דרישות המערכת הרשמיות ל-Star Wars Battlefront עלולות להפיל אתכם מהכיסא - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות המערכת הרשמיות ל-Star Wars Battlefront עלולות להפיל אתכם מהכיסא

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Well pre-order canceled, final conclusion, its gonna suck...

Was fun for a few hours after that it got tiring.

As i understand there gamemodes will be the maps so you can expect 4-5 different online maps each with its own gamemod.

That explains why we only got drop zone and walker assault uplink, its half of all of the map options.

Easily expect paid DLC for more maps/mods and overall the game is not worth 60$, 20$ maybe, 60$ never in this state.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה בדיוק כמו באטלפילד 4. 60דולר למשחק ועוד 60 לפרמיום שפותח את כל ההרחבות הנוכחיות ו העתידיות כשיצאו. אמא שלהם בגבס, 120 דולר למשחק...

פרוקסי.

יצא ששילמתי בערך 70$ בשביל bf4 + premium

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שזה EA. לעולם לא נראה את זה ב- 40$.

אני גם מוכן להשבע שיהיה micro transactions. הם התחילו את זה עם BF4 על ידי מכירה של battlepacks ופה יהיה להם פלטפורמה טובה יותר של מכירת קסטומיזציה וקלפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שזה EA. לעולם לא נראה את זה ב- 40$.

אני גם מוכן להשבע שיהיה micro transactions. הם התחילו את זה עם BF4 על ידי מכירה של battlepacks ופה יהיה להם פלטפורמה טובה יותר של מכירת קסטומיזציה וקלפים

אילן רוב הפעמים אני מסכים איתך אבל הפעם לא,

לפי דעתי לא יהיה מקובל וזה יהיה רע למשחק אם תוכל לקנות קלפים בכסף ׳׳אמיתי׳׳ ואני אסביר,

היית רוצה לשלם במקרה שהצעת על המשחק 40 דולרים ואז כשהיית נכנס למשחק היית רואה מישהו עם גט-פק ואז היה מתברר לך שבשביל לקנות את הגט-פק צריך לשלם עוד 5 דולר בנסוף ל-40 ששילמת כבר?

אני אישית לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

״קיצורי דרך״. אתה יכול לקנות ב 10000 כסף במשחק את הקלף, או ב 2-5 דולר כסף אמיתי.

הם עשו את כבר ב bf4. זכור לך ״קיצורי דרך״ לפתוח את כל הנשקים מסוג מסויים? גם באטל פאקס זה סוג של קיצור דרך כי אחרת אתה צריך לעלות רמות כדי לקבל כאלה.

זה מכוער אבל זה מוכר וזאת עובדה. הרבה משחקים (בעיקר f2p) מרוויחים יפה ממודל כזה של מיקרו טרנזאקציות. כל עולם משחקי ה freemium במובייל בנוי על זה

אבל אם אתה שואל אותי גם אני נגד זה. על אחת כמה וכמה במשחק שצריך לשלם עליו מראש מחירי פרימיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ilan is correct, this business module has been here since Bad Company 2 in the form of Kit Shortcuts, and extended to a point where you can even buy battlepacks in BF4, micro transactions in a 60$ (60EURO in our case aherm!) game... but whatever makes money right?!?

Its a shitty business module but c'est la vie, personally i ain't gonna pay 60$ for this game. Maybe if its on sale for 40$ maybe then ill use a proxy to get it for 30$, maybe... if i am really really bored.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

אם זה בשביל החלקת aliasing אז יש בהגדרות resolution scaling או שתכנס ל- control panel ותפעיל DSR. ה- DSR יאפשר לך לבחור רזולוציה גבוהה יותר.

בלי קשר לaliasing . זה לא מציג גם את שאר הגרפיקה על איכות של רזולציה גבוהה ביותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...