[Skyrim: LE] הסתבכתי עם המודים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[Skyrim: LE] הסתבכתי עם המודים

Googleness

Recommended Posts

טוב אז החלטתי לנסות את סקיירים על החומרה ששדרגתי לא מזמן ואמרתי הגיע הזמן להתפרע עם מודים בצורה חולנית כמו שצריך.

בעבר שיחקתי את המשחק עם חבילת הטקסטורות הרשמית שמקבלים בחינם דרך STEAM וכמה מודים בסיסיים כמו SkyUI וכאלה.

שלב ראשון ניסיתי את RealVision ENB כמו שמוסבר בעמוד הבא:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/?

אולם כשלעצמו המדריך עובד אבל ברגע שאני מנסה להתקין מודים נוספים אני מתחיל לחוות קריסות וזמני טעינה מוזרים עם קפיאות של המשחק.

לאחר מכן ניסיתי קומבינציות שונות של מודים אבל עדיין קריסות.

מה שאני מחפש:

1. שיפור באיכות הגרפית של המשחק.

2. שיפור באיכות הגרפית והפיזיקה של הדמויות עצמן.

3. תיקוני באגים למיניהם.

4. שיפורי QOL למיניהם כמו מפה משודרגת, תיקון לשמות הספרים וכיו"ב.

5. מודים שונים שמשפרים את הסאונד (בעבר התקנתי מודים נפלאים למיניהם שמוסיפים צלילים ומנגינות).

6. מודים שמוסיפים חפצים למשחק אבל בצורה הגיונית, למשל עוד סוגים של כלי ושיריונות.

7. מודים שמשדרגים את המשחקיות.

8. לבסוף מודים שמוסיפים קווסטים, שמעתי שיש למשל מוד שמוסיף קווסט בארץ של ה khajit למשל שאמור להיות לא רע בכלל.

בכל מקרה מישהו משחק בצורה כבדה עם הרבה מודים אצלו ויכול לתת לי רשימה של המודים שמותקנים ושאתם משחקים איתם כדי שיהיה לי בסיס להתקנה יציבה?

סך הכל הRealVision עבד בהתחלה אבל אז כשהתקנתי מודים נוספים כל העסק קרס והפסיק לעבוד.

מה גם שבמדריך שיש בעמוד הוא אומר להתקין גרסאות ישנות ולא מעודכנות לחלק מהמודים והרבה מודים שם דורסים קבצים אחד של השני וזאת בעיה אחר כך.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך בקצרה איך עסק המודים עובד בסקיירים, צריך להיות מאוד זהיר בדרך ההתקנה ובמיוחד בסדר זאת אומרת שיש סדר מסוים שאתה צריך להתקין בו את המודים כדי שכולם יעבדו יחדיו (מנסיון, שיחקתי עם קרוב ל300 מודים) עכשיו דבר ראשון שעושים זה כמו שאתה אמרת מודים לגרפיקה שזה בעיקרון העסק הכי מסורבל וקשה להתקנה נכונה.

אגב זמני טעינה ארוכים וקפיאות זה שמירות שבורות ולא תקינות או קונפליקט בין מודים.

אז נתחיל עם רשימת מודים לגרפיקה קודם ושיפור מזג האוויר במשחק (אני אתן שמות רק כדי לא להציף פה בלינקים אחר זה חפש לבד בנקסוס).

קודם כל לפני כל הENB למיניהם נתחיל עם מודים בסיסים שחייבים בכל סקיירים כיום:

1. Climates Of Tamriel

2. SkyUI

3. כל הUNOFFICAL PATCHES למיניהם

4. A Quality World Map

5. HD - 2K Textures

6. Enhanced Blood Textures

ועוד ועוד :)

הלאה עכשיו למודים של גרפיקה נטו:

RealVision מעולה כי הוא מפרט על כל מוד ונותן שם מדריך להתקנה מסודרת שנותן רעיון כללי איך העניינים עובדים :)

(רשימת מודים מלאה בדף של REALVISION).

כמובן שיש עוד הכל לפי טעם וריח.

