Gigabyte R9 280x & Arctic Accelero Hybrid II - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte R9 280x & Arctic Accelero Hybrid II

FastJack

Recommended Posts

הי,

הזמנתי אתמול את ARCTIC Accelero Hybrid II-120 לכרטיס 280X שלי.

לאחר בדיקה ראיתי שהמאוורר שמגיע עם הHybrid הוא עם 4 פינים וה280X שלי יש חיבור 3 פינים (לא פירקתי את הכרטיס אלא חיפשתי מידע באינטרנט).

אז דבר ראשון, האם זה נכון? ואם זה 3 פינים על הכרטיס מסך אז איך הכרטיס שולט על המהירות? הרי רק חיבור 4 פינים יש לו שליטה של PWM.

ואם זה נכון, אז מה אני עושה? איך אני אחבר את המאוורר לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לדעתי הPCB של ה280 שלך הוא לא רפרנס אז אי אפשר להבטיח תאימות ,דבר שני גם אם זה כן מתאים כל הקיטים האלו אף פעם לא מקררים את הVRM והזכרונות כמו שצריך לעומת אויר מלא כמו שיש על הכרטיס שלך שגם אם לא בא במגע ישיר עם הרכיבים האלו מזרים אויר קר לקרר אותם. שנית הWindforce 3 צריך להיות מעל ומעבר אז למה אתה רוצה להחליף אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה מציע לך לפרק לנקות למרוח משחה כמו שצריך מחדש , אולי עשית OC לכרטיס והעלת מתח ?

אולי לא הכי בר השוואה מול ה280x (כרטיס של 250W) אבל ה270X (קצת יותר קריר עם 170W צריכת חשמל) שלי לדעתי עם אותו כמו שלך לא עובר את ה65 גם וזה בלי שהמאוררים יעשו רעש כלשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבדל די משמעותי בין 170W ל250W...

גם ה6850 הקודם שלי לא עבר את ה65 ולא שמעו אותו בכלל (ולא ביצעתי OC).

עריכה:

טוב, פירקתי עכשיו את הכרטיס, נקיתי והחלפתי משחה טרמית.

לא נראה שזה ממש שינה משהו, הטמפ' עדיין על 80~ מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הוא ללא OC, יש לי 140 מ"מ בתחתית המארז (מכניס אוויר), 120 מ"מ קדמת המארז (מכניס אוויר) ו120 מ"מ בצד האחורי של המארז (מוציא אוויר).

אז יש סירקולציה להוציא את האוויר החם מהמארז.

כל שלושת המאווררים של הכרטיס מסתובבים.

בAC unity הטמפ' היא 80~, ובOCCT היא 82~.

בכל מקרה בדקתי אתמול את המארז ואין לי מקום להתקין את הרדיאטור של הקירור AIO, אז ביטלתי את ההזמנה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי R9 280X ואחרי שהכרטיס הפסיק לעבוד מימשתי את האחריות וKSP החליפו לי לGIGABYTE R9 280X חדש בשקית

ואין בכלל מה להשוואת הMSI הרבה יותר טוב.

הGIGABYTE בלתי ניתן לשימוש... אחרי 5-10 דקות של משחק מתחילים להופיע נקודות על כל המסך ו10 שניות אחרי זה המחשב פשוט נתקע.

שאני בדוק טמפטרטורות אני מגלה ש30 שניות אחרי התחלה של משחק הוא קופץ ל 80+ מעלות.

הMSI היה מגיע גג ל77-78 מעלות וזה אחרי חצי שעה-40 דקות משחק.

אז במקרה שלי אין לי שום אבק לנקות כי הוא חדש דנדש, וגם המארז שלי בן חודש ואין בו עדין גרגר אבק.

לMSI יש 3 מאווררים כמה שזכור לי ולGIGABYE יש 2 כנראה שזאת הסיבה שהוא לא מצליח לקרר את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...