רמקולים למחשב כ- 500 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים למחשב כ- 500 ש"ח

IlanF

Recommended Posts

חשבתי אולי הגיע הזמן להתחדש בסט רמקולים חדש אחרי שאני קרוב ל- 10 שנים עם אותו הסט. אני חושב שכ- 500 ש"ח יספיק לזה עבור שימוש ממוצע.

ישמש בעיקר למשחקים וסרטים, פחות.

קראתי פה הרבה המלצות על סדרת ה- solo של microlab, יש המלצות ספציפיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי הגיע הזמן להתחדש בסט רמקולים חדש אחרי שאני קרוב ל- 10 שנים עם אותו הסט. אני חושב שכ- 500 ש"ח יספיק לזה עבור שימוש ממוצע.

ישמש בעיקר למשחקים וסרטים, פחות.

קראתי פה הרבה המלצות על סדרת ה- solo של microlab, יש המלצות ספציפיות?

אילן, למשחקים וסרטים עדיף להתמקד במערכות 2.1

מספקות אפקטים טובים יותר.

בטווח המחירים הזה הייתי לוקח את MICROLAB FC 530 במידה ויש לך מקום בשולחן.

סדרת הסולו באמת מעולה, אבל לדעתי עדיפה למוזיקה.

בכל מקרה, גם סדרת הFC וגם סדרת הSOLO יעשו הכל (מדיה, משחקים ומוזיקה) מעולה, עם תוספת קטנה בקצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מעדיף 2.0. בזמן האחרון אני מעדיף צליל נקי יותר עם פחות באס. כרגע אני ברמקולים עם באס על המינימום ולפעמים גם זה נשמע יותר מידי

זה גם חוסך לי קופסא מתחת לשולחן.

יש מקום שאפשר לשמוע הבדלים בין כמה דגמים? אולי אם לשמוע עם סאב ובלי סאב אני אוכל להחליט מה אני באמת מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הטעם שלך במוזיקה אז עדיף באמת 2.0

מערכות 2.1 קטנות מספקות באס עמוק, אבל קצת "מרוח" ו"איטי".

לאפקטים (רעמים, פיצוצים ETC) זה מוסיף הרבה עצמה, אבל זה בהחלט מעווט את הסאונד.

מערכות 2.0 טיפה יותר חלשות בסאב-באס, אבל מספקות מיד באס ההרררררבבההה יותר מדויק ומהיר. למערכות 2.0 יש גם יכולות יותר טובה (לרוב), לשחזר מידים מאשר 2.1 שמאוד מבליט את הקצבות (טראבל ובאס)

גם פה להעדפה האישית יש משמעות. לדוגמא, אם אתה נוטה להאזין על ווליום נמוך יחסית, דווקא מדפיים קטנים (כמו הSOLO 4) ישמעו טוב יותר בווליום נמוך לעומת האחים הגדולים (הSOLO 6).

בנוגע להאזנה של מיקרולאב, המקום היחידי שאני יכול לחשוב עליו שייתכן ויש להם מערכות להדגמה הם WELLCOM, אז אולי שווה לנסות מולם.

בנוגע לדגם ספיציפי- אני חושב שה MICROLAB B77 נשמעים מעולה- לפחות כמו הSOLO 4C, וזה שאין להם שלט , זה 100% יתרון. לשימוש ביתי בתקציב , זו ה2.0 המומלצות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...