היו משתמשים בחיבור Power Pole של Anderson, הוא לא ממוגן במיוחד אבל לא חשוף, ול UPSים בהם אין על החיבור מתח גבוה הוא מספיק. במקרה של מתח גבוה הוא לא כזה מתאים, אם הוא נופל לתוך אבק או משהוא הוא יכול לקצר.... אתה יכול להסתדר איתו אם "לא תעשה שטויות"

אם יש על ה UPS חיבור לסוללה חיצונית אתה אמור לראות אותו

"UPSים קטנים" האמת שהתכוונתי פחות לגודל אלא לסוג. UPS קופסה פשוט (הכי זול של 1500VA שיש) שמיועד לשימוש ביתי, או UPS מתקדם כמו rack mounted ? במתקדמים בהרבה מקרים אין את הבעיות הנל (עדיין לא מובטח, אבל בכללי המצב שם טוב יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...