רוצה לעשות מודינג ויש בעיה... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעשות מודינג ויש בעיה...

Bollner

Recommended Posts

אהלן חבר'ה, כבר תיכננתי את המודינג שלי לחותך את הדלת לשים עליה חלון פרספקס (שלקחתי ממארז אחר) ולשים את הפרספקס ואולי מאורר בדלת גם.

מצאתי מישהו שיעשה לי את זה בעזרת משחזת ציר, הבעיה היא שאבא שלי לא מרשה לי :-[ .

אבל מצד שני אני יכול כאילו לעשות כי ביום שקבעתי הוא לא בבית, רק אני מפחד שלא יצא טוב בגלל שצריך להכניס את הפרספקס עם

ברגים.

אל תצחקו בבקשה, ותגידו לי מה הייתם עושים ואם יש לכם אז עוד הצעות למודינג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לאבא שלך גלריות מדהימות (כמו באתר) ותגיד לו שאתה רוצה לעשות כמוהם.

סתם...

אבל תנסה לשכנע אותו שיש לספריי שאתה קונה עוד שימושים, וששווה לך להשקיע 33 ש"ח. תנסה לשכנע אותו גם שיש לך מישהו מקצוען שירכיב לך את הפרספקס, ואין מה לדאוג.

מקסימום לא יסכים - זה לא סוף העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום לא יסכים - זה לא סוף העולם...

אבל באסה רצינית...

--

כמו שאמרו מקודם,תעבור עם אבא שלך על גלריות,ואולי אפילו אבא שלך ייעזור לך במודיהג(אם הוא בכלל יסכים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מזרחים? אז אל תחשוב לדבר איתו על שטויות כאלה..

אבא שלי ראה אותי עושה משהו למארז, אומר לי "תגיד לי אתה חולה נפש מה אתה עושה משוגע"

הוא חשב שלגמרי השתגעתי, שאני שיכור 100 אחוז מ809 כוסיות טקילה סנרייז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באסה רצינית...

--

כמו שאמרו מקודם,תעבור עם אבא שלך על גלריות,ואולי אפילו אבא שלך ייעזור לך במודיהג(אם הוא בכלל יסכים..)

גם אבא שלי בהתחלה לא הסכים, ועשיתי בדיוק מה שאמתה (הראתי לו את הגלרייה) ובהחלט הוא ממש עזר לי, ממש!!Q

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באסה רצינית...

--

גם אבא שלי בהתחלה לא הסכים, ועשיתי בדיוק מה שאמתה (הראתי לו את הגלרייה) ובהחלט הוא ממש עזר לי, ממש!!Q

אז לפי - דעתי הוא שלא תעשה את המודינג(באסה!) הוא שתנסה להסביר לאבא שלך מזה , ובכלל תראה לו את הגלריה.

ואם תוסיף כמה מאווררים, אז אתה יכול להגיד לאבא שלך שזה כן ישפר כי זה מקרר את הרכיבים במחשב, ותמישד זה טוב שהרכיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...