רצף בעיות מוזר במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצף בעיות מוזר במחשב

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום

אתמול החלפתי לוח אם ללוח שכתוב במפרט- g1 sniper 5

אחרי שהתקנתי את הלוח הוא לא קיבל אינטרנט מהפורט על הלוח- הנחתי לעצמי שזה בגלל שאין דרייברים אז לקחתי את הדיסק דרייברים למחשב הנייד שלי שיש בו קורא דיסקים והעתקתי את כל תכולתו לדיסק און קי

כשחיברתי את הדיסק און קי למחשב, המחשב החליט לחלק אותו לשתי מחיצות אחת של 15.8 גיגה ואחת של 200 שרק אותה הוא מזהה ככה שאין לי גישה משום מה לדרייברים שעל הדיסק און קי כשחיברתי אותו למחשב הנייד שלי- ראיתי שיש שתי מחיצות אחת של 200 מגה ואחת עם כל התוכן שהיה עליו

לאחר מכן החלטתי לנסות להתקין את הדרייברים דרך הדיסק וקיבלתי את השגיאה שיש בעיה עם הדיסק או שהמחשב שלי לא עומד בדרישות המינימום

כרגע אני תקוע עם מחשב אמנם עולה אבל אין לי ואני די תקוע

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך קבעת שהבעיה נובעת מחוסר בדרייבר? האם בדקת במנהל ההתקנים את מצב כרטיסי הרשת?

2. תיכנס לאתר יצרן הלוח (Gigabyte) או לאתר של יצרן כרטיס הרשת המובנה (אני רואה שבלוח G1.Sniper 5 יש 2 כרטיסי רשת בעלי חיבור Ethernet - אחד של אינטל ואחד של Qualcomm), ותוריד משם את הדרייבר המתאים למערכת ההפעלה שלך.

3. אני לא בטוח מדוע כונן ה שלך מחולק ל-2 מחיצות (אולי זה כונן עם U3 או שמישהו עשה עליו ניסויים), אבל נסה להגדיר אות כונן למחיצה השנייה בכונן ה הזה (זה נעשה דרך "ניהול דיסקים", שאליו ניתן להגיע ע"י לחיצה ימנית על "המחשב שלי" בשולחן העבודה ובחירה באפשרות "ניהול").

4. יכול להיות שניסית להתקין שאינם מתאימים למערכת ההפעלה שלך (מבחינת הגירסה או/ו מבחינת מספר הסיביות), ולכן קיבלת את השגיאה כאשר ניסית להתקין את הדרייברים מהתקליטור. יש כמובן אפשרות שהתקליטור עצמו או/ו הכונן האופטי שלך לא תקינים. בכל מקרה, עדיף שתשתמש בדרייברים המעודכנים ביותר - ראה נקודה 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך קבעת שהבעיה נובעת מחוסר בדרייבר? האם בדקת במנהל ההתקנים את מצב כרטיסי הרשת?

2. תיכנס לאתר יצרן הלוח (Gigabyte) או לאתר של יצרן כרטיס הרשת המובנה (אני רואה שבלוח G1.Sniper 5 יש 2 כרטיסי רשת בעלי חיבור Ethernet - אחד של אינטל ואחד של Qualcomm), ותוריד משם את הדרייבר המתאים למערכת ההפעלה שלך.

3. אני לא בטוח מדוע כונן ה שלך מחולק ל-2 מחיצות (אולי זה כונן עם U3 או שמישהו עשה עליו ניסויים), אבל נסה להגדיר אות כונן למחיצה השנייה בכונן ה הזה (זה נעשה דרך "ניהול דיסקים", שאליו ניתן להגיע ע"י לחיצה ימנית על "המחשב שלי" בשולחן העבודה ובחירה באפשרות "ניהול").

4. יכול להיות שניסית להתקין שאינם מתאימים למערכת ההפעלה שלך (מבחינת הגירסה או/ו מבחינת מספר הסיביות), ולכן קיבלת את השגיאה כאשר ניסית להתקין את הדרייברים מהתקליטור. יש כמובן אפשרות שהתקליטור עצמו או/ו הכונן האופטי שלך לא תקינים. בכל מקרה, עדיף שתשתמש בדרייברים המעודכנים ביותר - ראה נקודה 2.

תודה על תשובה

1.בדקתי במנהל התקנים והדרייבר צריך עדכון ואני חושב שזה בעיה של דרייבר כי לפני החלפת הלוח האינטרנט עבד אז הנחתי לעצמי שזה בגלל החלפת לוח

4. יכול להיות שהבעיה היא בגלל שאני משתמש בוינדוס 10 ועדיין אין דרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. עשיתי מה שעומרי אמר (אני מניח שזה השם שלך) ובאמת עכשיו המחשב זיהה התקן נייד בגודל של 16 גיגה עם כל הקבצים עליו

כאשר ניסיתי להפעיל את המתקין הוא כותב: the driver cant realise to failure

מה אני עושה מפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תעלה תמונה ממנהל ההתקנים בwindows.

2.יש לך 2 כרטיסי רשת מובנים בלוח, זה של אמור לעבוד מהקופסא. תעבור אליו בינתיים.

שאהיה מול המחשב אעלה תמונה

איך אני יודע איזה מהם הוא הכרטיס של אינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי יש את שניהם, אני משתמש באינטל. הדרייבר של הקילר עם התוכנות הנלוות שוקל מאות מגה, אפילו לא טרחתי להתקין אותו (ולמעשה הוא מבוטל בביוס). אבל יכול להיות שיהיה לו יתרון קטן במשחקי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...