שתי בעיות חמורות בכרטיס מסך - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי בעיות חמורות בכרטיס מסך

EagleX2

Recommended Posts

דיוק התכוונתי לפתוח ת'רד עם בעיה דומה

אבל אולי עדיף שאני אכתוב כבר כאן

גם לי יש בעיה דומה, אבל היא מופיעה רק במשחקים, וברוב המשחקים, למרות שיש כאלו שאין בהם בעיה, בעיקר משחקים יותר.

הבעיה היא שהמחשב קופא, בלי סיבה נראית לעין, והתמונה במסך מתחלפת לקווים אנכיים על כך המסך בצבעים מוזרים... בקיצור קופא ומתחרבש.

זה כבר בעיה שיש לי המון זמן, ואני מאמין שהיא בגלל הכרטיס מסך, אבל אני לא מצליח לסדר אותה.

אני דיי בטוח שזו לא בעיה של טמפ', בגלל שאם ניקח לדוגמא את המשחק שאני משחק בו כרגע, Kotor, אז אני יכול לשחק במשחק 3 שעות רצוף והכל פועל קשורה, אבל עכשיו הגעתי לחלק מסויים, שאם אני עובר איזור, אז התקלה מתרחשת.

אני לא יודע מה ההבדל בין האיזור הזה לאחרים, אבל זה תמיד קורה שם, אפילו אם שיחקתי רק במשך חצי דקה...

ועכשיו כמובן שאני לא יכול להתקדם במשחק.

אז מה אתם חושבים? זה פשוט שהכרטיס מסך שלי לא בסדר?

כל הדרייברים כמובן מעודכנים לגירסה האחרונה של הכל.

אוף... אני מניח שאני אחכה עוד איזה חודש-חודשיים עד שיצאו הכרטיסים החדשים של ATI בשביל לקנות מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , גם לי זה קורה , אבל לעיתים תכופות , פעם ביומיים שלוש... דברים מאוד דומים , המסך כבוי ואז אני מדליק אותו ויש לי את הBackround ואני יכול להזיז את העכבר אבל לא לעשות כלום , אפילו לא Alt+ctrl+dlt... ואז אני חייב לעשות ריסט , או שהמחשב פשוט נתקע באמצע עבודה(גם העכבר) , חשבתי שזה וירוס או משהו , עד שפתחת כאן את התארד , זאת תעלומה...

לדעתי זה קשור לזיכרון.

לדעתי זה גם הזכרון, הייתה לי בעייה דומה שבמחשקים המחשב עשה RESET עד שהעלתי את המהירות של הזכרון (עשיתי O.C) לא יודע ואז זה הסתדר ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיוק התכוונתי לפתוח ת'רד עם בעיה דומה

אבל אולי עדיף שאני אכתוב כבר כאן

גם לי יש בעיה דומה, אבל היא מופיעה רק במשחקים, וברוב המשחקים, למרות שיש כאלו שאין בהם בעיה, בעיקר משחקים יותר.

הבעיה היא שהמחשב קופא, בלי סיבה נראית לעין, והתמונה במסך מתחלפת לקווים אנכיים על כך המסך בצבעים מוזרים... בקיצור קופא ומתחרבש.

זה כבר בעיה שיש לי המון זמן, ואני מאמין שהיא בגלל הכרטיס מסך, אבל אני לא מצליח לסדר אותה.

אני דיי בטוח שזו לא בעיה של טמפ', בגלל שאם ניקח לדוגמא את המשחק שאני משחק בו כרגע, Kotor, אז אני יכול לשחק במשחק 3 שעות רצוף והכל פועל קשורה, אבל עכשיו הגעתי לחלק מסויים, שאם אני עובר איזור, אז התקלה מתרחשת.

אני לא יודע מה ההבדל בין האיזור הזה לאחרים, אבל זה תמיד קורה שם, אפילו אם שיחקתי רק במשך חצי דקה...

ועכשיו כמובן שאני לא יכול להתקדם במשחק.

אז מה אתם חושבים? זה פשוט שהכרטיס מסך שלי לא בסדר?

כל הדרייברים כמובן מעודכנים לגירסה האחרונה של הכל.

אוף... אני מניח שאני אחכה עוד איזה חודש-חודשיים עד שיצאו הכרטיסים החדשים של ATI בשביל לקנות מחשב חדש

אוקיי, זה ממש ממש מוזר, אבל הצלחתי לפתור פחות או יותר את הבעיה

בקטעים שזה קופא והתמונה משתנה לבעיה, אי פשוט משנה את הרזולוציה ל 800X600 לפני הקטעים האלו, ואז אני מחזיר את הרזולוציה אחרי הקטעים...

זה ממש מוזר, ואני לא מבין איך הרזולוציה משפיעה בכלל על זה, אבל עובדה שב 800*600 זה לא קורה.

אני צריך לבדוק אם גם במשחקים אחרים כשאני משנה את הרזולוציה אז זה לא נתקע.

אבל למישהו יש הסבר לפשר הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...