עזרה בקניית כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית כרטיס מסך

ran-erez

Recommended Posts

המחשב שלי:

[TABLE=width: 333]

[TR]

[TD]לוח אם[/TD]

[TD] ‏ASUS‎ P8P67 REV3.1[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מעבד[/TD]

[TD=align: right]Intel i5-2500K 3.3GHz[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

זיכרון 4*8GB

[TABLE=width: 333]

[TR]

[TD]כרטיס מסך[/TD]

[TD=align: right]ATI HD5870 vipor[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]ספק[/TD]

[TD=align: right]Corsair TX 750W[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

לא משחק הרבה \ מספר פעמים בשנה.

מחפש כרטיס שיריץ את המשחקים שקיימים ושיצאו ב 3-4 שנים הקרובות ללא תקיעות,

לא חשוב לי אכויות גבוהות, אני נהנה בעיקר מהסיפור של המשחק :).

תקציב +- 1200 אבל אם כרטיס שיספק אותי יעלה 600 זה יהיה גם טוב.

תודה מראש לכל העוזרים.

נ.ב למי שמעוניין הכרטיס שלי למכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקצת קראתי כאן עדיף 270 לבזול או 280 באזור ה 1K ולא 960, תקן אותי אם הבנתי לא נכון.

FHD == 4HD==4K ? כי אם כן, אין לי צורך בזה מכיוון שהמסך שלי הוא HD (טלוויזיה) והוא לא מכיע לרזולוציה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FHD- 1080X1920 רוב המסכים והטלוויזיות העדכניים הם בעלי הרזולוציה הזו (4K זה פי 4 יותר מFHD). שווה לבדוק אם המסך שלך FHD, או שהוא "HD READY" שזה שם לרזולוציה נמוכה יותר 1366X768. (אם זה כן אז במקרה הזה לא תצטרך כרטיס כל כך חזק)

כמעט בכל נקודת מחיר, כרטיסי עדיפים בביצועים.

עם זאת, לצערי בשנים האחרונות הם סובלים מתקלות רבות- חומרתיות ותוכנתיות, כך שלי באופן אישי קשה להמליץ על כרטיסי החברה, למעט חריגים שנמכרים במחירים נמוכים במיוחד והעלות תועלת שלהם גבוהה יותר.

התמורה הכי גבוהה למחיר הוא ה GHZ 7870 שנמכר ב599 ש"ח בSTARTPC. הוא חזק כמעט כמו ה270X אבל זול ממנו משמעותית.

הכרטיס הזה מריץ חלק את כל הכותרים העדכניים בFHD בהגדרות לא רעות בכלל. לטווח של השנתיים הקרובות הוא כנראה יספק את צרכיך, ואם בא לך לחסוך כרגע אז תקנה אותו, ואם עוד שנתיים תראה שהוא לא "מספק את הסחורה", פשוט תרכוש ב600 שחסכת כרטיס טוב יותר.

באיזור ה1K ה380 מספק את התמורה הטובה ביותר מבחינת ביצועים, אבל שוב- ראה את הסתגויותיי לגבי . הGTX960 יקר ממנו במעט ובמקרה הזה שווה להשקיע עוד 50-70 ש"ח בשביל שקט נפשי.

בנוסף, כפי שזה נראה מהשנים האחרונות, כרטיס GTX חדיש, ששווה ערך בביצועים היום למתחרה , כנראה שיריץ בעוד 4 שנים כותרים חדשים טוב יותר מהמתחרה שלו.

לשיקולך.:Recovered_Gif_905:

עריכה:

קח בחשבון גם את ה270X שנמכר עכשיו במחיר מעולה של 679 ש"ח (במידה ונשאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה תתעלם ממה שאמרתי לגבי כרטיסים זולים יותר מה7870.

כל כרטיס תומך ברזולוציה הזו(שהיא בסיסית). כרטיסים חלשים(כמו זה שיש לך עכשיו) פשוט יריצו אותה בצורה פחות חלקה עם הגדרות נמוכות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...