עכשיו מודים לשיפור גיימפלי עוד משימות וחפצים:

Immersive Weapons / Armors

RaceMenu

Realistic Ragdolls and Force

Falskaar

ויש עוד ועוד ועוד מדהים שאני מנסה לצמצם כמה שאפשר אבל אני נגרר ללרשום את כל מה שהיה לי :D

בקיצור פשוט תעשה קצת חיפוש בנקסוס בTOP FILES ותראה מה מתאים לך.

בנוגע לMANAGER אני בזמנו השתמשתי בNEXUS MOD MANAGER, תוריד בנוסף תוכנה שנקראת LOOT אשר מסדרת את המודים בסדר הפעלה נכון ככל האפשר זאת אומרת שלפעמים אתה עדיין תצטרך לסדר ידנית כמה מודים בזמן קונפליקט.

שלא תשכח תמיד להתחיל שמירה חדשה ולא להתקדם עד שאתה לא רואה שהכל עובד, גם לשמור לפני כל התקנה מוד למקרה שהוא דופק משהו.

אם תצטרך עזרה או שאלה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק נתקלתי במדריך של subreddit אשר מיועד למודים עבור סקיירים.

הם ממליצים על מנהל מודים אחר מNMM בשם mod organizer.

הנה המדריך:

https://www.reddit.com/r/skyrimmods/wiki/beginners_guide

יש להם גם שם רשימת מודים בסיסית.

אני מנסה עכשיו את השיטה שלהם על התקנה נקייה.

עכשיו שאלה,

אם אני משתמש במודים שמשנים טקסטורות וכולי, צריך לבטל את הDLC הרשמיים שמקבלים בחינם בשביל ה HD Graphics או שהם עובדים ביחד בלי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sarm1x נתן אחלה תשובה.

אם מעניין אותך זה רשימת המודים ששימשו אותי בדמות האחרונה שלי. זה אמור להיות בסדר שבו הם אמורים להיות מותקנים (load order) אבל אני לא ממש בטוח ש- mod organizer ייצא את זה בסדר הנכון.

[GS]1xTmR88KBLrCaCmRNIRGNs8H8O35srfGcfhcBoAZ843U[/GS]

סימנתי מה שאני מגדיר כ must. וכמו שחשבתי, זה לא על פי ה load order.

ועוד מתברר שעריכת sheets בפיירפוקס זה זוועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאלה,

אם אני משתמש במודים שמשנים טקסטורות וכולי, צריך לבטל את הDLC הרשמיים שמקבלים בחינם בשביל ה HD Graphics או שהם עובדים ביחד בלי בעיה?

עובדים ביחד.

אם יש משהו שהמוד לא מחליף וערכת ה- HD כן מחליפה אתה תראה את הגירסה של ה- HD. אם המוד מחליף אז תראה את הגירסה של המוד.

זה נכון גם לגבי מודים אחרים. על פי ה- load order אתה קובע איזה מוד "ידרוס" את אלה שלפניו וככה אתה קובע איזה חלקים של איזה מוד יופיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי שיט

מסתבר שNMM משחית את המודים ובשביל זה היו לי באגים וקריסות.

התקנתי את RealVision ENB בחזרה לפי המדריך ברדיט עם הכלים שהמליצו שם, ניקיתי את המודים, הגדרתי הכל כמו שצריך...

המשחק.. מטריף! יוצא מגדר הרגיל.

עכשיו צריך לצלם בHD ליוטיוב ולשתף כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ניסית את גירסה 0.60 של NMM. הגרסה הזו קצת בעייתית כי הם שינו לגמרי איך שהיא מנהלת את המודים. עם 0.53 היה עובד לך יותר טוב

אם אני זוכר נכון RealVision היה מופעל לי בפרופיל ששיתפתי קודם, זה אחד הדברים. יש לי בפרופיל שלי בסטים כמה סקרינשוטים שצולמו איתו (ועוד כמה אחרים. מה שצולם מ dragonborn והחדשים יותר זה הוא)

http://steamcommunity.com/id/IlanF/screenshots/?appid=72850&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...