האם פה אפשר למצוא אנשי תמיכה לNAS? יש לי בעיית הגדרה אחת - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פה אפשר למצוא אנשי תמיכה לNAS? יש לי בעיית הגדרה אחת

EYALL

Recommended Posts

שלום . אני מצטער מראש אולי אני נימצא במקום הלא נכון אבל.

יש לי NAS של חדש. ויש לי בעיה בהגדרה אחת. יש פה אנשי שמבינים בNASים, כמובן שאני מוכן גם לשלם למישהו שבאמת מבין

תודה רבה ושבוע טוב { ממה שנשאר ממנו}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• אז ככה, הNAS הוא של דגם PX6-300D,

יש בתוכו 6 דיסקים כל דיסק 2 טרה. הסדקים מחולקים כך ש:

2 דסקים ראשונים זה לאבא שלי- הם יהיו סגורים ל"הקל הרחב" ורק לו יהיה גישה לשם

2 דיסקים הבאים זה שייך לי - שגםהם סגורים ל"קהל הרחב" ורק לי יהיה גישה לשם

הדיסק ה-5, הוא דיסק של המשפחה המורחבת הוא פתוח" לקהל הרחב" זאת אומרת שמי שיקבל הזמנה ממני { דרך המערכת של הNAS} יכול לכנס אך ורק לדיסק הזה. כמובן באמצעות שם משתמש סיסמה ולינק.

על הסידק הזה יהיה , וסרטים של המשפחה וכל מי שירצה להוריד יכול לעשות זאת , במקום להתחיל לחלק דסקים. כל אחד נכנס מהבית שלו מהמחשב שלו ופשוט מוריד מהNSA

את זה הצלחתי לעשות. הבעיה היא שברגע שאני ניכנס לכונן הזה דרך ההזמנה. פשוט אני לא רואה בכונן הזה הזה כלום. כנראה פיספסתי איזה הגדרה או משהו כזה.

אני מאמין שאיש תמיכה שמבין בזה פותר את זה בחצי דקה עבודה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אני שם...

איך בצעתי את השיתוף. אין לי מושג אני לא מבין בזה מישהו עשה לי את זה .

יש מצב שאתה מבין בזה ומעוניין לעשות בתשלום את זה ועוד כמה פינישים קטנטנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לפתוח כל כך הרבה דיונים על אותו דבר? בחיים שלי לא ראיתי מישהו בצורה כל כך לא יעילה לפתירת בעיה או רכישת ידע.

FFS.. תפתח את החוברת של המוצר ותחחיל לקרוא את מה שכתוב שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה עוד לפני שהתחלנו לעשות הגדרות , קראתי וכנראה אני מפספס משהו . יש לך אופציה לעזור. ניסיתי לא הצלחתי . אתה יכול להפנות אותי למישהו שזה המקצוע או מישהו שמכיר את המערכת הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי מראש שאין לי ידע בזה ואני מחפש מישהו שכן יודע ומוכן לעשות את זה בשבילי...

למה אני צריך את הפורום? אולי למצוא פה מישהו שכן יודע או שאולי ישלח אותי למישהו שיודע... אני מחפש מעל ל3 חודשים מישהו שיש לו חצי מושג בNAS ומתברר שלא קיים אנשים כאלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...