הפריט מעוכב מכס. נשלחה הודעה ראשונה לנמען לצורך שחרור הפריט. מה עושים ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפריט מעוכב מכס. נשלחה הודעה ראשונה לנמען לצורך שחרור הפריט. מה עושים ?

shai11

Recommended Posts

שלום לכולם הזמנתי Sj4000 שעולה כ 80 דולר ועם תוספות (מוט סלפי, מטען, נוספת, זיכרון) היא עלתה לי בערך 110 דולר

יש לי קבלה הכל. היום בדקתי באתר של הדואר ורשום שהחבילה במכס כמו בכותרת

הבנתי שצריך לשלם 17 אחוז מיסים השאלה שלי איך אני מביא להם את הקבלה ומוכיח שהחבילה עלתה לי 110 דולר ולא המחיר המופקע שהם הולכים להחליט לגביו לבד ? ואם אפשר הסבר כללי על התהליך.

תודה, שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון בדואר לא תמיד נכון, יש מצב שתקבל את החבילה לסניף שלך ותזדקק לשלם מכס ישירות לדואר, אם אחרי שתראה את הסכום תרצה לערער אז יש טופס מסודר בדואר לזה (לרוב לא חושב שאתה רוצה להיכנס לזה).

המצב השני הוא שתקבל מכתב לתיבת דואר עם כל הפרטים שהפריט מעוכב וכו ותזקק להגיע לבית המכס הקרוב אליך (תל אביב\ירושלים) ושם להציג חשבונית וכו ולשחרר את הפריט.

בשני המקרים אין לך ממה לחשוש שכן חשבונית של הרכישה תגבה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב השני הוא שתקבל מכתב לתיבת דואר עם כל הפרטים שהפריט מעוכב וכו ותזקק להגיע לבית המכס הקרוב אליך (תל אביב\ירושלים) ושם להציג חשבונית וכו ולשחרר את הפריט.

לא צריך להגיע לשום מקום, שולחים פקס/אימייל עם צילום החשבונית וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי מכתב שהחבילה נמצאת בדואר המכס בחיפה ושצריך לשלוח חשבונית או מחירון בפקס אפשרות נוספת היא לבוא לשחרר באופן עצמאי.. עכשיו מכיוון שזאת מצלמה סינית אפשר למצוא אותה ב50 דולר ב האם אני יכול לשלוח להם את המחיר הזה ובכך לפטור את עצמי מתשלום מכס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...