56 סיבות לשנוא את ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

56 סיבות לשנוא את ישראל

Dark_Phantom

Recommended Posts

לא המשכתי לקרוא את כל השאר, אבל מן הראוי שבתור אחד בצוות החדשות תתבטא בצורה יותר נאותה.. רק בגלל שאתה לא מסכים איתו זה לא אומר שהוא מטומטם. שייקה אופיר מהווה אבן דרך בתרבות הישראלית בהשתתפות שלו בגשש החיוור ועוד שאר דברים שאני לא ממש יודע, אבל אידיוט הוא לא.

אולי בעצם האטימות שלך עצמך לדיעות של אחרים "מייצגת את כל מה שחרא פה" (תסלח לי על הביטוי) והצורה שבא אתה שופט אנשים שלמעשה אין לך מושג מי הם.

בכל מקרה, אני לא מאמין ששייקה אופיר עצמו שונא את , אבל אני עצמי יכול לראות הרבה סיבות שאנשים אחרים - (שהם לא יהודים או ציונים) ישנאו אותה, הארץ הדרדרה מאוד בהרבה בחינות, ולא - אני לא שונא את הארץ. אני כועס על המדינה אבל.

סלאמט, - ואל תקח שום דבר אישי.. זה רק חוות דעת.

די מסכים איתך. אבל אחרי הכל רואים שנגמר לו מה להגיד או שהעורך פשוט רצה לעשות כותרת פיקנטית אז הוא חילק את הדברים שלו ל4. חלק מהדברים מרחיבים אחד את השני וחלק באמת סותרים קצת. כמו כן הוא מתאר לפעמים דעות שלו. חוץ מזה, שאנשים שמקטרים ומדברים יש לנו כל היום ("כל אחד חושב שהוא פילוסוף"). בואו נראה אותו לוקח פרויקט לעזור לכל האנשים שהוא אמר שהם בצרות. הבעיה שאנשים כאן רק מדברים ולא עושים, ובינתיים כל הדברים ששייקה ציין קורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תופעת הקומבינות...היא לא ספציפית למדינת ...ולהיות קומבינטור בגבולות

החוק כמובן זה בדרך כלל משהו נחוץ כדי לשרוד ואם אתה לא כזה אל תתפלא שאתה נשאר

מאחור לא משנה כמה מוכשר אתה באיזה תחום שלא יהיה. אני אישית לא רואה בזה שום דבר רע.

ברור שהיא קיימת בעוד מקומות, אבל היא פשוט תבועה באופי הישראלי!

בארץ זה מגיע לרמות מוגזמות ודוחות.

אני חושב שהחברה לא צריכה להיות ככה, אבל כנראה שזה רק אני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המשכתי לקרוא את כל השאר, אבל מן הראוי שבתור אחד בצוות החדשות תתבטא בצורה יותר נאותה.. רק בגלל שאתה לא מסכים איתו זה לא אומר שהוא מטומטם. שייקה אופיר מהווה אבן דרך בתרבות הישראלית בהשתתפות שלו בגשש החיוור ועוד שאר דברים שאני לא ממש יודע, אבל אידיוט הוא לא.

אולי בעצם האטימות שלך עצמך לדיעות של אחרים "מייצגת את כל מה שחרא פה" (תסלח לי על הביטוי) והצורה שבא אתה שופט אנשים שלמעשה אין לך מושג מי הם.

בכל מקרה, אני לא מאמין ששייקה אופיר עצמו שונא את , אבל אני עצמי יכול לראות הרבה סיבות שאנשים אחרים - (שהם לא יהודים או ציונים) ישנאו אותה, הארץ הדרדרה מאוד בהרבה בחינות, ולא - אני לא שונא את הארץ. אני כועס על המדינה אבל.

סלאמט, - ואל תקח שום דבר אישי.. זה רק חוות דעת.

שייקה אופיר מת מזמן (ז"ל) ולכן אני לא מאמין ששונא הוא...

מדובר על שייקה לוי מהגשש החיוור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא לכמה אידיוט בנאדם יכול להיות זה חבר כנסת שמצביע בלחצן של הכסא שלידו ועוד טוען שהוא היה עייף וכל השנה הוא בכלל לא בכנסת, זה בעייני דוגמא לכמה בנאדם יכול להיות אידיוט, לא מישהו שמתלונן על דברים כאלה.

לא בהכרח אדיוטים - אחרי הכל הם הצליחו להגיע למעלמד הזה שלא צריך לעשות בו כלום ומרוויחים כסף טוב.

לעומת זאת, לא רק זה שכל מה שהם צריכים לעשות זה ללחוץ על לחצן, הם אפילו לא עושים את הבחירות שלהם לטובת העם, אלא הכל פילויטיקה בלי פרופורציות.

אפילו אם זאת הצעת חוק מצויינת, ולא קשורה לפוליטיקה בגרוש, אבל זה מישהו מהאופוזיציה המנסה להעביר אותה היא לא תעבור רק בגלל שהוא מהאופוזיציה, והח"כים מהקואליציה יצביעו נגד, ואז החוק לא יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכימה שכל מי שהגיע לכנסת הוא בהכרח עשה את זה כי הוא עבד קשה בשביל זה. חצי מחברי הכנסת היו גנרלים בשנות ה-70, עשו שמות, היו רמטכ"לים. ככה זה. אנחנו מדינה של מלחמות ומי שיוצא גבר מהמלחמה והצבא יש לו מקום משוריין בכנסת. יש כאלו שהגיעו עם קומבינות וזה כבר מוגזם. אני מאמינה שלא משנה מאיזה מצע בא ח"כ, משמאל או מימין או מהמרכז, הוא לא רוצה רע למדינה הזאת והוא חושב שהוא יודע מה טוב, הבעיה היא שקודם כל הוא חושב על טובתו ולא על טובת הכלל, וטובתו היא לא תמיד טובת המדינה והכלל ויש כאלו שמתעלמים מטובת הכלל בכלל ומנצלים את מעמדם וחסינותם לשחיטויות וזאת הבעיה אצלינו כי אני לא מכירה הרבה מדינות מערביות, דמוקרטיות שבהן השחיטות חוגגת כמו אצלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק גדול מהדברים הוא באמת צודק סתם אחד מהתלונות שלו : . עושים עוול גדול לאיך קוראים לה? טייב. נינט טייב היא לא זמרת מי יודע מה. היא בסך הכל בחורה נחמדה עם קול נחמד. יום אחד יעשו 'כוכב נולד' חדש ותהיה נינט אחרת. מה יהיה אתה אז? אנשים יילכו קדימה..ואף אחד לא יעזור לה להשתקם כשהיא תצטרך. והיא תצטרך. היא תהיה מסכנה גדולה

נו מה קורה עכשיו כוכב נולד 2 לא? וזו תוכנית תרבותית מה אני יגיד לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...